Vriendschap aanbieden aan iemand die liefde wil, is als het geven van brood aan iemand die sterft van dorst... Wat een prachtige uitdrukking, ik ben het er helemaal mee eens.quote:Op vrijdag 15 september 2006 15:36 schreef MMach het volgende:
Offrir l'amité à qui veut l'amour, c'est donner du pain à qui meurt de soif
Je komt er wel... maak je geen zorgen!quote:Ik ben door de situatie een waardevol persoon geworden met veel kwaliteiten maar ook ernsige tekortkomingen. Ik heb mezelf opgevoed naar wat ik belangrijk vond in andere mensen. Ik ben doodeerlijk (dat moet ik ook zijn omdat het minste ongeloof van mensen ervoor zou kunnen zorgen dat de mensen mijn ongeloofwaardige leven niet meer zouden geloven. Terwijl dat essentieel is voor mij), ik hecht enorm veel waarde aan de waarde van mijn beloftes en ik ga ook alles doen om die na te komen, ook als die ten nadele van mij zijn (sommigen vinden dat freaky, ik niet).
Dit begrijp ik eigenlijk niet zo goed. Als ik met iets zit, dan praat ik daar altijd met mijn vrienden over. Meestal weet ik wel bij wie ik moet zijn voor een bepaald iets.quote:Op donderdag 14 september 2006 23:03 schreef MMach het volgende:
[..]
Ik moet ook wel zeggen dat ik op Fok bv al meer over mijzelf verteld heb dan mijn dichtste vrienden weten, misschien moet ik dat ook maar es doen irl, al krijgt ge dan wel vooral medelijden terug en daar heb ik geen nood aan eigenlijk![]()
Nou hier ben ik het wel mee eensquote:Op zaterdag 16 september 2006 08:40 schreef Camplo het volgende:
Eerlijkheid gebied me te zeggen dat ik jouw jeugd zeker niet benijd. However, je stelt je niet kansloos op nu.
Mijn tip is om lekker te gaan te sporten in teamsport verband. Bouw je vanzelf vriendschappen op, en hopelijk lijkt het je wat.
Uitgaan etc etc kan ook helpen.
Als je je een nerd vind, bezoek een trendy kapsalon, leg geld opzij voor wat nieuwe hippe kleren (dus loop niet de C&A in). Hoeft ook geen dure merkshit te zijn, maar er zijn zat hippe en trendy zaken op dat gebied.
Verandert je uiterlijk daarmee dus ook de perceptie die anderen van jou hebben. Als mensen een 'dooie, saai gekleed persoon' zien gaan ze toch anders met je om.
goed even reageren hier. Ik heb ook alles gelezen en voor diegene die het niet weten, ik ben de vriedin.quote:Wat de brief betreft, die is verstuurd, ze had geen zin in 'gezaag' voor ze op reis vertrok. Even voelde ik de drang om achteraan op die brief zo het icoontje van dat mannetje dat iets in een vuilbak gooit te zetten, maar dat heb ik niet gedaan, misschien maar best ook . Nu vertrekt ze voor 1.5 week op reis, tijd genoeg voor mij om mijn gedachten op een rij te zetten.
Hoe ze zal reageren op die brief, het is me eender, zolang het maar duidelijk is. Of 100% ervoor gaan, samen, of niks. Vrienden of zo is voor mij geen optie omdat het te zwaar zou zijn. Offrir l'amité à qui veut l'amour, c'est donner du pain à qui meurt de soif
Jullie hebben allebei je eigen achtergrond en die kennende is het heel logisch dat het nu zo spaak loopt tussen jullie. Jouw omstandigheden dwingen jou er zowat toe om op dit moment radicaal alleen aan jezelf te denken en MMachs achtergrond zorgt ervoor dat hij snakt naar iemand die juist radicaal voor hem kiest. Het lijkt een onmogelijke combinatie maar ik ben een romanticus en hoop dat jullie toch een manier zullen vinden om met elkaar verder te gaan, is het niet nu dan misschien toch later.quote:Op zaterdag 16 september 2006 17:11 schreef de.mrs het volgende:
iedereen me voor zot verklaard. Ik ga nog door met mijn normale leven en ik laat de moed niet zaken door een mogelijke dood. Maar je kan niet verwachten dat ik het voor mezelf moeilijker ga maken.
Als men mij nu, met al mijn tegenslagen met de rug tegen de muur willen zetten en me laten kiezen tussen alles of niets... wel als ik eerlijk moet zijn, dan ga ik liever voor niets... dan kan ik alles tenminste eerst verwerken, ookal ben ik maar 19 en heb ik een leuk gezin en heb ik mss niet zoveel meegemaakt. Ik heb genoeg meegemaakt om te kracht van het leven te kennen, om mensen te kennen, en zo een keuze stellen aan iemand... sorry maar NEE
Ik heb altijd mijn bedenkingen bij dit soort dingen.Het gaat namelijk niet altijd op.quote:Op zondag 17 september 2006 10:47 schreef Lommerrijk het volgende:
Ik heb uw verhaal gelezen en heb een tip bedacht.
De ervaring leert dat dames niet willen wat ze makkelijk kunnen krijgen.
Wanneer u uw aandacht op de andere vele leuke meisjes in deze wereld richt, dan zou het best wel eens kunnen dat de.mrs nog eens haar huidige opstelling heroverweegt.
quote:Op maandag 18 september 2006 04:31 schreef MMach het volgende:
Wel, na weer enkele uurtjes piekeren (en na apocalypse now te hebben gekeken) zeg ik: hoofd omhoog en vooruit met de geit. Er zijn al softies genoeg op de wereld. Ik hoop uit het diepst van mijn hart dat de.mrs beter wordt, al de rest is bijzaak.
En zoals ik hier mijn schouders onder de verfraaiing van dit krot zet, zo zal de.mrs haar schouders zetten onder haar genezing, daar ben ik zeker van.
Als je dit nog leest A., geef de moed niet op en ga door als nooit tervoor!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |