quote:Femke Halsema zei met een exorbitant hoge stem:
En straks mag mijn linkse kabinet aantreden en alle rommel opruimen.
Na harry potter komt de boze heksquote:Op dinsdag 19 september 2006 15:58 schreef Adelante het volgende:
mijn linkse kabinet![]()
loopt die heks niet ietwat te hard van stapel
Mat haar onder haar armen!quote:Op dinsdag 19 september 2006 16:07 schreef zoalshetis het volgende:
zieke gruiskut is het.
Ze zal wel veel koffie drinkenquote:Op dinsdag 19 september 2006 18:05 schreef freddygonzales het volgende:
En ze stinkt uit d'r bek
heb ik gehoord![]()
Ik heb het pieter baan centrum vast gebeld. Ze vertelden me dat ze voor speciale gevallen altijd een hokje vrij hielden.quote:Op dinsdag 19 september 2006 15:58 schreef Adelante het volgende:
mijn linkse kabinet![]()
loopt die heks niet ietwat te hard van stapel
maar ze kan natuurlijk makkelijk vluchten tijdens het luchten. dan ademt ze gewoon de bewakers bewusteloos.quote:Op dinsdag 19 september 2006 19:08 schreef Oosthoek het volgende:
[..]
Ik heb het pieter baan centrum vast gebeld. Ze vertelden me dat ze voor speciale gevallen altijd een hokje vrij hielden.
en dat jij snel naar een topic gaat waar je een bon kan winnen om de harige doos van halsema te likken.quote:Op dinsdag 19 september 2006 21:46 schreef Mainport het volgende:
KLB-schreeuw-en-klap-op-commando-vee verenigt u.
Voor zover het mezelf betreft, er zijn natuurlijk keren dat ik het eens ben met de kudde, dan ga ik ook niet doen alsof dit niet zo om mezelf al non-kuddedier te profileren.quote:Op dinsdag 19 september 2006 21:46 schreef Mainport het volgende:
KLB-schreeuw-en-klap-op-commando-vee verenigt u.
Wat sympathiek dat je mijn punt onderstreept!quote:Op dinsdag 19 september 2006 21:47 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
en dat jij snel naar een topic gaat waar je een bon kan winnen om de harige doos van halsema te likken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |