Er is momenteel een tekort aan bloed in California, dus het Rode Kruis houd om de zoveel tijd rally's en blood-drives om mensen aan te trekken om 1 pint (0,45 Liter) bloed af te staan. Zo ook op het bedrijventerrein waar ik werk, en ik dacht.... laat ik eens braaf Amerikaans burger doen en netjes bloed geven.
![]()
Lees ik de formuliertjes door..... staat er dat als je na 1980 voor een periode van 5 jaar of meer in een Europees land hebt gewoond dat je geen bloed mag geven vanwege het risico op Jacobs-Kreuzfeld ziekte, wat komt door het eten van vlees van een "gekke" koe. (Gekke Koeienziekte). En ik zocht het ook even op op RedCross.org:
quote:
You spent (visited or lived) a cumulative time of 5 years or more from January 1, 1980, to present, in any combination of country(ies) in Europe, including
* in the UK from 1980 through 1996 as listed in above
* on or associated with military bases as described above, and
* in other countries in Europe as listed below:
o Albania
o Austria
o Montenegro (Federal Republic of Yugoslavia)
o Belgium
o Bosnia/Herzegovina
o Bulgaria
o Croatia
o Norway
o Poland
o Czech Republic
o Denmark
o Romania
o Finland
o France
o Slovak Republic (Slovakia)
o Germany
o Greece
o Spain
o Hungary
o Ireland (Republic of)
o Italy
o Kosovo (Federal Republic of Yugoslavia)
o Liechtenstein
o Luxembourg
o Macedonia
o Netherlands (Holland)
o Portugal
o Serbia (Federal Republic of Yugoslavia)
o Slovenia
o Sweden
o Switzerland
o Turkey
o Yugoslavia (Federal Republic includes Kosovo, Montenegro, and Serbia)
De kans dat je AIDS krijgt is vele malen groter dan dat je Kreuzfeld-Jacobs krijgt door het eten van "gekke" biefstuk!! Er zijn slechts enkele gevallen bekend in heel Europa waarbij dit geconstateerd is.
Wil je een keer braaf zijn, mag je geen bloed geven omdat ik dus in Nederland heb gewoond voor 28 jaar......
![]()
Ik heb GEZOND bloed! Althans, volgens de laatste bloedtest van een jaar of 2 terug wel.....
![]()
Idioten.... nogal wiedes dat er een bloedtekort is!
Proud to be American.
Hier woon ik."Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin