Het is duurder dan Nederland, maar het valt nog altijd dik mee als je het vergelijkt met Engeland. Op de site van Atletico Madrid zie ik dat het goedkoopste kaartje daar 24 euro kost. Ik kan geen info vinden over Real Madrid, maar volgens mij zijn dat ook zulke prijzenquote:Op maandag 9 oktober 2006 12:49 schreef MaxPower het volgende:
Spanje is duur, als je geen socio bent. Ik betaal voor mijn ticket in Pamplona (Osasuna) straks 30 euro, en dat is de goedkoopste...
De kleine Heizel was ik al eens geweest. De site van GGN is inderdaad dood. Ik ken één van de makers, maar ze kwamen er tegenwoordig niet meer aan toe om het allemaal bij te houden. Ging gewoon teveel tijd in zitten.quote:Op maandag 9 oktober 2006 02:11 schreef DarkShine het volgende:
Vitazz, niet op de Kleine Heizel geweest? Wat is trouwens met de website van GGN?
Erg jammer, want ik keek er graag op.quote:Op maandag 9 oktober 2006 19:22 schreef vitazz het volgende:
[..]
De kleine Heizel was ik al eens geweest. De site van GGN is inderdaad dood. Ik ken één van de makers, maar ze kwamen er tegenwoordig niet meer aan toe om het allemaal bij te houden. Ging gewoon teveel tijd in zitten.
Ja, met een kopbal uit een corner. De bal werd doorgekopt door Cherno Samba, wel bekend onder de CM-liefhebbers van een paar jaar terug.quote:Op maandag 16 oktober 2006 09:33 schreef MaxPower het volgende:
En heb je Marcel Seip nog zien scoren afgelopen weekend Barnet Bee?![]()
Ik vond hem verdedigend niet erg sterk, net zoals de rest van de verdediging van Plymouth. Derby had twee genetisch gemanipuleerde spitsen erin staan en die wonnen zowat elk kopduel. Seip was wel sterk bij corners van Plymouth. Aangezien ik de rest van de verdediging van Plymouth ook niet sterk vond, denk ik wel dat een contract erin zit voor hem.quote:Op maandag 16 oktober 2006 14:26 schreef MaxPower het volgende:
Super. Dat contractje voor Marcel zit er wel in dus? Hij heeft tot december de tijd om zich te bewijzen daar.
late reactie, maar ik was er ook. Had wel tickets voor de zittribune langs kvm kant.quote:Op maandag 9 oktober 2006 02:08 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Al was ik volgens mij de enige in het bezoekende vak.
Twee goals voor KVM binnen de minuut
Twijfel voor komende zondag nog tussen PSV-Roda JC & Tienen - KVM (Tienen ben ik nog niet geweest).
Was de bedoeling om naar Tienen te gaan maar was uiteindelijk toch op PSV-Roda. Kameraad van me kan voorlopig, wegens omstandigheden, niet naar Roda. Toch maar ff met een kameraad gegaan die voorlopig niet gaat dus.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 13:14 schreef Sandstorm_81 het volgende:
[..]
late reactie, maar ik was er ook. Had wel tickets voor de zittribune langs kvm kant.
Ook op Tienen was ik er, resultaat viel eigenlijk wel tegen.
Bij wedstrijden van KV Mechelen loopt er steeds een supporter rond met een fluo geel vestje aan die alleen maar foto's neemt en volgens mij niets ziet van de wedstrijd. 'Den Herman' is ondertussen al een begrip onder kvm fans.quote:Op zondag 8 oktober 2006 20:45 schreef Barnet_Bee het volgende:
Had jij een geel shirt aan? Want ik heb twee foto's van die hoofdtribune dat iemand met een geel shirt die in de camera kijkt?
Zijn het misschien niet de flikken die KV Fans weer een stadionverbod proberen aan te smeren?quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 13:19 schreef Sandstorm_81 het volgende:
[..]
Bij wedstrijden van KV Mechelen loopt er steeds een supporter rond met een fluo geel vestje aan die alleen maar foto's neemt en volgens mij niets ziet van de wedstrijd. 'Den Herman' is ondertussen al een begrip onder kvm fans.
Sandstorm doelt op Herman, die altijd met zijn camera rondloopt. denieuwekantine.bequote:Op dinsdag 17 oktober 2006 17:05 schreef Robjuhhh het volgende:
[..]
Zijn het misschien niet de flikken die KV Fans weer een stadionverbod proberen aan te smeren?
Er is een groot parkeerterrein voor het stadion en de ticketverkoop weet ik niet.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 12:58 schreef Sandstorm_81 het volgende:
Iemand al eens een match van Lens bezocht?
Tips over ticketverkoop en parkeergelegenheid zijn steeds welkom.
Kameraad (noem hem ff R.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 12:58 schreef Sandstorm_81 het volgende:
Inderdaad de beruchte en soms irritante Herman![]()
De beruchte spotter was er wel op Tienen, kv fan ging er zo serieus naar toe en zei: Bedankt M voor het mooie stadionverbod dat mij te wachten staat![]()
Mijn volgende trip staat ook vast: RC Lens - AJ Auxerre op 28/10.
Iemand al eens een match van Lens bezocht?
Tips over ticketverkoop en parkeergelegenheid zijn steeds welkom.
Vandaar dat hem zo kut op de voetbal is, is niet gewent om onder de mensen te komen.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 14:50 schreef Robjuhhh het volgende:
Tja de geruchten gaan dat S de spotter een racinger is.
Je kunt de auto beter in de stad zetten,als je m op die parkeerplaats zet ben je na afloop nog wel ff bezig om weg te komen.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:19 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Er is een groot parkeerterrein voor het stadion en de ticketverkoop weet ik niet.
Ben er 1 keer als bezoeker geweest en 1 keer op een perskaart.
119. Tivoli-Alemannia Aachenquote:Op donderdag 14 september 2006 14:51 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
118. AOL-Arena- Hamburger SV
Kan nooit veel geweest zijn.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 20:03 schreef Yeahinho het volgende:
Aachen - Cottbus? Heb ik net de samenvatting van zitten kijken.
quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 20:04 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Aardig stadionnetje maar verder behoordlijk gehyped.
Bedankt voor de info, de klote fransozen weigeren te reageren op e-mail en hun betaalnummer om tickets te reserveren is of bezet of helemaal niet bereikbaar.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:19 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Er is een groot parkeerterrein voor het stadion en de ticketverkoop weet ik niet.
Ben er 1 keer als bezoeker geweest en 1 keer op een perskaart.
Hoeft niet per se, als bezoeker wordt je vaak genaaid.quote:Op maandag 9 oktober 2006 12:49 schreef MaxPower het volgende:
Spanje is duur, als je geen socio bent. Ik betaal voor mijn ticket in Pamplona (Osasuna) straks 30 euro, en dat is de goedkoopste...
quote:Nederland:
1. Abe Lenstra Stadion
2. Abe Lenstra Stadion (oud)
3. Amsterdam Arena
4. Olympisch Stadion
5. Oosterpark Stadion
6. Euroborg Stadion
7. De Kuip
8. Nieuw Galgenwaard
9. Arke Stadion
10. De Goffert
11. Gelredome
12. De Lange Leegte
13. Parkstad Limburg Stadion
14. Oosterenk Stadion
15. De Vliert
16. Rat Verlegh Stadion
17. De Vijverberg
18. Het Kasteel
19. Mandemakers Stadion
20. Vast & Goed Stadion
21. Polman Stadion
22. De Koel
23. Zuiderpark Stadion
24. Woudenstein
25. Cambuur Stadion +1
Engeland:
26. Highbury
27. City of Manchester Stadium
28. Old Trafford
29. St. James' Park
30. Stadium of Light
Duitsland:
31. BayArena
Frankrijk:
32. Stade Vélodrome
Kroatië
33. Stadion Maksimir
Spanje
34. Estadio Reyno de Navarra +1
Tsjechië
35. Bazaly Stadion
quote:Op woensdag 25 oktober 2006 21:53 schreef MaxPower het volgende:
Nee. Helemaal met de auto.Dinsdagavond 22:00 vertrokken, woensdagochtend 11:30 in het hotel. Vrijdagmiddag 13:00 weer weg, zaterdagochtend 05:00 weer thuis.
Dat doe ik dus niet weer.![]()
Parma ook met de auto?quote:Op woensdag 25 oktober 2006 21:59 schreef MaxPower het volgende:
Die gedachte hadden wij ook toen we halverwege waren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |