Juist, de Rooms Katholieke kerk heeft een zwarte geschiedenis (is dat de reden waarom de kerk in Openbaringen voor hoer wordt uitgemaakt?) En dat mag gerust gezegd worden.quote:Op vrijdag 15 september 2006 11:22 schreef Megumi het volgende:
[..]
En de nemen we het christendom en met name de paus dan ook even mee in dit plan van jou. Wat je namelijk vergeet is dat bijde hun extreme vormen hebben. En een aantal zwarte pagina's hebben en bloed aan hun handen. Je zou zelfs kunnen stellen dat ze op het gebied van moord en doodslag wat hebben geleerd van de geschiedenis van het christendom en dat nu zijn gaan toepassen. Kortom een soort van inhaalslag dus.![]()
Vorige Paus heeft al eens een warme welkom gekregen van een Turk, en nu wil nieuwe paus met zulke uitspraken Turkije bezoeken.quote:Op vrijdag 15 september 2006 11:34 schreef Meki het volgende:
Paus hoort gewoon eenzijdig te blijven en zeker zijn status voor christenen
Tuurlijk, meteen iemand met een andere mening voor infantiel, triest of achterlijk uitmaken. Zijn de linksers goed in met hun verheven zelfbeeld. Bah.quote:Op vrijdag 15 september 2006 11:21 schreef Nielsch het volgende:
[..]
De infantiele medemens die niet normaal kan discussieren maar enkel trieste opmerkingen kan maken is ook weer wakker geworden! Goedemorgen allemaal! Kopje thee?
De kruistochten zijn begonnen om de opmars van de islam te stoppen. Tuurlijk zullen er dingen gebeurd zijn die niet zo netjes waren. Maar dacht je dat de legers van mohammed destijds vriendelijk te werk gingen?quote:Op vrijdag 15 september 2006 11:22 schreef Megumi het volgende:
[..]
En de nemen we het christendom en met name de paus dan ook even mee in dit plan van jou. Wat je namelijk vergeet is dat bijde hun extreme vormen hebben. En een aantal zwarte pagina's hebben en bloed aan hun handen. Je zou zelfs kunnen stellen dat ze op het gebied van moord en doodslag wat hebben geleerd van de geschiedenis van het christendom en dat nu zijn gaan toepassen. Kortom een soort van inhaalslag dus.![]()
Jup, daarom koos de balkan om liever onder Ottomaans bescheming te komen dan Christelijke.quote:Op vrijdag 15 september 2006 11:36 schreef EdvandeBerg het volgende:
De kruistochten zijn begonnen om de opmars van de islam te stoppen. Tuurlijk zullen er dingen gebeurd zijn die niet zo netjes waren. Maar dacht je dat de legers van mohammed destijds vriendelijk te werk gingen?
He`? Ik hoor een varken fluiten!quote:Op vrijdag 15 september 2006 10:49 schreef Meki het volgende:
Erg triest om een keizer! uit de 14 eeuw te citeren! in deze tijd
hum.... Ik dacht dat we eindelijk vriendjes warenquote:Op vrijdag 15 september 2006 10:57 schreef dVTB het volgende:
Ik voel me eigenlijk beslist niet geroepen om die geschifte paus te gaan verdedigen, maar als ik de nieuwsberichten zo lees, zijn de gewraakte passages behoorlijk uit hun verband getrokken.
Het is verder ook weer erg typisch hoe de hele moslimwereld weer op de achterste benen staat na het eerste de beste kritiekpuntje. Het zal mij benieuwen of uit naam van deze 'vredige' godsdienst weer tig geweldsuitbarstingen gaan plaatsvinden naar aanleiding van dit incident.
quote:Op vrijdag 15 september 2006 11:42 schreef CANARIS het volgende:
[..]
He`? Ik hoor een varken fluiten!
Juliie doen niets anders.!!!! Jullie citeren continu een nomade uit de7. Eeuw!
Niets anders zijn de Hadieths
ik word hier zo moe vanquote:Op vrijdag 15 september 2006 11:45 schreef damian5700 het volgende:
De huidige paus is helemaal niet verantwoordelijk voor de Kruistochten, dus waar hebben we het over.
Mijn interpretatie is, dat de Paus benadrukt dat in moreel opzicht geweld en religie totaal onverenigbaar zijn.
Ik ben wel benieuwd of de wereld nu eindelijk eens te zien krijgt dat Islam daadwerkelijk vrede is of dat de zaak wederom escaleert.
Maar jouw mening was dan ook achterlijk en jouw bijdrage aan de discussie triest, in mijn optiek althans. En je moet toch ook zelf toegeven dat jouw eerste opmerking niet al teveel bijdroeg aan de discussie. Die heeft niets te maken met mijn verheven (linkse) zelfbeeld. Als er iemand van de rechtse kant goede en/of opbouwende opmerkingen plaatst wil ik hem heus wel nu en dan gelijk geven.quote:Op vrijdag 15 september 2006 11:36 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Tuurlijk, meteen iemand met een andere mening voor infantiel, triest of achterlijk uitmaken. Zijn de linksers goed in met hun verheven zelfbeeld. Bah.
Neequote:Op vrijdag 15 september 2006 11:47 schreef CANARIS het volgende:
[..]
Geen hadieths voor jou?
Een Koranist?
Uh, meen je dat nou? En waarom dan wel precies?quote:Op vrijdag 15 september 2006 11:47 schreef CANARIS het volgende:
[..]
ik word hier zo moe van
Die kruistochten waren door en door in orde.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |