Onbekend maakt onbemind. Ik weet zeker dat je een goede kattenpappa zou zijn.quote:Op maandag 25 september 2006 03:00 schreef Lamon het volgende:
Ik hou niet van huisdieren, als ze van mij zijn.
Ik gun ieder dier alle geluk in de wereld, zolang het maar niet bij mij in de buurt is.
Daar zitten sowieso wel een aantal idioten. Ze zullen niet eens opvallen.quote:Op maandag 25 september 2006 02:57 schreef sig000 het volgende:
Ken Doorneroosje ook vrij goed, dat scheelt ook natuurlijk.![]()
bij mij wat minderquote:
Je kunt een kattenverzuiptopic openen in F&F om ze kwijt te raken.quote:Op maandag 25 september 2006 03:02 schreef Xenia het volgende:
[..]
Onbekend maakt onbemind. Ik weet zeker dat je een goede kattenpappa zou zijn.![]()
Xenia!!!quote:Op maandag 25 september 2006 02:51 schreef Xenia het volgende:
Blimey is toch wel een van de leukste Engelse woorden
Ik moet ook gaan slapen. En ik lag al in bed. Maar het lukte niet.![]()
En ik weet zeker van niet. En ik heb tussen al mijn vertwijfelingen op ieder gebied mogelijk in, nog steeds de zekerheid, dat ik mezelf op dit gebied zelf het beste ken.quote:Op maandag 25 september 2006 03:02 schreef Xenia het volgende:
Onbekend maakt onbemind. Ik weet zeker dat je een goede kattenpappa zou zijn.![]()
Ik zal het alle Ieren die het gebruiken even vragenquote:Op maandag 25 september 2006 02:53 schreef broer het volgende:
[..]
Maar ik dacht dat dat Schots was, ER.
Jij was al jaren duidelijk, hoor.quote:Op maandag 25 september 2006 03:09 schreef son het volgende:
bij mij wat minder
Webjequote:Op maandag 25 september 2006 03:09 schreef son het volgende:
[..]
bij mij wat minder
dat kan dus alleen maar meer worden![]()
o en als onvervalste oude muziektip
nah, doe maar incubus - make yourself
wel een coole nu
O, tot volgend jaar, dan maar.quote:Op maandag 25 september 2006 03:16 schreef ElizabethR het volgende:
Ik zal het alle Ieren die het gebruiken even vragen
Ben jij op een pad van zelfverbetering ofzo?quote:Op maandag 25 september 2006 03:19 schreef broer het volgende:
Het was alleen maar wat ik dácht. Ik ben niet zo ijdel dat dat dan ook meteen de onomstotelijke waarheid is.
Jeumig, saggerijn!!quote:
En ik maakte alleen maar een grapje.quote:(Het was alleen maar wat ik dácht. Ik ben niet zo ijdel dat dat dan ook meteen de onomstotelijke waarheid is. Daarom vroeg ik het juist.)
quote:Op maandag 25 september 2006 03:21 schreef Lamon het volgende:
Ben jij op een pad van zelfverbetering ofzo?
Je bent zo inschikkelijk de laatste weken.
Feck off!!quote:Op maandag 25 september 2006 03:23 schreef son het volgende:
[..]
cripes no!
om nog maar even zo'n kreet te noemen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |