Half 9quote:Op donderdag 28 september 2006 23:19 schreef Sebasser het volgende:
Eh, renesite?
Morgen zeker weer werken ?
Hoelaat tot hoelaat ?
Wij strijden tegen de Van Lenneplaan in de stad. Daar is onlangs de Edah gesloten. Die omzet BULKT. dus wij winnen al niet meer... Al is onze omzet ook alleen in een stijgend lijntje.quote:Op vrijdag 29 september 2006 00:54 schreef GotC het volgende:
Wij staan 1e op het moment van de regio Zuid-Holland, met 59 punten!!!
De mond van de jury viel open toen ze binnenkwamen, te geweldig! Echt, ik heb nog nooit zo'n strakke winkel gezien, dat zo vol gevuld stond..ik ben te trots
!
Dus je wist waar ze op gingen beoordelenquote:Op vrijdag 29 september 2006 00:54 schreef GotC het volgende:
Wij staan 1e op het moment van de regio Zuid-Holland, met 59 punten!!!
De mond van de jury viel open toen ze binnenkwamen, te geweldig! Echt, ik heb nog nooit zo'n strakke winkel gezien, dat zo vol gevuld stond..ik ben te trots
!
Wij wisten waar ze op gingen beoordelen? Oh ja?quote:Op vrijdag 29 september 2006 08:25 schreef NovaCain het volgende:
[..]
Dus je wist waar ze op gingen beoordelen![]()
Nou tis niet dat het mij niks interesseert omdat we nou zo'n maigescore hebben. Tis alleen, wij hebben net als een aantal anderen veel te hoge omzet na m2. Waar ze absoluut geen rekening mee houden is. Dat een andere winkel die 1.5x zo groot is met 3/4 van onze omzet er sowiezo beter uit ziet. Bij ns zou het magazijn te vol staan. Duhhh waar moet je anders je restanten kwijtEr stond en mandje onder 1 kassa met kassa zoetwaren. Ja jullie kassa's zijn slordig
Bij de meel was een pak lek geraakt de avond ervoor. Tja kan gbeuren.
Als we 120 uur per week aan schoonmaak hebben kun je al deze dingen behelpen nu toch nooit!
Het is toch doortrapt. Vorig jaar was er een filiaal die precies alle punten waarop beoordeelt was goed.Goh?! hoe zou dat nou komen![]()
![]()
Goedzoquote:Op vrijdag 29 september 2006 00:54 schreef GotC het volgende:
Wij staan 1e op het moment van de regio Zuid-Holland, met 59 punten!!!
De mond van de jury viel open toen ze binnenkwamen, te geweldig! Echt, ik heb nog nooit zo'n strakke winkel gezien, dat zo vol gevuld stond..ik ben te trots
!
Uiteraardquote:Op vrijdag 29 september 2006 12:23 schreef highway101 het volgende:
[..]
Goedzo![]()
Maar het is natuurlijk de bedoeling dat het er altijd zo uitziet, en niet alleen als de jury komt![]()
Wat is er joh? Ik kan er ook niks aan doen dat ons filiaal nogal competitiegericht is?quote:Op vrijdag 29 september 2006 13:39 schreef NovaCain het volgende:
Nou gefeli dan. Waar haalt je baas de uren vandaan dan om mensen van 10 uur sochtends tot 11 uur savonds te laten werken. en een vulploeg gedurende een maand zoals je zegt tot zo laat savonds te laten blokken etc. Lijkt me goed voor het W bestand. Suc6 iig.
Ze moeten met het beoordelen verder kijken als hun neus lang is. Om nou de halve inhoud van het magazijn naar buiten te rijden zie ik niet zo zitten. Dat doe je normaal toch ook niet.
Om hier nog ff op terug te komen, is het deel uit geldermalsen die avond helemaal niet meer gekomen, pas deze ochtend (the day after) is het geldermalsen deel van gisteren gekomen. vanavond is het eveneens feest, want nu komt er ineens 1761 colli binnen, terwijl dat normaal in deze tijd van het jaar op vrijdag zo'n 1100 is voor onze winkel. in het DC stonden voor ons zo'n 75 ladingdragers de Eerste houdbaarwagen had er 58 bij zich. waar de rest blijft??? Geen idee. Wel weet ik dat het de winkel weer een hoop dure uurtjes kostquote:Op vrijdag 29 september 2006 00:38 schreef blizzard_rail het volgende:
Hier in De Bilt was vers 3,5 uur te laat, de zaan levering welke om 15:30 had moeten komen was er om 19:25 toen ik weg ging nog niet, en dan zou als ie kwam alleen het deel van LDC er in zitten, dus geen spul uit zaandam, en ook geen actie voor volgende week, en de bloemen zouden appart geleverd worden. Ik weet nu al dat het morgen weer een groot drama gaat worden, want alles wat nu niet geleverd is komt er een dag later gewoon achteraan.
quote:Op vrijdag 29 september 2006 18:22 schreef NovaCain het volgende:
Ik bedoel alleen maar. Al die tijd en geld die jullie erin gestoken hebben + de afboekingen die je gaat krijgen vanwege volbestellen?, kun je ook een leuk feest van geven.
En wat ik eerder zei over, jullie wisten cker wara ze op beoordelen. Dat had er mee te maken dat er vorig jaar een filiaal was dat, omdat hun dat wisten. Alles wel goed hadden. Precies de punten die gechecked werden. Waarna zij zelf de concurenten om zo maar te zeggen, negatiever te beoordelen (naar horen zeggen). Noem verder geen namen.
Ik gun het jullie dus wel. Cker als je zoveel tijd/geld erin hebt gestoken. Dus nu niet sarcastisch, Suc6!
Effe pallas uitdraaien.quote:Op vrijdag 29 september 2006 22:31 schreef GotC het volgende:
[..]
Volgens mij hebben we niet zo veel afboekingen enz, en anders zie/hoor ik er weinig vanQua
Zal er een keer naar kijken, ik weet wel van t koffiepraatje dat t scanpercentage per dag 100% isquote:Op vrijdag 29 september 2006 22:34 schreef highway101 het volgende:
[..]
Effe pallas uitdraaien.
Hangt hier elke dag op 't prikbord. Omzet, derving, afprijzing, vernietiging, voorraadverschil, scanpercentage per wag.
Hier is het meestal ook 99,98%, maar de afgelopen maand net iets hoger. Al is er door de drukte effe geen koffiepraatje meer gedaan deze week volgens mij.quote:Op vrijdag 29 september 2006 22:46 schreef highway101 het volgende:
netjes hier doen ze meestal 99,98%. Maar je kan alleen op WAG houdbaar aanslaan.
Die ingang moet wel, wij zitten achter de DA, bakker enzo, dus moet je een heel stuk 'insteken' voordat je de winkel in kan.quote:Op vrijdag 29 september 2006 22:31 schreef GotC het volgende:
[..]Ja daar heb je wel gelijk in (wel ironisch, we hebben net een personeelsfeest gehad dat ook wel aardig wat centjes heeft gekost
)
Volgens mij hebben we niet zo veel afboekingen enz, en anders zie/hoor ik er weinig vanQua restanten hebben we elke dag misschien zo'n grote dolly vol, wat best meevalt voor ons filiaal
We hebben wel 2 jaar geleden het WK gewonnen met ons andere filiaal (franchisor nr. 1 en 2 dus geworden), maar we zorgen volgens mij gewoon voor een algemeen goede winkel, ze keken naar m'n zin helemaal niet goed genoeg. (Niet achter de deli/kaas/brood etc), wel jammer..
Jullie ook succes
En renesite, goed gedaan!Weet je je cijfers al? En wat een grote ingang
Gooi gif in de grond. Ben je er vanafquote:Op zaterdag 30 september 2006 18:05 schreef Renesite het volgende:
[afbeelding]
Jeuleuleuleu! De aldi, soon tov. onze winkel.
Dr komt een flat van 12 verdiepingen bovenop :")quote:Op zaterdag 30 september 2006 19:10 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Gooi gif in de grond. Ben je er vanaf
Grote kans zo'n winkel in de buurt! Veel mensen die bij de Aldi boodschappen doen gaan ook naar een servicewinkel als AH. Toppie dus.quote:Op zaterdag 30 september 2006 18:05 schreef Renesite het volgende:
[afbeelding]
Jeuleuleuleu! De aldi, soon tov. onze winkel.
quote:Op zaterdag 30 september 2006 19:36 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Grote kans zo'n winkel in de buurt! Veel mensen die bij de Aldi boodschappen doen gaan ook naar een servicewinkel als AH. Toppie dus.
Ik word in oktober 18.quote:Op donderdag 28 september 2006 21:52 schreef Mip1988 het volgende:
hoe oud ben je?
Ik jaquote:Op zaterdag 30 september 2006 21:46 schreef highway101 het volgende:
Wie kwam er ook alweer uit Borne? Staan in 't blad AHA.
Aha, ik dacht al.quote:Op zaterdag 30 september 2006 19:47 schreef Renesite het volgende:
[..]
[afbeelding]
Dat is het hele verhaal dus![]()
Aldi verhuist alleen, en wel naar onze buurtWant SdeB hebben we er al uit gewerkt.
nadeel is: We hebben straks veulste weinig kassa's![]()
In zo'n afbraakpand jaquote:Op zaterdag 30 september 2006 23:53 schreef Sebasser het volgende:
[..]
Aha, ik dacht al.
"der was toch al een aldi dicht in de buurt"
Gaaf! Eindelijk eens wat andersquote:Op zondag 1 oktober 2006 17:34 schreef Renesite het volgende:
vanaf donderdag half 5 tot half 8 zuivel
Dan sta ik ook op zuivel. Ik sta sowieso altijd wel op meerdere afdelingen, soms groente, soms vvv, soms houdbaar is wel leuk die afwisselingquote:Op zondag 1 oktober 2006 17:34 schreef Renesite het volgende:
vanaf donderdag half 5 tot half 8 zuivel
Ik had alleen kassa, ik werd gek.quote:Op zondag 1 oktober 2006 18:56 schreef Twisted_Logic het volgende:
[..]
Dan sta ik ook op zuivel. Ik sta sowieso altijd wel op meerdere afdelingen, soms groente, soms vvv, soms houdbaar is wel leuk die afwisseling.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |