Ik heb wonderdoekjes vrind!quote:Op maandag 6 november 2006 19:34 schreef _Arthur het volgende:
Lekker RVS achterwandje.
Ik hoop dat je net zoveel plezier hebt in het poetsen als met het draaien aan de knoppen
Klinkt goed! Is dat ook olie-achtig?quote:Op dinsdag 7 november 2006 23:19 schreef Cybersijp het volgende:
Aranka,
Wij gebruiken altijd rvs 17, een fles van 1 ltr met vernevelaar erop geschroefd(herbruikbaar overigens) doet zijn werk uitstekend, en heeft geen enkel geur dan wel smaak in zich(logisch okay gezien mijn achtergrond)
Eens google gebruiken voor een leverancier? evt. kan ik wel met wat moeite wat voor je ritselen(grondhandel van ons zit nl. in Beverwijk...)
Is dat spul ook te gebruiken om machines roestvrij te houden?quote:Op dinsdag 7 november 2006 23:19 schreef Cybersijp het volgende:
Aranka,
Wij gebruiken altijd rvs 17, een fles van 1 ltr met vernevelaar erop geschroefd(herbruikbaar overigens) doet zijn werk uitstekend, en heeft geen enkel geur dan wel smaak in zich(logisch okay gezien mijn achtergrond)
Volgens mij doet ordinaire babyolie het ook goed op rvs. Ook azijn heb ik wel eens horen noemen. Kijk eens op de site van mijn omaquote:Op dinsdag 7 november 2006 22:51 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ik heb wonderdoekjes vrind!![]()
Weet iemand trouwens waar je onderhoudsolie voor geborsteld RVS kan kopen? Die doekjes zaten bij de apparatuur, maar dat spul (een soort olie dus) schijnt ook in flessen te koop te zijn.
Gronk,quote:Op dinsdag 7 november 2006 23:23 schreef gronk het volgende:
[..]
Is dat spul ook te gebruiken om machines roestvrij te houden?
Azijn lijkt mij van niet, maar babylie kan idd zeker wel. alleen deze olie hard uit onder invloed van temperatuur. De olie vorm dan een soort van harde gelei. En die wil ik zelfs niet weg halen omdat het nogal hardnekkig vasthoud. De olie die wij gebruiken trekt in de porieen van het metaal en blijft vloeibaar(althans veel langer dan gewoone olieen)quote:Op dinsdag 7 november 2006 23:41 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Volgens mij doet ordinaire babyolie het ook goed op rvs. Ook azijn heb ik wel eens horen noemen. Kijk eens op de site van mijn oma![]()
Cybersijp,quote:Op dinsdag 7 november 2006 23:42 schreef Cybersijp het volgende:
[..]
Gronk,
RVS staat voor: roest/vast/staal en is dus niet zoals hele volsstammen denken dus : roest vrij staal.....![]()
volledig offtopic deze post, maar dan moet je lijnolie nemen, alleen dit blijft wel vet, dus je draaibankslijpsel zal misschien er wel aan hechtenquote:Op woensdag 8 november 2006 13:50 schreef gronk het volgende:
't apparaat waar 't om gaat is een draaibankje. 't chinese staal is niet zo goed behandeld dat 't helemaal roestvrij blijft, en na een paar maanden in de zoute haagse atmosfeer te hebben gestaan komen d'r wat roestplekken op. Vind ik toch een beetje zonde, en 't straalt ook slecht onderhoud uit. Eigenlijk zoek ik een olie die je overheen kan smeren zonder dat-ie er meteen vanafslaat als je 'm aanzet, maar die ook niet oxydeert (en daardoor hard wordt).
Ik ben het met ijsmeis eens, en ik denk dat het onderste boek niet echt een boek is, maar een plank die eruit ziet als een plankquote:Op vrijdag 10 november 2006 10:00 schreef ijsmeis het volgende:
Leuk Dude. Glasplaatje leuk. Boeken leuk.
Maar hoe zitten ze nou vast?
Hebben ze zoveel verschillende danquote:Op vrijdag 10 november 2006 10:10 schreef Gurb het volgende:
[..]
Ik ben het met ijsmeis eens, en ik denk dat het onderste boek niet echt een boek is, maar een plank die eruit ziet als een plank![]()
ja daar twijfelde ik ook even over....maar ze zien er zo echt uit...vooral de eerste 2, met butsen en alquote:Op vrijdag 10 november 2006 10:10 schreef Gurb het volgende:
[..]
Ik ben het met ijsmeis eens, en ik denk dat het onderste boek niet echt een boek is, maar een plank die eruit ziet als een plank![]()
De Pino-methodequote:Op vrijdag 10 november 2006 09:59 schreef Duderinnetje het volgende:
Dank voor de tips allemaal. Ik zal eens kijken bij Ikea ook
Een tijdje geleden was er een hele discussie over ons glasplaatje achter de kraan (Daarom hou ik zo van FOK!). Welnu, we hebben het toch gedaan, en wel op de Pino-methode (glas aan de achterkant van latex voorzien) en we vinden het zelf prima!
[afbeelding]
Dat ziet er toch best strak uit?
Ja, erg leuk zo. Ik kende ze al, maar nooit een toepassign gezien. Complimenten hoor aan jullie!quote:Voorts nog even pimpen met onze ' plankjes'. Om ruimte in de keuken te besparen, hangen de kookboeken in de gang:
[afbeelding]
Wordt al helemaal gezellig zo, de keuken![]()
Dat is meestal met een plank, dat die er uit ziet als een .... plankquote:Op vrijdag 10 november 2006 10:10 schreef Gurb het volgende:
[..]
Ik ben het met ijsmeis eens, en ik denk dat het onderste boek niet echt een boek is, maar een plank die eruit ziet als een plank![]()
doe eens niet zo scherp op de vrijdagmiddagquote:Op vrijdag 10 november 2006 15:11 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Dat is meestal met een plank, dat die er uit ziet als een .... plank![]()
Nee, dat wilde ik, toen kwam ik met andere ideeën...quote:Op vrijdag 10 november 2006 16:50 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik wacht op Obli. Die wilde tegels!
Potverquote:Op vrijdag 10 november 2006 17:20 schreef Oblivion het volgende:
[..]
Nee, dat wilde ik, toen kwam ik met andere ideeën...![]()
Vind het niet mooi. Het plaatje dan.
Maar dat is gelukkig persoonlijk, je kookgedeelte is to die for...![]()
Zo is het maar net...quote:Op vrijdag 10 november 2006 17:25 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Potver![]()
Nou ja, ieder zijn smaak gelukkig![]()
quote:Op vrijdag 10 november 2006 18:25 schreef Oblivion het volgende:
Maar wilde wel even zeggen dat het plaatje zeer praktisch is!![]()
quote:Op vrijdag 10 november 2006 17:08 schreef Duderinnetje het volgende:
Je kan ze bij veel designwinkeltjes wel kopen. Online bestellen:
grote kook-shelf of de kleinere, maar mijn ervaring is dat ze behoorlijk de tijd nemen om te leveren.
Geen ervaring mee: klik
Erg leuk die plankjesquote:Op vrijdag 10 november 2006 09:59 schreef Duderinnetje het volgende:
Voorts nog even pimpen met onze ' plankjes'. Om ruimte in de keuken te besparen, hangen de kookboeken in de gang:
[afbeelding]
Wordt al helemaal gezellig zo, de keuken![]()
Gave plankjes.quote:Op vrijdag 10 november 2006 09:59 schreef Duderinnetje het volgende:
Voorts nog even pimpen met onze ' plankjes'. Om ruimte in de keuken te besparen, hangen de kookboeken in de gang:
[afbeelding]
Wordt al helemaal gezellig zo, de keuken![]()
Dank je wel hoiti, en hopelijk ben je snel weer wat mobieler en kun je aan de slag, beterschap!quote:Op maandag 13 november 2006 01:24 schreef hoiti103 het volgende:
Heb de afgelopend dagen!!! alles betreffende jullie verbouwing doorgelezen. Toppie! Wat mooi! Dank voor de goede tips (metalic verf, las ergens dat de histor ook van die verf heeft, voor diegenen die ook zo'n mooie muur willen: http://www.histor.nl/nl/producten/decoratief/index.cfm?fuseaction=highlights_muurverf&assetmetaAssetmeta_x_nChildID=50999 )
Zodra ik weer wat mobieler ben (ben aan bank gekluisterd door een hernia) ga ik de verschillende ideeen die ik hier heb opgedaan in de praktijk brengen. Heb al een heel lijstje :-)
Maar goed, dat zal allemaal nog wel even duren, ondertussen lurk ik hier voor schitterende dingen!
Complimenten!!!!
Dank je dudequote:Op donderdag 16 november 2006 22:52 schreef BoJo het volgende:
Mooi spul allemaal "dude" ()
![]()
Doe je ze de groeten van me in de Villa ArenA![]()
quote:Op donderdag 16 november 2006 22:53 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Dank je dude![]()
O ze kennen je allemaal daar?Ik laat het gerust omroepen hoor: 'Wil iemand de groeten van BoJo komen ophalen bij de informatiebalie? Ik herhaal...'
Ik zal bij Goossens voor de grap hysterisch met een meetlint gaan rondrennenquote:Op donderdag 16 november 2006 22:56 schreef BoJo het volgende:
[..]![]()
mijn favo winkel daar is toch wel Goossens![]()
daar heb ik in de laatste maanden zo vaak rond gelopen daar moeten ze me bijna wel kennen.
* BoJo herinnert zich toen hij net na openingstijd sochtends naar binnen stormde met meetlint om de tv meubel nogmaals op te meten en half het personeel zich het lazarus schrok dat er al een klant was![]()
![]()
je hebt daar echt van alles, moderne meubels, ouwe meuk meubels, vloeren, keukens, bedden (retteketet...) etc. Veel plezier alvastquote:Op donderdag 16 november 2006 22:58 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ik zal bij Goossens voor de grap hysterisch met een meetlint gaan rondrennen![]()
![]()
Verder nog leuke winkeltips daar? Ben er nog nooit geweest.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |