quote:
Op woensdag 20 september 2006 10:08 schreef BobbyB het volgende:Noem het beestje gewoon bij de naam. Als mensen toch snappen wat je bedoeld is het toch goed, of ben jij ook zo'n klapdeurjosti die "Taraxacum officinale" zegt in plaats van paardenbloem.
![]()
Beetje tegenstrijdig moet ik zeggen. Aan de ene kant heb ik duidelijk zoiets van, zeur niet, doe normaal, en voel jezelf niet beter dan een MBO of HBO'r met je 'universiteit' en je 'bul'. Het is gewoon een school en een diploma.
Aan de andere kant ben ik zelf wél een persoon die met latijnse namen werkt, puur omdat het wetenschappelijk is. Vertalingen slaan vaak nergens op en lopen door elkaar. Met latijnse namen kan je met mensen over heel de wereld communiceren over dezelfde species, plus dat het veel leerzamer is dan een vernerderlandse kutnaam.
Nou is dat natuurlijk alleen echt boeiend als je serieus bezig bent met een bepaald onderwerp, maar voor de rest kan je rustig normale woorden gebruiken.