Ik weet alleen dat het door 51 landen is opgerichtquote:Op maandag 18 september 2006 13:24 schreef LeisureSuitLarry het volgende:
Nieuwe vraag dan maar:
Hoeveel lidstaten hebben de Verenigde Naties?
190?quote:
Ho ho. Een antwoord per keer. Die vorige was foutquote:Op maandag 18 september 2006 13:28 schreef Isabeau het volgende:
192
Ook voor je beurt dan. Die vorige was ook fout.quote:Op maandag 18 september 2006 13:29 schreef Yurithemaster het volgende:
correctie192
Ja sorry, ff druk & dacht dat 't niet goed wasquote:Op maandag 18 september 2006 13:24 schreef LeisureSuitLarry het volgende:
Nieuwe vraag dan maar:
Uit de OP:quote:Op maandag 18 september 2006 13:33 schreef Yurithemaster het volgende:
Mag het nu wel dan? 192
Dus ja, nu mag het wel.quote:Eén antwoord per keer
Per vraag raad je één keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in één post als er maar om één ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.
Jeejquote:Op maandag 18 september 2006 13:37 schreef LeisureSuitLarry het volgende:
[..]
Uit de OP:
[..]
Dus ja, nu mag het wel.
Ik zie trouwens dat ik je op basis van de uitzondering ook al het punt had mogen geven, maar zo komt het toch nog goed.
Yurithemaster +1
toch wel wat meer, als je het in dollar noemt reken ik het ook goedquote:Op maandag 18 september 2006 13:49 schreef Etcetera het volgende:
15
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |