Ja, hij gaat van de 10 keer 9 keer naar binnen en geeft 1 keer een voorzet ik mag dan voor hem hopen dat die ene keer dat hij dat doet dat hij het dan ook goed doetquote:Op donderdag 14 september 2006 19:11 schreef Jasza het volgende:
[..]
Zullen we ff opvragen:
Goede Balcontacten
Kijken wie de beter heeft ja![]()
Rosales kan een voorzet geven maar dat deed ie niet, Rosenberg kan dat trouwens ook uitstekend dus zeik niet zeg.
zeik er dan ook niet over.quote:Op donderdag 14 september 2006 19:11 schreef jorienvdherik het volgende:
nee op zo betaal zender nooit
Ja en ik een Rosenberg fanquote:Op donderdag 14 september 2006 19:13 schreef stefmans het volgende:
[..]
Ja, hij gaat van de 10 keer 9 keer naar binnen en geeft 1 keer een voorzet ik mag dan voor hem hopen dat die ene keer dat hij dat doet dat hij het dan ook goed doet![]()
ben ook wel een beetje een Rosales-fan
Ja met de akoustiek van de Arena hoor je die anders nooit he.quote:Op donderdag 14 september 2006 19:17 schreef BigFire het volgende:
het Ajax uitvak klinkt nog harder dan het legioen in de Kuip![]()
quote:Op donderdag 14 september 2006 19:17 schreef BigFire het volgende:
het Ajax uitvak klinkt nog harder dan het legioen in de Kuip![]()
het Noorderlichtquote:Op donderdag 14 september 2006 19:23 schreef Erwtensoep het volgende:
Geen kunstlicht? Hebben ze daar fakkels of zo...
de zon gaat nooit onder daarquote:Op donderdag 14 september 2006 19:23 schreef Erwtensoep het volgende:
Geen kunstlicht? Hebben ze daar fakkels of zo...
ssstquote:Op donderdag 14 september 2006 19:27 schreef jorienvdherik het volgende:
wel lachen :p
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |