Nee, ik zei dat ik niet COMPLEET debiel benquote:
Als BB of een goed selectiebeleid had, of de zaak mbt familie en aanhang goed dichttimmerde, hadden ze misschien niet ieder keer dit soort gekut en konden ze misschien eindelijk het programma maken zoals het volgens henzelf bedoeld is.quote:Op woensdag 13 september 2006 03:06 schreef noucky het volgende:
Als de fokkers eens in BB gingen, hebben ze nadien ook niet zoveel commentaar meer en/of ze lezen dat ze op ons ook commentaar hebben
Hear hear.quote:Op woensdag 13 september 2006 03:14 schreef NorthernStar het volgende:
Als BB of een goed selectiebeleid had, of de zaak mbt familie en aanhang goed dichttimmerde, hadden ze misschien niet ieder keer dit soort gekut en konden ze misschien eindelijk het programma maken zoals het volgens henzelf bedoeld is.
Ow, wat een mooie stoel. Wat lief van Hummie dat we die mogen zienquote:Op woensdag 13 september 2006 03:14 schreef Morwen het volgende:
[..]
Nee, ik zei dat ik niet COMPLEET debiel ben![]()
[afbeelding]
Stoel![]()
Precies, maar we mogen het niet volgen op de streams.quote:Op woensdag 13 september 2006 03:16 schreef noucky het volgende:
Juist die wankele relaties zijn natuurlijk ook interesting.
al, excuses moiquote:
*gaat slapen gaan....quote:Op woensdag 13 september 2006 03:24 schreef SabinasPuppiesRule het volgende:
ineens verdacht rustig hier, iedereen zal ze monitor wel uit het raam geflikkerd hebben![]()
is goed ben ik eggie wel met zn geheime opdracht, weltrustenquote:Op woensdag 13 september 2006 03:30 schreef noucky het volgende:
we kunnen er hier wel een BB van maken !!!!!!!!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |