Zit al even op Fok te neuzen, en zie naast de shit een hoop Topics waar mensen ook wat aan hebben.
Daar ik zelf met wat zit heb ik me geregistreerd om te weten wat jullie hiervan vinden, tips te krijgen.
Lang verhaal, samenvatting onderaanHet zit zo:
pakweg 10 jr terug had ik een maand of 9 wat met een meisje, waar ik me geheel thuis bij voelde.
Ik kon geheel mezelf zijn bij haar, wat niet bij iedereen mogelijk lijkt te zijn.
Ik heb 't beeindigd, omdat ik op dat moment niet toe was aan een relatie, en waarschijnlijk heb een bedriegingsgeval, en een ander geval waar ik mijn grenzen te laat stelde hiermee te maken, maar dit terzijde.
Nu 3 jaar geleden kwam ik haar na pakweg 6/7 jr niet meer gezien te hebben weer tegen met de lokale feestweek, en van haar aanzicht kreeg ik me een enorme klomp in mijn maag.(zo voelde 't)
Ik vond 't erg leuk haar weer te zien.
Ik zat in een relatie, die nu over is, want dat liep niet, en zij was (ongelukkig) getrouwd met 2 kinderen.
We hebben die dag veel tijd samen doorgebracht.
mailadressen uitgewisseld, en een maand later heb ik pas gemailed, want ja, zij getouwd, ik samenwondend, dat hoort eigenlijk niet.
Enige tijd gemailed over gewone zaken enzo, maar naar verloop van tijd kwam dus naar voren dat ze gus niet happy was met haar huwlijk, vent dronk veel, en was niet echt goed voor d'r.
Soms mailde ze een periode niet, daar 't toch 'gevaarlijk' was, maar met tussenpozen kwam 't altijd weer op gang, het leek wel of 't 'klikte'.
Nu heb je dat vaker met wat nieuws, en ik heb in verleden wel met meer meiden gemailed, maar dat ging dan over, of ik was 't zat.
Maar na 3 jr keek ik toch iedere keer naar haar (korte) mailtjes uit, en zij ook naar de mijne denk ik.
Ik zat ook niet lekker in m'n vel in de relatie, en dat is ook dus sinds een week of 7 over.
Zij is ongeveer anderhalf jaar geleden gescheiden, en heeft bijna een jaar een vriend.
Ze woont nog alleen met haar 2 kinderen.
Het mailen is ook tussendoor met onderbrekingen doorgegaan.
Nadat ze gescheiden was, en wist dat ik er ook niet lekker inzat, kwam natuurlijk wel eens ter sprake waarom het tussen ons toen geeindigd was, en dat heb ik ook verteld.
Het was niet in tekst te lezen, maar ik was geinteresseerd in wat te beginnen met haar, en zij met mij.
Vlak voor haar scheiding kwam ik haar weer tegen op een eventje met muziek en podium en zo hier in de buurt, en weer waren we onafscheidelijk.
Naar mate midden dit jaar mijn 'breakup' dichterbij kwam, vroeg ze wel eens of ik geinteresserd was in een vrouw met 2 kinderen, want ja, mannen vinden dat vaak een drempel.
Ik zei, ik weet 't niet, ik vind jou leuk, en dan zou 't wel moeten 'lopen' lijkt me.
En ze zij me dat bij de laatste mail-onderbrekingen ze even niet wilde mailen, omdat ze vlinders begon te krijgen, en daar niet mee uit de voeten kon, daar ik nog in een relatie zat.
Ik kwam haar tijdens laatste feestweek weer tegen, en weer hebben we veel tijd doorgebracht.
Ze zei dat ze pc problemen had, maar ik geloofde dat niet zo.
Maar ze wist me wel ff te melden dat ze begin Nov naar een optreden ging met alleen vriendinnen, wat verdacht veel op een verkapte uitnodiging leek.
Tevens wist ze me te melden dat haar vriend haar had gevraagd bij hem te komen wonen, en ze heb per half Dec de huur opgezegd.
Nu schijnt haar vriendin iets tegen haar gezegd te hebben dat ze daaraan is gaan twijfelen, maar wat wilde ze me niet zeggen.
Ik heb ook 't iedee dat ze erg twijfeld daaraan, maar ik denk dat ze financieel een beetje krap zit, en toch iets moet, maar dat weet ik niet zeker.
Op mijn vraag hoe we contact gingen houden nu haar pc 'kapot' was, zei ze sms.
Dus ik mijn nr gegeven, en daags na de feestweek kreeg ik idd een sms terug.
Ik was allang blij dat ik weer wat hoorde na een tijd.
Avonds had ik een feestje en kreeg daar een sms hoe 't was, ze ging ff naar de snackbar sigaretten halen.
Ik; waarom kom je niet bij mij een peuk roken...
afijn, naar wat over en weer sms'sen kwam ze dus naar mij toe, en het werd iets meer dan een peuk roken.
Zij is eigenlijk niet goed bezig door naar mij te zijn gegaan, maar dat interesseerd me op dit moment niet, er is een hele lange aanloop geweest, en het was pure passie.
Da's nu dik een week geleden.
Nog sms'en gestuurd en gemailed, maar ik heb niets meer gehoord tot nu.
Dit is natuurlijk verkort het verloop van mailen en contact enzo, maar ik weet niet wat ik hiermee aanmoet.
Zelf heb ik 't te pakken denk ik, en denk dagelijks erg veel aan haar, en een bevlieging is het niet, want we hebben nu 3 jr contact.
Ik zou willen dat ze in de situatie was zoals ik, dat zou 't een stuk makkelijker maken.
Ik wil op dit moment graag met haar verder denk ik, ook al heb ze 2 kinderen.
Ik denk (weet) dat ze ook veel aan mij denkt op dit moment, dat kan ik bepalen na het verloop van het mailen, en dat ze week geleden naar me toekwam.
Alleen ze reageerd niet meer op m'n mail, of sms, waarschijnlijk om wat ik eerder heb vermeld.
Vedre is nog, dat ik tot nu niet duidelijk ben geweest wat ik wil, omdat een vrouw me2 kinders uiteraar een hele verandering is en mede omdat dat eerst ook onduidelijk was voor mij, maar dit voor mij steeds duidelijker word.
Wat kan ik nu 't beste doen?
Ik denk wel dat ze sms leest en mail, maar niet antwoord. :'(
Ik weet waar ze nu nog woont, maar vind 't een beetje triest om opeens voor haar deur te staan terwijl haar kinderen mij niet eens kennen, plus kan het een averechtse werking hebben.
Eigenlijk wil ik het niet laten gebeuren dat ze naar die ander gaat, mede omdat ik weet dat ze twijfels heb, (dat liet ze doorschemeren).
Maar da's al op korte termijn. :'(
Zucht
Samenvatting:Een ex die ik jaren niet heb gezien gaat waarschijnlijk samenwonen met iemand, waar ze niet achter staat. Waarschijnlijk omdat ze 't financieel niet meer trekt met 2 kinderen.
Eerdere actie ging niet omdat we beide in een relatie zaten, maar na 3 jr mailcontact wil ik haar...
[ Bericht 3% gewijzigd door Tweet2 op 18-09-2006 22:52:15 ]