wat doen we nu dan?quote:Op zaterdag 16 september 2006 22:06 schreef Treinhomo het volgende:
Kleding is in deel 5 al aan bod geweest...
quote:
Zoals existenz in z'n eentje zit te spelen, of ben ik daarin de enige?quote:
9 posts op een rij is inderdaad wel een beetje overdreven.quote:Op zondag 17 september 2006 20:11 schreef Smurfin het volgende:
Zoals existenz in z'n eentje zit te spelen, of ben ik daarin de enige?
komt na de A (van Arafat) niet de B, Beschouw?quote:Op zondag 17 september 2006 21:21 schreef Beschouw het volgende:
Robert J. Aumann, economie 2005
[afbeelding]
MEN is bedoeld als postopkrikdingquote:Op zondag 17 september 2006 20:11 schreef Smurfin het volgende:
[..]
Zoals existenz in z'n eentje zit te spelen, of ben ik daarin de enige?
hehe komt bekend voor van counter strikequote:Op maandag 18 september 2006 21:13 schreef Treinhomo het volgende:
[afbeelding]
Glock.
Sorry Smurfin. Ik ben gewoon blij dat ik er ook 's een paar weet...
Ik ben daar nog voor in militaire dienst gemoeten...quote:Op maandag 18 september 2006 21:16 schreef toma het volgende:
hehe komt bekend voor van counter strike
De foto was ook van het oude stadion van Arsenal, in de volksmond Highbury geheten. Officiëel was de naam Arsenal Stadium.quote:Op woensdag 27 september 2006 17:17 schreef Smurfin het volgende:
Het Arsenal stadion heet Emirates Stadium, dus deze klopt ook niet![]()
Oke, mijn excuses danquote:Op woensdag 27 september 2006 20:04 schreef fanneke het volgende:
[..]
De foto was ook van het oude stadion van Arsenal, in de volksmond Highbury geheten. Officiëel was de naam Arsenal Stadium.
De post van Wimbo klopte dus wel.
![]()
en de volgende opdracht is...???quote:Op donderdag 28 september 2006 22:42 schreef Bouncer_Bone het volgende:
[afbeelding]
Zuiderpark Stadion van ADO Den Haag
vervoermiddel???quote:
Dan had je dat duidelijker moeten zeggen:quote:Op maandag 2 oktober 2006 21:42 schreef Smurfin het volgende:
Het gaat hier om kattenrassen
quote:
In deel 1 is er al de categorie 'Bord- en computerspellen' geweest.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 18:56 schreef toma het volgende:
Zwarte Panter Jaguar
Nieuwe catagorie : Games
oftewel computer-games en console-games
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |