Maar dat is altijd zo, je weet het of je weet het niet, of je komt er door hints op.quote:Op maandag 11 september 2006 16:24 schreef DSanka het volgende:
[..]
Het zijn allemaal vragen van je moet het net even weten.
Mwoa, ik wist het ook niet. Maar Ken Livingston deed wel een belletje rinkelen.quote:Op maandag 11 september 2006 16:24 schreef wegwerpaansteker- het volgende:
ik doe al mee, maar als ik niet weet wie de burgemeester van London is dan is het slecht met mij gesteld natuurlijk.
Hoezo? iedereen heeft toch zijn eigen specialismes? Ik weet net wat meer over Londen, jij misschien weer over voetbal of iets anders.quote:Op maandag 11 september 2006 16:24 schreef wegwerpaansteker- het volgende:
ik doe al mee, maar als ik niet weet wie de burgemeester van London is dan is het slecht met mij gesteld natuurlijk.
Dan maar een makkelijkequote:Op maandag 11 september 2006 16:26 schreef DSanka het volgende:
precies, maar ik wacht rustig af tot er een vraag komt die ik wel weet. Dan is het natuurlijk weer hopen dat ik precies op dat moment kijk en net niet aan het werken ben.
quote:Op maandag 11 september 2006 16:29 schreef wegwerpaansteker- het volgende:
ian flemming
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |