en niet echt een blunder maar wel een gaaf verhaal:
ik heb jaren tienerkamp gedraaid als leiding, op een gegeven moment hadden de meiden een paar jongens 's nachts opgemaakt. Dus als meest popi teamlid kwamen de jongens naar mij van "er moet wraak genomen worden". Dus ik tegen die jongens: "vannacht maak ik drie van jullie wakker en dan nemen we wraak"
zo gezegd zo gedaan, 's nachts heb ik 3 van de grootste raddraaiers wakker gemaakt en toen hebben we een peijneburg ontbijtkoek nat en soppig gemaakt. daar hebben we mooie drollen van gedraaid en die hebben we over de hele meidenplee verdeeld (tegen de spiegel, op de bril, vegen langs de muur)
's ochtend natuurlijk een gegil en een gekrijs, die meiden helemaal over hun toeren, huilen en half kokhalzend. dus ik naar binnen, "wat is hier aan de hand" en ik loop op de "poep" af steek mijn vinger erin en ik proef "duidelijk meiden stront"
wehehehe er vielen er drie flauw en een aantal waren niet meer te bedaren, ik heb ontzettend op mijn kop gehad van de leiding voor dit grapje, maar de jongens zeken in hun broek...het was een prima wraak
[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 31-03-2007 16:18:11 ]