hihi wat leuk dattie bij jullie was!quote:Op zaterdag 16 september 2006 17:41 schreef Ireth het volgende:
Samen met Erik van het Hof (Samenwonen en Het Blok!) op de foto tijdens het DE Buurtfeest
[afbeelding]
hihi ook leukquote:Op zaterdag 16 september 2006 17:45 schreef Ireth het volgende:
Nee was niet bij ons, maar bij de Douwe Egberts fabriek (hier 200 m. verderop) Die hadden dus open dag genaamd BuurtfeestHij kwam een prijsuitreiking doen samen met Belle Perez die kwam optreden. Met een helicopter kwamen ze en gingen ze. Suus ging helemaal uit haar dakpan bij het zien van die helicopter!
Ohhh is HIJ datquote:Op zondag 17 september 2006 08:30 schreef Ireth het volgende:
Misschien ken je hem wel als leadzanger van Roberto Jacketti & The Scooters?
[afbeelding]iiiiI saved the day, iiii saved tomorroooow!!!
Die schoentjes heeft ze nu een week of 5 gok ik zo, en ze draagt ze elke dag, ook op de psz en met buiten spelen, door het park rennen, in de zandbak. Irl zien ze er echt niet zo heel schoon meer uit hoor!![]()
Dat mag alleen bij oma.quote:Op maandag 18 september 2006 09:13 schreef Githa het volgende:
Tristan aan de afwasdáár zal je mama blij mee zijn.
Prinsesheerlijkquote:Op donderdag 21 september 2006 11:46 schreef Suzanna het volgende:
Noa zit prinsheerlijk in de zandbak
[afbeelding]
Benthe is nu bijna 22 maanden Suzannaquote:Op donderdag 21 september 2006 10:53 schreef Suzanna het volgende:
Wat is hier lang niet meer gereageerd! Ik ga het even omhoog schoppen met reacties op anderen én daarna wat eigen foto's!
Stiekemurd, wat is Benthe een echt meisje geworden! is ze niet net ietsje ouder dan Noa? (Noa is 21 maanden) Lang haar heeft ze ook, liefen dezelfde stoel als Noa!
Zat er nog over te twijfelen hoe ik het op ging schrijven, maar ja, prinsesheerlijk is geen Nederlands officieelquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |