En dan?quote:Op woensdag 25 oktober 2006 11:53 schreef peaceman het volgende:
Gewoon naar het profiel van een vriendje gaan, terwijl je zelf wel ingelogd bent.
dan zie je rechtsboven een staatje verschijnen en daarin staat o.a. hoeveel artiesten je gemeen hebt en wat voor soort muzikale relatie je hebt met diegene: van low tot SUPER!quote:
Pff, dat moet je ook maar net weten!quote:Op woensdag 25 oktober 2006 14:57 schreef Dimmie het volgende:
Frollo, je moet www.last.fm veranderen in beta.last.fm, dan zie je het
Ik heb zelf een compatibility van 202 artiesten met m'n nearest neighbour
Ik zat altijd vast aan de ouwe albums, en vond die heel cool, maar ik ben er achter dat Deadwing ook echt suuupermooi isquote:Op woensdag 25 oktober 2006 20:46 schreef MarsX het volgende:
Porcupine Tree ! woohoo
Aan de linkerkant van het scherm in het vakje onder 'about me' (tracks played)quote:Op woensdag 25 oktober 2006 17:40 schreef Eikelpiercing het volgende:
Waar kan je kijken aan hoeveel plays je eigenlijk zit?
Ben wel geen subscriber...
Ik kende de hele groep eerlijk gezegd niet, maar heb vannochtend dit album beluisterd op weg naar mijn werk. Mooi zeg!quote:Op woensdag 25 oktober 2006 21:01 schreef Maaark het volgende:
[..]
Ik zat altijd vast aan de ouwe albums, en vond die heel cool, maar ik ben er achter dat Deadwing ook echt suuupermooi is
quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 08:50 schreef cosmick het volgende:
[..]
Ik kende de hele groep eerlijk gezegd niet, maar heb vannochtend dit album beluisterd op weg naar mijn werk. Mooi zeg!
20.000 tracks plays op dit moment![]()
Scott Matthews - Passing Stranger is een fijne plaat!quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 13:56 schreef Numbie het volgende:
Helemaal vergeten mijn lijstje van vorige week te posten... lol
[[url=http://imagegen.last.fm/lastfmplain/artists/elaine_r9.gif]afbeelding] [/url]
Heerlijk toch, slapen met een muziekje op de achtergrond.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 15:44 schreef Kworb het volgende:
[..]
Hm aan je recent tracks te zien heb je het dag en nacht aan staan, wel logisch dan
geduld...quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 14:15 schreef Nevermind het volgende:
Hoe lang duurt het voor ik top-artiesten/top-nummers krijg op mijn userpage? Een account voor mijn thuisserver, die later is geregistreerd en minder nummers heeft beluisterd, heeft ook geen overall toplijsten, maar in ieder geval stats voor de afgelopen week.
Volgens mij als je 1000 tracks gesubmit hebt.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 14:15 schreef Nevermind het volgende:
Hoe lang duurt het voor ik top-artiesten/top-nummers krijg op mijn userpage? Een account voor mijn thuisserver, die later is geregistreerd en minder nummers heeft beluisterd, heeft ook geen overall toplijsten, maar in ieder geval stats voor de afgelopen week.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | 2 Willem Breuker Kollektief 19 3 Spinvis 14 4 Kaizers Orchestra 12 5 Duke Ellington 11 6 Boudewijn de Groot 8 7 Sufjan Stevens 7 8 Sonny Rollins 6 8 Easystar All Stars 6 10 The Dave Brubeck Quartet 2 |
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |