Morgen, is dat vannacht al??quote:Op donderdag 28 mei 2009 21:43 schreef Tourniquet het volgende:
Het nieuwe album van Placebo, Battle For The Sun, is vanaf morgen hier te beluisteren: http://www.placeboworld.co.uk/battleforthesun/ (na registratie).
Weet je wanneer hijj in de winkels wordt verwacht?quote:Op donderdag 28 mei 2009 21:43 schreef Tourniquet het volgende:
Het nieuwe album van Placebo, Battle For The Sun, is vanaf morgen hier te beluisteren: http://www.placeboworld.co.uk/battleforthesun/ (na registratie).
Je vroeg t niet aan mij, maar het is 9 juniquote:Op vrijdag 29 mei 2009 08:32 schreef Beregd het volgende:
[..]
Weet je wanneer hijj in de winkels wordt verwacht?
Wil het album namelijk wel gekocht hebben voor ik ze op werchter zie.
Releasedatum staat op 8 juni.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 08:32 schreef Beregd het volgende:
[..]
Weet je wanneer hijj in de winkels wordt verwacht?
Wil het album namelijk wel gekocht hebben voor ik ze op werchter zie.
Ik dacht at ik ergens CET zag staan, maar dat blijkt dus van niet...quote:Op vrijdag 29 mei 2009 09:14 schreef morgane het volgende:
Toch jammer dat het in de UK een uur vroeger is, ik moet om kwart over 10 weg
Beantwoordt eigenlijk mijn eigen vraag. Het was dus behoorlijk dom om mijn alarm te zetten.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 09:36 schreef morgane het volgende:
Idd, daarom vond ik het ook zo raar dat je 1,5 uur van tevoren al wakker was
Nog iemand hier last van?quote:You aren't in the database - please go here and add your details, then try again.
Nope, paar verschillende browsers geprobeerd?quote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:22 schreef ZoneKill het volgende:
Ik heb ook een playback code gekregen maar als ik die gebruik doet die het niet?!
[..]
Nog iemand hier last van?
Had het ook met mijn Orange mailadres (was al lid van de nieuwsbrief), en heb toen mijn Gmail gebruikt.. werkt prima nuquote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:22 schreef ZoneKill het volgende:
Ik heb ook een playback code gekregen maar als ik die gebruik doet die het niet?!
[..]
Nog iemand hier last van?
Ik vond Sleeping with ghosts wel wat minder, maar dat was dan ook de enige.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:26 schreef Joesse het volgende:
hij doet het hier prima..
ik vind 'm tot dusver echt tof! ze stellen me eigenlijk ook nooit teleur
BMM vind ik echt geniaal! Taste in Men is mijn favoriet denk ik. Op I'll Be Yours na vind ik SWG ook heel tof - hij begint ook al heel gaaf met Bulletproof Cupid!quote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:29 schreef Lamon het volgende:
[..]
Ik vond Sleeping with ghosts wel wat minder, maar dat was dan ook de enige.
En Black Market Music misschien ook wel, maar door Haemoglobin, wat mijn favoriete nummer is, vergeet ik dat steeds.
Tja, kwam misschien door Without You, I'm Nothing, wat ik voor een moeilijk tweede album, wat ze altijd zeggen, echt helemaal briljant vond.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:32 schreef Joesse het volgende:
[..]
BMM vind ik echt geniaal! Taste in Men is mijn favoriet denk ik. Op I'll Be Yours na vind ik SWG ook heel tof - hij begint ook al heel gaaf met Bulletproof Cupid!
Ze zingen de woorden ashtray heart in het Spaans: Mi corazón de cenicero.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 12:16 schreef Joesse het volgende:
Ik vind Ashtray Heart ook cool! Wat zingen ze daar nou, iets Spaans ofzo? Ik hoor volgens mij 'mi corazon'
ah ja logisch natuurlijkquote:Op vrijdag 29 mei 2009 12:23 schreef Felixa het volgende:
[..]
Ze zingen de woorden ashtray heart in het Spaans: Mi corazón de cenicero.
Grappig, toen ik dit las, was ik net bij dat nummer en ik vond m er juist tussen uitspringen. Ben geen die hard placebo fan maar, sinds meds ben ik placebo wat meer gaan waarderen. Na eerste keer luisteren, blijkt dit ook weer een goed album te zijn. Enige nummer die ik minder vind is for what it's worth.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 12:43 schreef Haunter het volgende:
Na 1 luisterbeurt ben ik erg entousiast!Enige die ik iets minder vind is Happy You're Gone, maar dat kan zeker nog goed komen als ik het album vaker geluisterd heb.
Ja, ik luister nu ook gewoon de geripte versie in mijn Winampquote:Op vrijdag 29 mei 2009 20:28 schreef Lamon het volgende:
..oh, en Never - Ending Why, en ik mag hem nog maar 1,5 maal draaien.
Waar vandaan, want op de newsgroups staat ie niet..quote:Op vrijdag 29 mei 2009 20:30 schreef Haunter het volgende:
[..]
Ja, ik luister nu ook gewoon de geripte versie in mijn Winamp
Ik wilde m eerst ook opnemen, maar het is echte streamkwaliteit dus ik wacht wel gewoon tot de releasequote:Op vrijdag 29 mei 2009 20:33 schreef Lamon het volgende:
[..]
Waar vandaan, want op de newsgroups staat ie niet..
Of heb je em zelf geript?
*Kuch*quote:Op vrijdag 29 mei 2009 20:33 schreef Lamon het volgende:
[..]
Waar vandaan, want op de newsgroups staat ie niet..
Of heb je em zelf geript?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |