Wij komen liever in de okselholte, lekker warm en stroef.quote:Op zondag 17 september 2006 04:16 schreef remlof het volgende:
ik kom persoonlijk liever in de mondholte, maar dat geheel terzijde
Na een tijdje wil je toch eens wat gaan experimenteren.quote:Op zondag 17 september 2006 04:16 schreef remlof het volgende:
ik kom persoonlijk liever in de mondholte, maar dat geheel terzijde
Gewoon stevig vastpakken, dat vinden ze mannelijk.quote:Op zondag 17 september 2006 04:17 schreef Stijn_IJskonijn het volgende:
ja, de mijne vindt bukkake in haar haar wel best, maar ook niet echt toppie. Ik zei laatst toen ze echt bloedgeil was voor de gein....Inge, ik wil je in je kont neuken als Sylvia Saint....
Toen was ze gelijk half gepiqeerd enzo, maar toch zag ik haar tepels lekken. Hoe kan je geilheid zo onderdrukken met fatsoen
Ze heeft mij versierdquote:Op zondag 17 september 2006 04:17 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Hoe ben je dan met haar in contact gekomen?Gewoon toeval?
Dat kwam pas later.quote:Op zondag 17 september 2006 04:22 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Hey,, wil jij mij eens lekker tussen de oksels neuken?
Met brokjes, dat vind ik extra opwindend.quote:Op zondag 17 september 2006 04:24 schreef Stijn_IJskonijn het volgende:
als vrouwen lekken, jonge! dan lekke ze vet sjiek ongewoon normaal gewoon
Nee,quote:Op zondag 17 september 2006 04:25 schreef Stijn_IJskonijn het volgende:
jawel, cornflakes is ook niet altijd overbodig met moedermelk
graag gedaanquote:Op zondag 17 september 2006 04:08 schreef Stijn_IJskonijn het volgende:
[..]
mijn dank grenst waarlijk aan bavianenschurft, maar toch wil ik u tegenspreken, minder prettig element in ons heimelijke heteroseksuele conclaaf
okselcoïtofoob.quote:
Croupouqe?quote:Op zondag 17 september 2006 03:54 schreef Stijn_IJskonijn het volgende:
Ik heb al sinds 3 jaar last van een knieholte fetish die me maar niet los laat. Hoe zeer ik ook mijn vriendin smeek om in haar knieholtel klaar te komen, ze blijft het een ziek iets vinden en slaat me vervolgens telkens badinerend op de wang.
Graag zou ik in contact treden met mensen die insgelijks bejegend worden door hun zielmaatje wat betreft dit soort ongewone seksuele verzoekjes.
Toegegeven, Ejaculeren in iemands knieholtes is best wel bizar, maar ik voel mijzelf gewoon het geilst als ik dat doe. Ik weet zelf ook niet waarom ik dat voel. Maar ik ga mij daar zeker niet schuldig over voelen ofzo.
Dus, als je hetzelfde hebt, of een andere door de maatschappij niet geaccepteerd seksueel verlangen dat ge koestert. Mail mij dan.
Roger_vanmechelen@belgacom.be
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |