en maandag nog Fulham-Charlton Athleticquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 11:04 schreef Grimm het volgende:
za 14/10 Arsenal Watford vb
za 14/10 Aston Villa Tottenham vb
za 14/10 Liverpool Blackburn vb
za 14/10 Man. City Sheffield United vb
za 14/10 Middlesbrough Everton vb
za 14/10 Portsmouth West Ham vb
za 14/10 Reading Chelsea vb
za 14/10 Wigan Athletic Man. United vb
zo 15/10 Newcastle Bolton vb
Die van Arsenal niet zo goed ...quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 11:01 schreef Dos37 het volgende:
hoe zullen de internationals de weken door gekomen zijn
Watford boss Aidy Boothroyd admits he needs to get out more after gearing up for their trip to Arsenal by calculating that the Gunners players have clocked up 46,279 air miles on international duty in the past two weeks.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 11:24 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Die van Arsenal niet zo goed ...
Chelsea mist alleen Ashley Cole erdoor.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 11:01 schreef Dos37 het volgende:
Even kicken van het weekend weer
hoe zullen de internationals de weken door gekomen zijn
ze mogen tevez wel aan feyenoord verkopenquote:Op zaterdag 14 oktober 2006 17:09 schreef AminBen het volgende:
[..]
West Ham zit echt zwaar in de problemen![]()
quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 17:17 schreef Radegast het volgende:
Zou leuk zijn wanneer Aston Villa een doelpuntje maakt...
Die gaan niet bij de eerste 4 komenquote:Op zaterdag 14 oktober 2006 18:07 schreef StarGazer het volgende:
Matige prestatie van Liverpool wederom
lag het weer aan de scheidsrechter?quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 18:05 schreef Ludacriss het volgende:
Omfg... wat zijn de Spurs vandaag keihard genaaid door de scheidsrechterlijke trio. Ten eerste is Defoe 3x onterecht afgevlagd voor buitenspel, terwijl hij alleen op de keeper af kon. Daarna heeft Davenport onterecht een rode kaart gekregen, hij raakte Abonlagore totaal niet aan en die maakte een schwalbe waar ze in Duitsland niet eens in trappen. Het enige mooie was dat Angel de daarop volgende pingel miste en 60 sec later in eigen doel kopte ( Ik heb in de laatste maand nog nooit zo hard gelachen). De 1-1 die daarna volgde van Barry was het gevolg van de man meer situatie die Aston Villa had. We hadden ook het geluk dat Robinson in het doel stond en er nog een gelijkspel voor de Spurs uitsleepte.
Jammer maar de Spurs heeft hier dankzij de scheidrechter gelijkgespeelt terwijl ze makkelijk hadden kunnen winnen. Ik neem aan dat de rode kaart word ingetrokken.
1 ding ---> MOTDquote:Op zaterdag 14 oktober 2006 18:15 schreef fanneke het volgende:
[..]
lag het weer aan de scheidsrechter?
![]()
De pingel was controversieel eerlijk gezegd.quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 18:15 schreef fanneke het volgende:
[..]
lag het weer aan de scheidsrechter?
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |