Die zag je tijdens de uitzending ook, onder die laag gemalen etenquote:
En een heel fout ketinkje.quote:
Telefoon, damnquote:
Hij is een goede stapvriend.quote:Op vrijdag 8 september 2006 20:08 schreef Isabeau het volgende:
Ik denk dat Jeroen best een leuke jongen is....maar dan met zijn eigen vrienden. Niet in deze omgeving.
Geloof ik ook. Denk (maar da's een gevoel) dat ie zijn spreekwoordelijke ei niet echt kwijt kan, en dat ie daarom relatief stil is....quote:Op vrijdag 8 september 2006 20:09 schreef Frank-NL het volgende:
Zo erg is Jeroen nou toch ook weer niet? Hij heeft alleen de verkeerde groep gekozen.
Dude, jij loopt zo ver achter. Die kettinkjes zijn helemaal hip 'in de scene'. Zonder kettinkje krijg je de chickies echt niet achterop je waterscooter.quote:
quote:Op vrijdag 8 september 2006 19:58 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Je komt wel sexy over als je zo streng doet![]()
quote:Op vrijdag 8 september 2006 20:11 schreef druide het volgende:
[..]
Dude, jij loopt zo ver achter. Die kettinkjes zijn helemaal hip 'in de scene'. Zonder kettinkje krijg je de chickies echt niet achterop je waterscooter.
![]()
Die blik van Hilde, alsof ze Ceasar of Bismarck is.quote:
dr staat water voor dr neus, dan krijg je datquote:Op vrijdag 8 september 2006 20:12 schreef druide het volgende:
[..]
Die blik van Hilde, alsof ze Ceasar of Bismarck is.![]()
Beiden. en doe Goering er dan ook maar bij. Ook zo'n dikke dictator...quote:Op vrijdag 8 september 2006 20:12 schreef druide het volgende:
[..]
Die blik van Hilde, alsof ze Ceasar of Bismarck is.![]()
Doet ie ook als ie nuchter is....quote:Op vrijdag 8 september 2006 20:12 schreef Nostalgist het volgende:
Marcel begint al te lallen....
Al vanaf een uurtje of 4 ofzo.quote:Op vrijdag 8 september 2006 20:15 schreef BONG4002 het volgende:
Zitten ze dan al aan de drankWant ik zag geen wijn oid
Zaten. en nu een glas water voor de schijn, en dan is het indrinken voor het feest....quote:Op vrijdag 8 september 2006 20:15 schreef BONG4002 het volgende:
Zitten ze dan al aan de drankWant ik zag geen wijn oid
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |