Gaat wel lukkenquote:Op zaterdag 23 september 2006 13:42 schreef Alxander het volgende:
Er moet niet meer inhoud in deze topic komen
Goh, zoiets denk ik momenteel ook over mezelf...quote:Op zondag 24 september 2006 11:32 schreef Intergalactrick het volgende:
Ik moet best wel iets gaan doen vandaag, maar daar heb ik echt geen zin in. Luie lummel dat ik ook ben.
In het kader van 'je moet toch wat als fok down is' ?quote:Op zondag 24 september 2006 12:00 schreef Renesite het volgende:
Gisteravond (zaterdag avond!!!!) al mijn samenvattingen uitgetikt![]()
Ssssst. Niet zeggen hoooorquote:Op zondag 24 september 2006 12:08 schreef Kauki het volgende:
[..]
In het kader van 'je moet toch wat als fok down is' ?![]()
Het is zondagquote:Op zondag 24 september 2006 12:26 schreef allsystemshalt het volgende:
Jemig de eerste 52 bladzijden gingen als koek maar nu .....![]()
Koffie doet wonderen!quote:Op maandag 25 september 2006 07:46 schreef Renesite het volgende:
Eerste uur geen zin in hoor![]()
Ik kan niet wakker worden![]()
Dat zit in de lucht: ik kon mn bed ook niet uitquote:Op maandag 25 september 2006 07:46 schreef Renesite het volgende:
Eerste uur geen zin in hoor![]()
Ik kan niet wakker worden![]()
Dat doe ik wel vaker, maar ik heb nu het probleem dat ik gister enthousiast al mn kleren heb gewassen en die zijn nu dus nog niet droogquote:Op maandag 25 september 2006 12:27 schreef Gollemrulez het volgende:
Ik ben zowaar naar college geweest![]()
Niet doenquote:Op maandag 25 september 2006 12:54 schreef Kauki het volgende:
[..]
Dat doe ik wel vaker, maar ik heb nu het probleem dat ik gister enthousiast al mn kleren heb gewassen en die zijn nu dus nog niet droogIk betwijfel of ik zin heb om naar college te gaan in halfnatte kleren....
Geskipt, ben je niet wijs.quote:Op maandag 25 september 2006 15:07 schreef Renesite het volgende:
IPV 1e uur maar het laatste uur geskipt![]()
Mangquote:Op maandag 25 september 2006 19:23 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Geskipt, ben je niet wijs.
Naar school zul je gaan, eigenwijs!
Nee, ik skip lekker mn uurtje.
En bedel op centraal voor een vuurtje.
![]()
Bel je dan wel bij me aan.quote:Op maandag 25 september 2006 19:26 schreef Renesite het volgende:
[..]
Mang
Praat niet zo spang
Jij kunt me niet neppen
Ik zal je voor je neus moeten meppen![]()
![]()
![]()
![]()
En daar besteden ze dan nog meer tijd aan dan aan dr studiequote:Op maandag 25 september 2006 19:50 schreef Gollemrulez het volgende:
Poezie pur sang hier.
Dat is voor mij 8 jaar geledenquote:Op maandag 25 september 2006 19:54 schreef Kauki het volgende:
[..]
En daar besteden ze dan nog meer tijd aan dan aan dr studie![]()
ja, eigenlijk welquote:Op maandag 25 september 2006 19:54 schreef Kauki het volgende:
[..]
En daar besteden ze dan nog meer tijd aan dan aan dr studie![]()
Wordt het dan niet weer eens tijd?quote:
Bijdehandquote:Op maandag 25 september 2006 21:32 schreef Gollemrulez het volgende:
[..]
Wordt het dan niet weer eens tijd?
Die momenten zijn spaarzaam zeker?quote:Op maandag 25 september 2006 21:57 schreef Gollemrulez het volgende:
Ach je hebt zo je momenten he...
Helaas wel.quote:Op maandag 25 september 2006 23:25 schreef Kauki het volgende:
[..]
Die momenten zijn spaarzaam zeker?
Dat mis ik zo enorm van een middelbare schoolquote:Op dinsdag 26 september 2006 16:02 schreef Kauki het volgende:
Mijn college van vanmorgen had filmpjes: dat was de eerste keer dat ik dit collegejaar een college snel vond gaan
Zonder pauze?!quote:Op dinsdag 26 september 2006 17:50 schreef Renesite het volgende:
[..]
Dat mis ik zo enorm van een middelbare school
Daar had je ook lesuren van 30 min, max 90 min les - 90% was 60 minuten. Hier 100, met 150 minuten bij sommige lessen. Dat valt soms echt niet te doen hoor![]()
Bij engels weet die gast dat we allemaal na het 1e uur weggaan (laatste uur is van half 4 tot 20 over 5) dus wil hij ons geen pauze geven, dus dat is 100minuten zonderquote:Op dinsdag 26 september 2006 19:12 schreef Kauki het volgende:
[..]
Zonder pauze?!
Hier duren colleges eigenlijk altijd 1 uur en 3 kwartier, waarvan 97% van de docenten na 3 kwartier een minuut of 10-15 pauze geeft. 3% van de docenten heeft minder te vertellen (bijv. statistiek-vakken, waar je meer opsteekt als je zelf oefent enzo), die geven vaak een uur of iets langer college en laten je dan gaan. Die laatste docenten verwachten dus wel dat je meer zelfstudie verricht.
Dan weet ik niet waar die lulhannes z'n opleiding heeft gevolgd (als die die al heeft gevolgd, natuurlijk, tegenwoordig is het ook best hip de eerste de beste zwerver van de straat te plukken om docent te spelen), maar 100 minuten straight achter elkaar les geven is not done. Je hersenen moeten de info opslaan etc, dus het maximum minuten lesgeven achter elkaar wordt op 60 gehouden. Beter nog is het 'voetbalprincipe': 45 minuten les/studeren, kwartier pauze...quote:Op dinsdag 26 september 2006 19:21 schreef Renesite het volgende:
[..]
Bij engels weet die gast dat we allemaal na het 1e uur weggaan (laatste uur is van half 4 tot 20 over 5) dus wil hij ons geen pauze geven, dus dat is 100minuten zonder
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |