en inmiddels al op het linkje geklikt (:@) : 36 weken!quote:Op woensdag 13 september 2006 10:49 schreef bixister het volgende:
te lui om op te zoeken: hoeveel weken zedde ge nu moonah?
quote:Op woensdag 13 september 2006 10:52 schreef bixister het volgende:
mijn luie laatste vraag aan moonah moest ik bekopen met 't openen van 'n nieuw topic.![]()
Yup, officieel 36 weken al.quote:en inmiddels al op het linkje geklikt (;@) : 36 weken!![]()
Heel normaal hoor.quote:Op woensdag 13 september 2006 10:55 schreef Gabberhead het volgende:
Afgelopen maandag waren we 12 weken zwanger. Gek hoe zo'n mijlpaal ineens een heel ander gevoel geeft. Met de dag voelen we de spanning van ons afzakken en gaan we meer genieten.
Jup, klinkt bekend...quote:Op woensdag 13 september 2006 10:57 schreef Moonah het volgende:
[..]![]()
[..]
Yup, officieel 36 weken al.
Gerekend vanaf eerste dag laatste menstruatie.
Maar volgens eigen telling seks op commando, ovulatietestje35 weken en 3 dagen.
Maar onvoorstelbaar he, dat we het zo lang al weten te rekken!
Morgen controle. Ik ben idd ook wel benieuwd Chacama, wat al dat voorwerk heeft gedaan met mijn baarmoedermond. De vorige controles wilden ze niet toucheren omdat eea dan extra geprikkeld wordt. Maar mijn kind drukt inmiddels wel erg 'zwaar' op mijn vagina. Alsof die wordt 'ingedrukt'. Snappen jullie me?
Zullen ze wel niet doen. Ben nog geen 37 weken, dus zal wel 'te triggerig' zijn. Wellicht inwendige echo. Zal eens vragen.quote:Op woensdag 13 september 2006 11:00 schreef chacama het volgende:
[..]
Jup, klinkt bekend...
Ga je morgen dan wel vragen of ze kunnen toucheren of doen ze dat sowieso....
quote:ik ben echt super nieuwsgierig....
Dat genieten komt wel goed, ik loop al een paar weekjes met de afdruk van de vorige echo in m'n binnenzak, lekker trots te zijnquote:Op woensdag 13 september 2006 10:58 schreef PM-girl het volgende:
Gabberhead, er zijn best wel wat mensen hier die een nekplooimeting hebben laten doen, waaronder ikzelf. Het is een echo en een bloedafname, waarna ze de uitslagen in de computer stoppen om een kansbereking te maken. De uitslag is dus de kans op afwijkingen (een aantal) en geen zekerheid. Leeftijd speelt ook mee in de berekening.
1:1000 is een kleine kans maar geen garantie op een gezond kind, 1:10 is een grote kans, maar niet zeker dat het kindje iets heeft.
Advies van mij is, geniet lekker van de echo!!
Dankje BE Bixisterquote:
Ik vond de echo uitgebreider en langer duren dan de termijnecho bij de vk. Dit omdat ze het nekplooitje moeten meten en dat is millimeterwerk. Ik denk dat ze bij ons zo''n 20 minuten ge-echod hadden.quote:Op woensdag 13 september 2006 11:09 schreef Gabberhead het volgende:
[..]
Dat genieten komt wel goed, ik loop al een paar weekjes met de afdruk van de vorige echo in m'n binnenzak, lekker trots te zijnWe kunnen allebei niet wachten om te zien hoe onze mini gegroeid is
De bloedafname is inderdaad ook al geweest (moest tussen 9-11 weken). Het ging mij meer om de ervaringen bij de echo zelf. Is dat heel anders dan de gewone controles?
Dat checken hebben we allebei weinig aan.....ben geen VK zou dus niet weten wat ik wel en niet voelquote:Op woensdag 13 september 2006 11:03 schreef Moonah het volgende:
[..]
Zullen ze wel niet doen. Ben nog geen 37 weken, dus zal wel 'te triggerig' zijn. Wellicht inwendige echo. Zal eens vragen.
[..]![]()
Anders kom je het zelf even nachecken....
![]()
nee, ik ben natuurlijk ook erg nieuwsgierig. Maar voor hetzelfde geld heb ook ík gewoon 24 uur ontsluitingsweeën hoor.![]()
Tenminste, ik hou daar wel rekening mee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |