Torrentje morgenvroegquote:Op maandag 11 september 2006 15:13 schreef Switch_ het volgende:
gaaf zeg op cnn pipeline 4iemand aan het recorden??
Sowieso een wat droge vent: "You can't close an airspace. There is no gate or fence." Hij was trouwens wel de eerste op CNN die zich afvroeg of dit niet opzettelijk was.quote:Op maandag 11 september 2006 15:15 schreef Jill-RMC het volgende:
Op die vraag van dat vrouwtje of er vliegtuigen in de buurt van het WTC normaal gesproken komen: "Well not directly into the WTC"
Best droge opmerking voor dat moment.
Ze hadden niet eens verwacht dat de boel zou instorten. Hoogstens dat de bovenste verdiepingen naar beneden zouden komen.quote:Op maandag 11 september 2006 15:19 schreef Zwansen het volgende:
Vanuit het oog van de daders is het wel een fantastisch gelukte aanslag zeg... Met 2 vliegtuigjes de hele wereld op zn kop zetten. Iets beters hadden ze gewoon niet kunnen doen dat op deze manier.
Inderdaad.quote:Op maandag 11 september 2006 15:19 schreef Zwansen het volgende:
Vanuit het oog van de daders is het wel een fantastisch gelukte aanslag zeg... Met 2 vliegtuigjes de hele wereld op zn kop zetten. Iets beters hadden ze gewoon niet kunnen doen dat op deze manier.
De Search werkt niet? Of is dat een domme vraag?quote:Op maandag 11 september 2006 15:23 schreef BrauN het volgende:
Heeft er iemand trouwens linkjes naar topics van 11 september 2001? Lijkt me leuk om te zien hoe iedereen reageert en wie er als eerste bij was.
Zeg, hoe zie ik er uit? Alsof ik zelf werk ga verrichten?quote:Op maandag 11 september 2006 15:23 schreef Zwansen het volgende:
[..]
De Search werkt niet? Of is dat een domme vraag?
Ik denk dat ze dan een grote boog hadden gevlogen om het daarna nog een keer te proberen, of ze hadden zichzelf te pletter gestort op een van de omliggende (woon)wijken.quote:Op maandag 11 september 2006 15:23 schreef Zwansen het volgende:
Het had niet veel gescheeld of die 2e had het doel gewoon gemist. Waar zouden ze dan heen zijn gegaan? ff omkeren lijkt me niet te doen.
Vliegtuigen boren zich in beide torens WTC NYCquote:Op maandag 11 september 2006 15:23 schreef BrauN het volgende:
Heeft er iemand trouwens linkjes naar topics van 11 september 2001? Lijkt me leuk om te zien hoe iedereen reageert en wie er als eerste bij was.
Vliegtuigen boren zich in beide torens WTC NYCquote:Op maandag 11 september 2006 15:24 schreef BrauN het volgende:
[..]
Zeg, hoe zie ik er uit? Alsof ik zelf werk ga verrichten?
quote:Op maandag 11 september 2006 15:26 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
En het eerste FP-bericht: Amerika onder vuur
Nog toevalliger is die kerel die in de file stond met z'n camera op schoot. Die had 'ie per ongeluk aan gedaan en stond precies op de torens gericht. Eerste vliegtuig opgenomen...quote:Op maandag 11 september 2006 15:27 schreef Blanchimont het volgende:
Onvoorstelbaar trouwens dat er toevallig twee Franse documentaire-makers bij het WTC-rondliepen. Dat had niemand kunnen denken.
Ze wisten er vast van! Het is een complot!quote:Op maandag 11 september 2006 15:27 schreef Blanchimont het volgende:
Onvoorstelbaar trouwens dat er toevallig twee Franse documentaire-makers bij het WTC-rondliepen. Dat had niemand kunnen denken.
Hier is leukerquote:Op maandag 11 september 2006 15:29 schreef Harmen1984 het volgende:
Dit topic loopt dubbel:
CNN's uitzending van 9/11/2001
quote:Op maandag 11 september 2006 14:37 schreef Agrafes het volgende:
Tijdlijntje gekopieerd van het weblog om de tijden te zien waarop wat gebeurt, 8.45 wordt dus 14.45, maar het lijkt me logisch dat iedereen dat wel doorheeft :p
# 8:45 Het gekaapte vliegtuig van American Airlines vlucht 11 vanuit Boston, Massachusetts, stort neer in de noordelijke toren van het World Trade Center. Veel slachtoffers zijn opslag dood en er breekt een grote brand uit in de toren.
# 9:03 Het tweede gekaapte vliegtuig van United Airlines vlucht 175 ook vanuit Boston stoort neer in de zuidelijke toren van het World Trade Center. Beide torens staan nu in lichterlaaie en er zijn al velen slachtoffers gevallen. Een ongeluk wordt nu zeer onwaarschijnlijk geacht.
# 9:17 De Federale Luchtvaart Administratie besluit alle vliegvelden in New York City te sluiten.
# 9:12 De bruggendiensten van New York en New Yersey besluiten alle bruggen en tunnels te sluiten in New York.
# 9:30 Het hoge woord is eruit. President Bush zegt vanuit Florida dat het lijkt dat Amerika door terroristen wordt aangevallen.
# 9:40 De Federale Luchtvaart Administratie besluit alle vluchten vanaf Amerikaanse vliegvelden stop te zetten, dat is de eerste keer ooit dat zoiets gebeurt.
# 9:43 American Airlines vlucht 77 stort neer op het Pentagon die vervolgens meteen wordt geëvacueerd.
# 9:45 Het Witte Huis wordt geëvacueerd.
# 9:57 President Bush vertrekt uit Florida.
# 10:05 De zuidelijke toren van het World Trade Center stoort in. Een gigantische wolk stof en rotzooi van de toren breidt zich uit rond het gebied.
# 10:08 Agenten van de geheime dienst stationeren zich in het Lafayette Park voor het Witte Huis, ze zijn gewapend en wel.
# 10:10 Een deel van het Pentagon stort in.
# 10:10 Het vierde gekaapte vliegtuig van United Airlines vlucht 93 stort neer in Somerset County, Pennsylvania, vlakbij Pittsburgh
# 10:13 De Verenigde Naties besluiten hun hoofdgebouwen in Amerika te sluiten.
# 10:22 De gebouwen van Justitie in Washington worden geëvacueerd, de Wereldbank volgt het voorbeeld.
# 10:24 De Federale Luchtvaart Administratie meldt dat alle vluchten richting Amerika worden omgeleid naar Canada.
# 10:28 De noordelijke toren van het World Trade Center stort in van boven naar beneden. Er ontstaat wederom een gigantisch wolk stof en rotzooi van de toren.
9.40uquote:Op maandag 11 september 2006 15:34 schreef -skippybal- het volgende:
Wanneer maken ze bekend dat alles moet landen??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |