best okequote:Op zondag 10 september 2006 21:23 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
http://www.bbc.co.uk/radio1/presents/thekillers/4.shtml#jump
Concert nu bezig!
Smile betekent Smile like you mean it. Ze zenden niet het hele concert uit.quote:Op zondag 10 september 2006 21:26 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
Het begon toch gewoon met When You Were Young? Volgens de setlist is dit nummer 'Smile'.
Zenden niet alles uit en/of niet op volgordequote:Op zondag 10 september 2006 21:26 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
Het begon toch gewoon met When You Were Young? Volgens de setlist is dit nummer 'Smile'.
Ochja, tuurlijk. Dan was dit net de titeltrack.quote:Op zondag 10 september 2006 21:27 schreef JeroenV het volgende:
[..]
Smile betekent Smile like you mean it. Ze zenden niet het hele concert uit.
Ik ga het zeker vaker beluisteren, als het altijd zo is.quote:Op zondag 10 september 2006 21:27 schreef ZwarteMagika het volgende:
Echt een geweldige live zanger is het niet nee
Radio 1 is wel een hele relaxte zender trouwens, echt een verademing vergeleken met de NL radio, mooi dat er internet bestaat
Nog niet. Inmiddels is de verkoop al wel gestart voor wat shows in Duitsland, die tot 9 november ofzo duren. En voor een show in Dublin de 29e (dacht ik) november.quote:Op zondag 10 september 2006 21:35 schreef MaJo het volgende:
Is er al meer bekend over het optreden in Paradiso?
Dankje!quote:Op zondag 10 september 2006 23:23 schreef soul114 het volgende:
rm bestanden zijn meestal niet zo groot.
*edit* wasting away nummer is dus van kasabian, daarna starten de killers
Ik wist niet zeker of het een (nieuwe) song was van the killers (klonk niet echt als the killers, maar kon natuurlijk een nieuwe song zijn).. dus toen ging ik even zoeken op de lyrics en kwam ik erachter dat het kasabian - empire was.quote:
Ah eindelijk die er wel verstand van heeftquote:Op maandag 11 september 2006 10:31 schreef Thijsssss het volgende:
Gelukkig had ik gisteren nog net op tijd een programma gevonden waarmee ik kon opnemen (Audacity). Viel bij Kasabian op de helf in, waardoor ik keurig heel het concert heb op kunnen nemen. Vanochtend was ik vrij, dus ik heb Kasabian en het BBC commentaar verwijderd en geexporteerd als mp3, waardoor ik (en vele anderen) zo onderweg nog na kan genieten. Hierbij de link:
http://rapidshare.de/file(...)adio_1_Edit.mp3.html
Veel luisterplezier!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |