Helemaal mee eensquote:Op donderdag 28 september 2006 08:51 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Die regels komen er ook niet, ik ben me daar een haartje betoeterd.
Accepteer dat we af en toe eens wat bijsturen, daar zijn we namelijk ook voor aangesteld.
Het was bijval voor Day Jap, geen afval...quote:Op donderdag 28 september 2006 09:22 schreef Jappie het volgende:
[..]
Helemaal mee eens....en als Day dat niet wil begrijpen dan gaat ze maar even een paar daagjes op non-actief.
![]()
![]()
Wat mij betreft wordt 'E10' verboden.quote:Op donderdag 28 september 2006 08:25 schreef Peter6000 het volgende:
Wat mij betreft wordt plofkop ook verboden
Dat van de crackhoer grens komt toch echt bij de mods vandaan als ik me niet vergis?quote:Op donderdag 28 september 2006 08:51 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Die regels komen er ook niet, ik ben me daar een haartje betoeterd.
Dat heb ik even gemist, maar is de grens nu bijgesteld tot plofkopquote:Een 'occasional' schurfthomo is het probleem niet. Zoals TL aangaf willen mensen hier nog wel eens in doorslaan. Net zoals het gaat irriteren dat Etiënne in iedere post als plofkop aangeduid wordt. Die laatste trend is gelukkig minder geworden.
Als jullie bijsturen, mag ik toch wel vragen hoe en waaromquote:Ik vind het overigens ook een beetje jammer dat iedere bijsturing hoe klein deze ook mag zijn hier in FB uit en te na doorgekauwd moet worden. Ik heb eergisteren één keer tegen Bommie gezegd of het ff wat minder kon voor anderen het over zouden gaan nemen en het zou gaan domineren. Niet meer niet minder, voor mij geen issue, voor Bommie toen geen issue, maar er wordt toch weer een punt van gemaakt. Hou daar nou gewoon eens mee op, als we hier als losgeslagen führurs rond zouden lopen hadden jullie een punt, maar iedereen moet toch toegeven dat van dat laatste zeker geen sprake is. Accepteer dat we af en toe eens wat bijsturen, daar zijn we namelijk ook voor aangesteld.
ja, vorig jaar ergensquote:Op donderdag 28 september 2006 14:42 schreef PC eend het volgende:
[..]
Dat van de crackhoer grens komt toch echt bij de mods vandaan als ik me niet vergis?
[..]
het gaat dan ook niet om de occasional opmerking, het gaat om het te pas (en vooral) te onpas gebruiken van dat soort benamingen. Doorslaan is tot kunst verheven hierquote:Dat heb ik even gemist, maar is de grens nu bijgesteld tot plofkop![]()
![]()
Ik dacht juist dat het de bedoeling was dat het wat minder 'boomknuffelig' zou worden op fok?
[..]
quote:Als jullie bijsturen, mag ik toch wel vragen hoe en waarom
Als ik me niet vergis heb ik jou dit jaar nog zien roepen dat ook dit jaar de grens nog steeds op crackhoer ligtquote:Op donderdag 28 september 2006 15:11 schreef teamlead het volgende:
[..]
ja, vorig jaar ergens
dus?
[..]
In mijn beleving word dat alleen maar erger en ik dacht dus juist dat het de bedoeling was, maar veel succesquote:het gaat dan ook niet om de occasional opmerking, het gaat om het te pas (en vooral) te onpas gebruiken van dat soort benamingen. Doorslaan is tot kunst verheven hier
[..]
Als benamingen als plofkop al niet meer gewenst zijn dan is dit nog maar het begin vrees ikquote:maar niet alles hoeft dood gediscussierd te worden toch?
vraag-antwoord-klaar zou ook wel eens lekker zijn
quote:Op donderdag 28 september 2006 15:21 schreef PC eend het volgende:
[..]
Als ik me niet vergis heb ik jou dit jaar nog zien roepen dat ook dit jaar de grens nog steeds op crackhoer ligt
[..]
quote:In mijn beleving word dat alleen maar erger en ik dacht dus juist dat het de bedoeling was, maar veel succes![]()
[..]
neuh, we gaan wat minder uitvoerig discussieren en wat eerder afkappenquote:Als benamingen als plofkop al niet meer gewenst zijn dan is dit nog maar het begin vrees ik
Nou als ik zie dat plofkop al niet meer gewenst is, dan zie ik daar toch wel een grote verandering in.quote:Op donderdag 28 september 2006 15:26 schreef teamlead het volgende:
[..]
er zegt toch ook niemand dat dat veranderd is? Zowel Day, als Flugel als ikzelf heggen het over het veelvuldig gebruik van dit soort termen, waar het na een keer of 2 allang niet meer grappig is
Dus toch losgeslagen fuhrursquote:neuh, we gaan wat minder uitvoerig discussieren en wat eerder afkappen
quote:Op donderdag 28 september 2006 15:31 schreef PC eend het volgende:
[..]
Nou als ik zie dat plofkop al niet meer gewenst is, dan zie ik daar toch wel een grote verandering in.
[..]
enne:quote:veel·vul·dig (bn.)
1 vaak voorkomend => frequent
quote:Dus toch losgeslagen fuhrurs
In mijn beleving kan ook wel eens iets te ver gaan, maar ik snap niet dat plofkop te ver zou gaan, maar ik 'begrijp' dat het alleen te ver gaat als het te vaak wordt geroepenquote:
Niet doorzeuren eendje. De issue is niet direct of het een grens overschrijd, maar of het irritant wordt als iets veelvuldig gepost wordt. Etiënne altijd maar plofkop noemen kan op een bepaald moment irritant worden voor anderen. Net zo irritant als "Talpaquote:Op donderdag 28 september 2006 15:44 schreef PC eend het volgende:
[..]
In mijn beleving kan ook wel eens iets te ver gaan, maar ik snap niet dat plofkop te ver zou gaan, maar ik 'begrijp' dat het alleen te ver gaat als het te vaak wordt geroepen
Misschien moet je je kop eens uit die reet van peter halen
quote:Op donderdag 28 september 2006 15:11 schreef teamlead het volgende:
[..]
ja, vorig jaar ergens
dus?
[..]
het gaat dan ook niet om de occasional opmerking, het gaat om het te pas (en vooral) te onpas gebruiken van dat soort benamingen. Doorslaan is tot kunst verheven hier
[..]maar niet alles hoeft dood gediscussierd te worden toch?
vraag-antwoord-klaar zou ook wel eens lekker zijn
quote:Op donderdag 28 september 2006 15:26 schreef teamlead het volgende:
[..]
er zegt toch ook niemand dat dat veranderd is? Zowel Day, als Flugel als ikzelf heggen het over het veelvuldig gebruik van dit soort termen, waar het na een keer of 2 allang niet meer grappig is
[..]
[..]
* neuh, we gaan wat minder uitvoerig discussieren en wat eerder afkappen
quote:Op donderdag 28 september 2006 15:37 schreef teamlead het volgende:
[..]
le-zen
[..]
enne:
[..]
niks losgeslagen..
Hautain:quote:
Ik begrijp er echt niks van, dat iets irritant word als het veel gepost wordt (maar wel binnen de policy blijft) is zo fucking subjectief, dat daar in mijn beleving niet in bij te sturen is.quote:Op donderdag 28 september 2006 15:56 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Niet doorzeuren eendje. De issue is niet direct of het een grens overschrijd, maar of het irritant wordt als iets veelvuldig gepost wordt. Etiënne altijd maar plofkop noemen kan op een bepaald moment irritant worden voor anderen. Net zo irritant als "Talpa" onder iedere post. Men gebruikte plofkop op een bepaald moment alleen nog om het maar te kunnen zeggen. Nou nou wat een lol. Dan begint het op baggeren te lijken en baggeren is een reden om iemand te vragen of ze willen dimmen.
Verder ga ik niet meer op dit onderwerp in. Het gaat verdorie om één keer dat we bijgestuurd hebben. Leer er maar mee leven! Einde discussie PUNT!
quote:Op donderdag 28 september 2006 15:44 schreef PC eend het volgende:
[..]
Misschien moet je je kop eens uit die reet van peter halen
LE-ZEN!!!!quote:Op donderdag 28 september 2006 16:23 schreef PC eend het volgende:
[..]
Ik begrijp er echt niks van, dat iets irritant word als het veel gepost wordt (maar wel binnen de policy blijft) is zo fucking subjectief, dat daar in mijn beleving niet in bij te sturen is.
Elk jaar krijgen bewoners meer of minder leuke bijnamen aangemeten en het is logisch dat deze veelvuldig gebruikt worden, want daar worden dan bepaalde bewoners mee aangeduid.
En daarna maar gelijk kappen. Het is genoeg zo. PUNT!quote:
Allemachtig zeg, dit is genoeg vaseline voor een jaar. Ze heeft je wel ingepakt hè.quote:Op donderdag 28 september 2006 17:06 schreef versabommie het volgende:
jeuh tegedraadse nitwits....
Ik kreeg alleen het verzoek om op te houden met die schurftzooi, daarnaast kreeg ik de waarschuwing van Flugie dat anderen het het als signaal zagen om het te pas en te onpas te roepen wat de COS niet ten goede kwam. Misschien moeten jullie allemaal je kop eens uit je eigen reet halen![]()
Nix geen vingergetik, slechts een verzoek en een verwijzing naar wat de gevolgen waren!
Ik ben trouwens van mening dat de Moddiemods sowieso wel enorm soepel zijn, op elk ander forum had ik al met mijn reet in een ban gehangen...leuk woord trouwens reet!
[BB SC 34] Krabb-it's dwangbuis topic #1quote:Op donderdag 28 september 2006 17:20 schreef Gert het volgende:
[..]
Allemachtig zeg, dit is genoeg vaseline voor een jaar. Ze heeft je wel ingepakt hè.![]()
quote:Op donderdag 28 september 2006 17:20 schreef Gert het volgende:
[..]
Allemachtig zeg, dit is genoeg vaseline voor een jaar. Ze heeft je wel ingepakt hè.![]()
* o wacht, ik snap het al: het is een goedmakertje voor jouw schan-da-lig onhoffelijke gedrag van vandaag.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |