abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_41737181
Ik was thuis, had altijd op die dag vrij van school. Ik had de radio aangezet op 538 en Jeroen Nieuwenhuize zei dat je maar de tv aan moest zetten.
Het eerste vliegtuig was net de toren ingevlogen en het eerste waar ik aan dacht was mn pa.
Hij werkt bij de KLM en ik dacht (hoe naief) dat hun het nog niet wisten. Dus ik heb hem meteen gebeld en uiteraard wist hij het. De hele afdeling daar hield het nieuws (tv, radio, internet) in de gaten.
Later vloog het tweede vliegtuig het gebouw in. Ik heb echt de hele dag naar de tv gekeken en radio geluisterd.
Tralalalaaa
pi_41737673
ik was een paar natte kutten aan het beffen
skallemapattes
  dinsdag 12 september 2006 @ 16:01:40 #103
136021 gateh
be different
pi_41738624
thuis, net terug van school.
osdorp posse!
pi_41740649
Ik was thuis net van school. Ik wist niks tot een uur of vijf toen mijn vader thuis kwam en riep dat we de tv aan moesten zetten omdat "heel Amerika in de brand stond". En toen heb ik non-stop tv gekeken.
  dinsdag 12 september 2006 @ 17:26:59 #105
150083 Barcaconia
ºº [[[[] []]]] ºº
pi_41741465
Ik kwam net thuis van school toen de TV aanstond waar mijn moeder naar keek, ik dacht eerst dat het een film was, en na een paar minuutjes drong me door dat dat niet zo was
[b]Op vrijdag 24 augustus 2007 09:50 schreef PretKroket het volgende:[/b]
dude? :') ik hoop voor je dat je niet serieus bent
Even voor jou: 2x1/2 = 1/2 x 1/2
[b]Neem mij niet tè serieus, dat doe ik zelf ook niet[/b]
  dinsdag 12 september 2006 @ 20:05:45 #106
147587 De_Postbode
Ik ben overrated
pi_41746833
Ik kwam thuis van school toen dat tweede vliegtuig er net in hing en ma stond zo van " " voor de tv, dus ik zo vragen van

Ik: Heuy ma, nog iets gebeurd? (hoe ironisch...)
Ma:
Ik: Tisser?
Ma: WTC..
Ik: Oh. *kijkt*
Ik: ZOMGWTFBBQWTQDGHAX!!!

Vreemde dag.
Ta mère bien.
  dinsdag 12 september 2006 @ 20:42:49 #107
150517 SpecialK
No hesitation, no delay.
pi_41748252
Ik dacht eerst dat het over het WTC in amsterdam ging
Health In Harmony is een non-profitorganisatie die regenwoudgemeenschappen helpt met gezondheidszorg en duurzame inkomens in ruil voor bosbescherming, en zo tegelijk klimaatverandering en armoede aanpakt. - https://www.healthinharmony.org/
pi_41748896
Ik was 14 jaar. Ik zat op de chat van www.yes.nl Ik had als nickname ono En ik werd gebeld door een vriend van mij. Hij was helemaal in paniek

vriend: Ja, er zijn allemaal vliegtuigen neergestort enzo!
ik: huh wat?
vriend: ja in het pentagon is er 1 neergestort en ook in het WTC
ik: huh, hoe bedoel je, waar heb je het over?
vriend: ja zet maar cnn aan dan zie je het wel
ik: ik zie een brandende toren
vriend: ja daar is net een vliegtuig ingeboord
pi_41750197
ik was me aan het rukken op mijn kamer, toen kwam me moeder binnen en die vertelde het
pi_41756804
Ik zat met een vriendin van mij te praten toen ik op de radio hoorde dat er een vliegtuig in het WTC was gevlogen.
Gelijk CNN aangezet waar we getuige van vliegtuig nummer 2.Daarna moest ik werken en ik heb de hele dag Radio 1 aan gehad.
pi_41757121
Ik was zo op bruggerkamp , maar die #*%^Y(@ leraren vonden het nodig dat we dit wisten, dus ze hebben ons er niets over verteld. En toen we 2dagen later in de krant lazen dat er oorlog was, nou ja he, toen wisten we het toch.
pi_41757201
Ik was net thuis van school. Me oma was ook thuis. Er was niks op tv en uiteindelijk kwam ik bij CNN. Daar was de aanslag al te zien. Niet veel later ook op andere zenders. Op CNN heb ik het 2e vliegtuig nog gezien.
Een nichterige moslim, is een Islamietje.[/b] H. Finkers
[b]Die met de hoogste percentages gaan het eerst.[/b] B. B.
|[b]DASOO
| LastFM|
  woensdag 13 september 2006 @ 09:48:47 #113
152383 DeToXiC
Ik Heersch..!!!
pi_41762246
Ik was een potje aan het CMmen (Championship Manager) met een maat, beetje zappen rokend gebouw...2e vliegtuig....OMG!!!!!!! stilte...
Stop!......Heerschertime!
PSN id: DeToXiC
pi_41763225
Ik was gewoon op school
  woensdag 13 september 2006 @ 15:24:27 #115
20403 Komakie
That's Gnarly!
pi_41771430
Ik zat op mijn werk.
Ineens hoorde ik op de radio dat er een vliegtuig in het WTC in NY was gevlogen. Het ging waarschijnljik om een sportvliegtuig. Dus ik dacht nog "pfff sukkel. Die toren is toch zo groot... die zie je wel neem ik aan"
uiteraard werd na een tijdje duidelijk dat het nou niet bepaald een sportvliegtuigje was.
Ff op internet gaan zoeken naar een plaatje ofzo om te kijken hoe het eruit zag.
Toen hoorde ik op de radio dat er een 2de vliegtuig in was gevlogen. Ik ben naar Tweakers gegaan en zag er een topic over (ik zat toen nog niet op Fok!). Er kwamen zo snel berichten bij dat ik het niet eens kon bijhouden met lezen. Daarna nog het Pentagon. Ik dacht echt dat ik gek werd.

Later waren er kleine filmpjes te vinden. Ik kon het echt niet geloven.
Wat me eigenlijk best irriteerde was dat ik samen met 2 collega's de enige waren die er aandacht aan besteedden. Al mijn andere collega's leek het niet te boeien. Ze gingen rustig verder aan het werk. Ik ben niet meer productief geweest die dag.
Tussendoor ook de hele tijd mailen met vrienden die ook op het werk zaten. Om toch een redelijk beeld te krijgen van wat er aan de hand was.

Ik wist zeker dat dit de wereld zou gaan veranderen en dat heeft het ook zeker gedaan. Terwijl de collega's die er geen aandacht aan wilden besteden me voor gek verklaarden.
Ik dacht ook aan WO3. Gelukkig is het niet helemaal zo ver gekomen. Hoewel er wel een heleboel landen nu in oorlog zijn.

S'avonds toen ik thuis was gelijk de tv aangezet. Pizza bestelt omdat ik geen zin had om zelf eten te maken op dat moment. Tot zeker een uur of 1 tv aangehad en op internet gezeten.

Het moment dat mensen naar beneden gingen springen... Brok in me keel. Moet je nagaan hoe erg het daar geweest moet zijn dat ze liever naar beneden springen dan daar blijven.
Het instorten van de Torens. Verschrikkelijk!

Ik heb zelfs nog een aankondiging gevonden op internet door 1 of andere rare gast. Die zei dat er iets ging gebeuren waardoor de wereld veranderd zou worden. Hij verkondigde dit op 1 of ander forum (nope niet fok ). Jammer genoeg weet ik zijn gebruikersnaam niet meer. Anders had ik het wel kunnen opzoeken. Ik vraag me nog steeds af wat daar nou waar van is. Ik vond het alleen toen wel ongelovelijk beangstigend.

Is tot nu toe wel de wereldgebeurtenis die het meeste indruk op me gemaakt heeft....

[ Bericht 6% gewijzigd door Komakie op 13-09-2006 15:29:38 ]
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
  woensdag 13 september 2006 @ 15:44:37 #116
20403 Komakie
That's Gnarly!
pi_41772008
quote:
Op maandag 11 september 2006 19:35 schreef Burakius het volgende:

[..]

nee.. werd verdrietig.. dat mensen hun eigen volk zoiets kunnen aandoen ongelooflijk
ohwja, dus jij dacht gelijk dat de US dit zelf op zijn geweten zou hebben?

Dat je dat nu denkt is misschien nog wel te begrijpen (hoewel ik het totale onzin vind) maar toen gelijk is echt bullshit!
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
  woensdag 13 september 2006 @ 16:05:58 #117
140069 PrinceLu
Geen Albert maar Lu.
pi_41772676
quote:
Op maandag 11 september 2006 10:35 schreef BoNi het volgende:
Aan het bier in Stairway to Heaven.....
Dude ik ook! Ik zat langs de muur, bij de photoplay daar.
Nee jij bent lekker. =X
  woensdag 13 september 2006 @ 18:08:11 #118
58834 Catbert
The evil HR Director.
pi_41776453
Toen het gebeurde was ik in Utrecht in de stad. Ik weet nog dat ik langs een elektronica zaak liep en een heleboel mensen voor de TVs stonden. Dacht dat het een demo was, dus gewoon doorgelopen, toen meteen door naar de trein richting m'n ouders.

Kwam daar aan; m'n moeder zo "Heb je het al gehoord?" Ik: "Wat?" "Kijk maar, is op de TV". Nou, ik zie dus 1 vliegtuig binnen vliegen ("Jemig, hoe krijg je dat voor mekaar"), 2e vliegtuig binnen vliegen ("OMG aanslag!"), 1e toren instorten ("No wai!"), 2e toren instorten ("....").

Iets te veel indrukken binnen 10 minuten, holy fuck. De rest van de dag/nacht voor de TV gezeten.
"[...] a large number of the teenagers claiming Asperger's are, in fact, merely dicks."
pi_41778168
Tevee aan ut kijken
당신을 사랑합니다
  woensdag 13 september 2006 @ 19:16:40 #120
28033 Pek
je moet wat
pi_41778648
Ik was op Kreta, kwam net terug van het strand en er stond een TV aan in de kroeg. We dachten eerst dat er een vage film op stond

Wat wel bizar was: ik was die vakantie net in Tom Clancy's "Uitstel van Executie" (Executive Orders) begonnen, waarin een vliegtuig zich in het Capitool boort en bijna de hele US regering om zeept helpt. In het boek krijgt dat een vervolg met een aanslag met het Ebola-virus, dus toen wat later dat gedoe met die Anthrax-brieven begon, had ik iets van wtf? die terroristen hebben dit boek ook gelezen!
The difference between the three Abrahamic religions:
- Christianity mumbling to the ceiling,
- Judaism mumbling to the wall,
- Islam mumbling to the floor.
  woensdag 13 september 2006 @ 19:20:02 #121
119507 Demarest
Mission Phailed
pi_41778778
Ik hoorde het pas toen ik om 16:30 uur thuis kwam van school. M'n zus kwam naar buiten en zei:

Zus: "Hey, heb je al gehoord wat er in Amerika gebeurd is?? "
Ik: "Heeft nu ook Bush 'n sexaffaire ?"
Zus: "Nee man! Ze worden aangevallen, duizenden doden waarschijnlijk!!"
Ik: Wtf

Jaja, een angstaanjagende dag was dat toen. Enige tijd dacht ik zelfs dat WOIII nabij was.
Onopvallend doch zeer scherpzinnig...
pi_41778816
Ik hoorde het toen ik op weg was naar huis
Iemand in de trein werd gebeld, waarna hij het vertelde tegen de persoon naast hem.
Toen ik thuis kwam heb ik de TV aangezet. Op dat moment vloog het 2e toestel de toren in.

Op die dag heb ik overigens ook mijn account hier op Fok aangemaakt
pi_41778915
ik stond op de eiffeltoren. Twee dagen later allemaal soldaten in die franse metro en een onwijze boost in mijn franse taal gekregen omdat frans nieuws onze enige bron van info was.
Does the name Dr Pavlov ring a bell?
pi_41779113
ik zat in de auto op de A6, richting mijn ex, hoorde het op 538, ik dacht nog: wanne late 1 april grap.... kwartier later: de andere toren is ook een vliegtuig ingevlogen.... toen ik bij mijn ex kwam hele tijd voor TV gezeten, niet eens meer geneukt toen':(
  woensdag 13 september 2006 @ 19:31:28 #125
118784 denka
Vrijheid! Blijheid!
pi_41779193
Ik was op school en toen ik smiddags de bus pakte kreeg ik telefoon en mijn moeder vertelde toen over de aanslagen..
Actually I don't remember being born, It must have happened during one of my black outs..
pi_41779196
Ik was thuis, kwam net uit mijn bed door mijn jetlag...ik kwam net uit NY terug
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_41779384
quote:
Op woensdag 13 september 2006 00:38 schreef Devvie het volgende:
Ik was zo op bruggerkamp , maar die #*%^Y(@ leraren vonden het nodig dat we dit wisten, dus ze hebben ons er niets over verteld. En toen we 2dagen later in de krant lazen dat er oorlog was, nou ja he, toen wisten we het toch.
hej das toevallig, mij overkwam precies hetzelfde:O Wat een darn toeval. (;))

Dr was zo'n lerares, en die zei dat we er te jong voor waren.

Toen waeren we in de super, (GEEN alcohol kopen ) en ik kijk zo in de krant en denk, jungens, kijk eens even hierrr.

En toen vragen aan zo'n kassiere, maar die snapten er niks van ('ja dat was ik niet, dat was die negert!' )
  woensdag 13 september 2006 @ 19:39:49 #128
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_41779471
Ik zat om 14:45 in de stoel van een kaakarts voor controle na een kaakoperatie een maand of 3 daarvoor. Ik verliet zo rond 15:00 het ziekenhuis en wist nog van niets..... om 14:46 Nederlandse tijd vloog het eerste vliegtuig in de torens. Om 15:00 zat ik weer in de auto richting huis. Ik had die middag vrijgenomen van werk vanwege het artsbezoek. Toen ik om 15:10 thuis kwam zat mijn Amerikaanse vrouw verbijsterd op de bank naar CNN te kijken.... ze was enkele minuten na de eerste inslag gebeld door een Amerikaanse vriendin die op haar werk in Rotterdam standaard nieuwszenders aan hadden staan voor financieel nieuws.

Ze zat tijdens de inslag van het tweede vliegtuig nog met de vriendin aan de telefoon. Ze wist dat ik in het ziekenhuis was, en ik had zodoende mijn GSM nog uitgeschakeld. Op het moment dat he tweede vliegtuig het WTC raakte wisten mijn vrouw en haar vriendin meteen dat het oorlog was. Dit was geen ongeluk maar een aanval. Op het moment dat ik thuiskwam had ze net de telefoon opgehangen met haar vriendin en stond ze op het punt haar moeder te bellen, die met een tijdsverschil van 9 uur (en 3 uur met New York) nog om 06:15 (15:15 NL tijd dus) in bed lag.

Ze werd wakker gebeld en met de mededeling "mom, turn on your TV now, something terrible has happened, we are at war", zaten ze het komende half uur in complete verbijstering te kijken naar de gebeurtenissen op CNN. De uren daarna zaten we in schok te kijken naar wat er allemaal gebeurde, en we gingen pas om 02:00 ofzo naar bed.

Mijn ouders kwamen nog diezelfde avond langs om te kijken hoe het met mijn vrouw ging, zij was emotioneel erg aangedaan door de gebeurtenissen. Ook de Marokkaanse buurvrouw kwamen we in de hal van de flat tegen en omhelste mijn vrouw, en vroeg of alles goed was met haar familie. Dat was het geval. (En dat geeft maar weer te kennen dat niet alle Marokkanen slecht zijn).

De volgende dag op 12 september was mijn moeders verjaardag en was er een feestje bij mijn ouders. Een feeststemming heerste er niet..... maar we lieten express de TV uitstaan die avond om toch even een paar uurtjes ZONDER nieuws te zitten.

Het is voor mij een vrij emotionele dag geweest, met alle telefoontjes naar andere Amerikanen in Nederland die we kenden, en telefoontjes naar de familie in Amerika. Gelukkig was niemand in onze directe omgeving betrokken bij de ramp. Echter, na een paar dagen bleek wel dat een (oppervlakkige) kennis van mijn schoonmoeder in vlucht 93 zat, en na een bezoek aan New York vloog ze terug naar San Francisco. Zij is daar uiteraard nooit aangekomen.....
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  woensdag 13 september 2006 @ 20:46:02 #129
127232 Quint24
Just follow the star
pi_41781822
Op mijn werk.
Toen een collega op internet zat te kijken dat er vliegtuigen in het WTC vlogen.
Een dag niet naar mooie vrouwen kijken is een dag niet geleefd
pi_41785180
Ook op mijn werk, ik hoorde het van iemand die ik aan de telefoon had. Vlak daarna had ik pauze en ben ik naar CNN gaan kijken, toen vloeg toestel nummer 2 in de toren
Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
  donderdag 14 september 2006 @ 02:00:27 #131
143585 smuJJiii
Why cant we all live in peace
pi_41790383
kwam net van school me mam zat achter de tv "KIJK WAT ER GEBEURT DAN"

ik vet rustig kijken en precies wanneer ik keek BOEM 2de vliegtuig ik dacht dat het eerst nep of was ofzo of een stunt weet ik het en later hoor je dat het echt is WTF!!

maarjah Life goes on

er sterven dagelijks duizenden mensen door zinloos geweld wie herinnert hun? juist niemand
Waardeer de onvoorwaardelijke liefde die je gegeven wordt. Dat soort liefde is het meeste waard.
  donderdag 14 september 2006 @ 02:06:16 #132
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_41790449
Roda JC 3-0 Fylkir.

Roda speler Frederik Berglund zou in de basis starten maar zat uiteindelijk niet bij de selectie omdat zijn pa in een vliegtuig naar NY zat...
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
  Moderator / Redactie FP donderdag 14 september 2006 @ 09:11:01 #133
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_41793030
Ik zat toevallig in de aula op school, had een tussenuur. Er kwam een leraar binnenstormen die altijd de radio aan heeft staan en zette de TV meteen op CNN. De rest van de dag geen les meer gehad, want je mocht kiezen: óf in de aula blijven zitten kijken, óf naar huis gaan en daar kijken. Niemand is naar huis gegaan
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
  Moderator / Redactie FP donderdag 14 september 2006 @ 09:11:25 #134
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_41793038
quote:
Op dinsdag 12 september 2006 15:27 schreef De_Loet het volgende:
ik was een paar natte kutten aan het beffen
Verbaast me niks, swa
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
pi_41793047
quote:
Op donderdag 14 september 2006 09:11 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik zat toevallig in de aula op school, had een tussenuur. Er kwam een leraar binnenstormen die altijd de radio aan heeft staan en zette de TV meteen op CNN. De rest van de dag geen les meer gehad, want je mocht kiezen: óf in de aula blijven zitten kijken, óf naar huis gaan en daar kijken. Niemand is naar huis gegaan
Wat voor school was dat nou weer . als je bij ons op school het woordje huis hoorde dan was de halve school al leeg
  Moderator / Redactie FP donderdag 14 september 2006 @ 09:17:29 #136
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_41793163
quote:
Op donderdag 14 september 2006 09:11 schreef tonks het volgende:

[..]

Wat voor school was dat nou weer . als je bij ons op school het woordje huis hoorde dan was de halve school al leeg
een ROC En ja, normaal zou de hele school binnen 10 sec. leeg zijn, maar dit was... anders
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
  donderdag 14 september 2006 @ 09:19:52 #137
130154 BarraCupraCuda
yeah im talking to you!
pi_41793217
quote:
Op woensdag 13 september 2006 19:21 schreef _Administr8or_ het volgende:
Ik hoorde het toen ik op weg was naar huis
Iemand in de trein werd gebeld, waarna hij het vertelde tegen de persoon naast hem.
Toen ik thuis kwam heb ik de TV aangezet. Op dat moment vloog het 2e toestel de toren in.

Op die dag heb ik overigens ook mijn account hier op Fok aangemaakt
dinsdag 11 september 2001 @ 17:54 LOL cool
Death is lighter than a feather, duty heavier than a mountain.
The only easy day is yesterday
stay frosty
  Moderator donderdag 14 september 2006 @ 09:20:42 #138
72712 crew  Rene
Dabadee dabadaa
pi_41793240
quote:
Op donderdag 14 september 2006 09:11 schreef tonks het volgende:

[..]

Wat voor school was dat nou weer . als je bij ons op school het woordje huis hoorde dan was de halve school al leeg
"we hebben een tuss..." *weg*

Ik zat op school, had les tot 15 uur. Ik zag de tv wel aanstaan, maar ben gewoon weggegaan.
 | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
pi_41794817
Ik had autorijles, en het viel me al op dat veel mensen er met hun kop niet bij waren in het verkeer.
Totdat we dat bericht dus op de radio hoorden.
"Twee vliegtuigen in wtc torens gevlogen, torens zijn allebei ingestort, we krijgen nu net een bericht binnen dat het pentagon ook geraakt is."
Na dat bericht lette mijn instructeur al helemaal niet meer op.
  donderdag 14 september 2006 @ 12:26:03 #140
93304 Orealo
Tsu Tsu Tsunami!!!
pi_41798072
ik kwam net thuis, zet de televisie in, en zag zo het tweede vliegtuig erin vliegen.
Helemaal verbaasd, had m'n jas nog aan en heb zitten kijken.

Pas na een half uur deed ik m'n jas uit.
Wat was dat een moment vol verbazing zeg.
pi_41798216
Ik twijfel trouwens aan al die mensen die zeggen dat ze de tv aanzetten en heel toevallig allemaal net het tweede vliegtuigje erin zagen vliegen. Bijna iedereen zegt op dat moment de tv te hebben aangezet. Maar dat fragment werd zovaak in de herhaling vertoond, dat je al snel de tv aanzette op een moment dat je het tweede vliegtuig erin zag vliegen.
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
  donderdag 14 september 2006 @ 12:47:06 #142
61279 Coolfool
Belanda goreng
pi_41798565
Ik werk bij een krant dus hier was het nieuws al heel snel binnen. Toen ik terug naar huis met een vriend in de bus sprak die aan mij vroeg: 'Nou, heb je nog nieuws?' en ik hem vertelde over vliegtuigen, wtc etc. dacht hij echt dat ik een grapje maakte. Hij had college gehad.
pi_41799025
In Drievliet, op schoolreisje.. (Groep 8)
  donderdag 14 september 2006 @ 13:05:11 #144
37817 Wutangtony
I'll Fok You Up!!!!!!!
pi_41799062
Was in me Ludlum boek aan het lezen toen ik ff tv ging kieken, dacht vervolgens dat de hele wereld aangevallen werd..........
Wat moet je anders?
pi_41799110
quote:
Op donderdag 14 september 2006 12:32 schreef Isabeau het volgende:
Ik twijfel trouwens aan al die mensen die zeggen dat ze de tv aanzetten en heel toevallig allemaal net het tweede vliegtuigje erin zagen vliegen. Bijna iedereen zegt op dat moment de tv te hebben aangezet. Maar dat fragment werd zovaak in de herhaling vertoond, dat je al snel de tv aanzette op een moment dat je het tweede vliegtuig erin zag vliegen.
Ik zette het nieuws aan, ik denk van 3 uur (maar kan ook best pas om 4 uur zijn geweest.) Kan me nog goed herinneren dat 't al een minuutje ofzo bezig was en dat 't eerste wat ik zag de eerste toren was die in brand stond. Vervolgens kwamen de beelden van 't 2de vliegtuig. Maar ik keek dus gewoon nieuws, op Nederland... kan best zijn dat 't niet "live" was. Keek immers geen CNN oid. Het maakte wel de indruk dat 't live was, maar 't kan ook gewoon zijn dat 't zoveel indruk maakte dat ik me dat niet meer goed kan herinneren.

Heb vervolgens uren onafgebroken tv gekeken. Feit is wel dat je 't na 5 jaar echt niet meer precies weet, al denk je dat je het wel precies weet. Feit en fictie is in je herinnering amper te scheiden.
Dit is mijn uitspraak en daar zult u het mee moeten doen.
***Levi was here***
pi_41799148
Ik betwijfel ook mijn eigen herinneringen hoor, Lev. Ik denk namelijk ook dat ik net keek toen het tweede vliegtuig erin vloog, maar ik was zo in de war dat ik het allemaal niet zeker meer weet. Toen ik de tv namelijk op aandringen van een paar amerikaanse vrienden aanzette ging ik eerst zappen, omdat die film van dat brandende wtc waarschijnlijk niet was wat ze bedoelden
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
  donderdag 14 september 2006 @ 13:10:56 #147
130154 BarraCupraCuda
yeah im talking to you!
pi_41799214
quote:
Op donderdag 14 september 2006 12:32 schreef Isabeau het volgende:
Ik twijfel trouwens aan al die mensen die zeggen dat ze de tv aanzetten en heel toevallig allemaal net het tweede vliegtuigje erin zagen vliegen. Bijna iedereen zegt op dat moment de tv te hebben aangezet. Maar dat fragment werd zovaak in de herhaling vertoond, dat je al snel de tv aanzette op een moment dat je het tweede vliegtuig erin zag vliegen.
ik was om 14:00 vrij en om 15:00 thuis... normaal ren ik altijd door naar me kamer alleen zat ik op cnn naar het brandende wtc te kijken
Death is lighter than a feather, duty heavier than a mountain.
The only easy day is yesterday
stay frosty
pi_41806492
Ik was ook verjaardag van mijn zusje aan het vieren. Toen de TV aan ging, was opeens de pret weg.
pi_41806717
achter de computer thuis want ik had geen college. Ik zat een nummer van In Flames te downloaden, weet ik nog. Iemand belde dat het WTC in de fik stond, vanaf dat moment zat ik voor de tv.
  donderdag 14 september 2006 @ 17:41:20 #150
128033 eer-ik
Koning. Ja, nog steeds.
pi_41806774
liep op hofplein, en toen hoorden we dat er een vliegtuig in het wtc gevlogen was, dus gingen we kijken, niks aan de hand
Signature.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')