Heb ik al gedaan, lulloquote:Op zondag 24 september 2006 10:58 schreef Incolumis het volgende:
diamond lees dan het admin topic, staat het duidelijk in
als je nog een ftp hebt waar je m kan hosten spreek me dan ff aan op msn!quote:
hopelijk mag ik dan wel mee van Me juf!! Diamond3d broertjequote:Op zondag 24 september 2006 11:25 schreef BattleLies het volgende:
Zo! Ik ben een beetje wakker na twee bakken capuccino en wat relax zitten ..
Jp is nog in dromenland
We hebben gisteren echt een super dag gehad! Heerlijk weer. Leuk team! Goed team vooral: we werden 1ste!![]()
Persoonlijk vond ik onze eerste missie het leukst .. We hebben sowieso goed als team samengewerkt maar in de eerste missie opereerde we het best als team!Mijn complimenten!
Erg leuk ook om de gezichten achter de nicknames te zien. Nu weet ik tenminste wie ik voor homo uitmaak.
Voor de gene die er niet bij waren: Jullie hebben echt wat gemist! Maar misschien doen we het volgend jaar wel een keer over!![]()
quote:Op zondag 24 september 2006 11:51 schreef Sickert het volgende:
[..]
Upload-Speed: 232.31 KB/Sec, 20.3 minutes remaining
quote:Op zondag 24 september 2006 12:16 schreef Sickert het volgende:
http://rapidshare.de/files/34250089/Bof_Uncut.mpg.html
echt? een FoD-er die de baas is bij BoF??quote:
ja, dat boekje Lies, hoe krijgen de schooiers dat die er niet bij waren?quote:Op zondag 24 september 2006 12:29 schreef staticdata het volgende:
Lies, heb je het jubileumboekje toevallig ook in PDF formaat? lijkt me wel leuk om het ook digitaal bij de hand te hebben.
was leuk gemaakt trouwens, dat boekje.
Nog 7 minutenquote:Op zondag 24 september 2006 12:36 schreef Timminater het volgende:
http://www.bof.worldoffokkers.nl/Bof%20movie/Bof%20Uncut.mpg
is een stream, dus suc6 ermee, rechtsklik en doel opslaan als kan natuurlijk ook
ik zal het zegge als ie thuis is, hij is nu bouwequote:Op zondag 24 september 2006 11:47 schreef BattleLies het volgende:
@ Bravo: je broer moet maar ff langskomen om het toetsenbord uit elkaar te schroeven en schoon te maken ofzo. Er valt met 1 deel haast niet te typen .. bier is opgedroogd en plakt als een gek ... Dus de toetsen plakken aan de onderkant als je ze indrukt ... typt dus vreselijk!![]()
Adres gegevens?quote:Op zondag 24 september 2006 12:54 schreef BattleLies het volgende:
nog 2 minuutjes hier!.
Man man man ik was kapot gisteravond. Maar was geweldige dag.
Er komt vanavond een officieel nieuwsbericht voor BOF!![]()
Iedereen die een jubileumboek van BoF wil ontvangen moet even zijn gegevens mailen naar: jp@bandoffokkers.nl
jedi
hoe krijg ik dat boekje???quote:Op zondag 24 september 2006 13:26 schreef BattleLies het volgende:
Geweldige film..
We zien alleen maar dooie deserts!!![]()
![]()
![]()
Nu snap ik de taktiek van de deserts: Frank naakt laten rondrennen en de rest kanllen doordat de tegenstander afgeleid zou zijn. Groen is hier uiteraard niet ingetrapt.![]()
![]()
quote:Op zondag 24 september 2006 13:26 schreef BattleLies het volgende:
Geweldige film..
We zien alleen maar dooie deserts!!![]()
![]()
![]()
Nu snap ik de taktiek van de deserts: Frank naakt laten rondrennen en de rest kanllen doordat de tegenstander afgeleid zou zijn. Groen is hier uiteraard niet ingetrapt.![]()
![]()
Mailen naar jp@bandoffokkers.nlquote:
maar dat snap ik niet dat zin gewoon mijn postcode enzo ??quote:Op zondag 24 september 2006 13:42 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Mailen naar jp@bandoffokkers.nl
Lezen!!!
idd dat was echt gaafquote:Op zondag 24 september 2006 13:41 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
![]()
Leuke film! Vooral ons Allah moment
quote:Op zondag 24 september 2006 13:41 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
![]()
Leuke film! Vooral ons Allah moment
Ja je adresgegevens.quote:Op zondag 24 september 2006 13:43 schreef Silver_Shark het volgende:
[..]
maar dat snap ik niet dat zin gewoon mijn postcode enzo ??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |