en glad...quote:Op donderdag 7 september 2006 18:43 schreef Toffe_Ellende het volgende:Nog zes dagen tot Bern! Dit is het stadion waar de band speelt: [afbeelding]
Lekker knus![]()
He tofheid! Ook weer opgelost dusquote:Op donderdag 7 september 2006 18:34 schreef Clourhide het volgende:
[..]
Het "mysterie" blijkt dus inderdaad geen mysterie geweest te zijn, want het was het nummer "Big Wave" dat ik niet herkend had, zo blijkt.
de vorige keer kwam Live (quote:Op vrijdag 8 september 2006 14:37 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Pinkpop? Dan wel als headliner dit keer, en dat ze twee uur mogen spelen.
daar doel ik op. Kijk Moby was zwaar okee als headliner toen, maar Live ná Pearl Jam is pure geschiedsvervalsing.quote:Op vrijdag 8 september 2006 14:38 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
de vorige keer kwam Live () zelfs na Pearl Jam...
![]()
Dat dan idd weer wel anders zie ik ze liever volgend jaar in HMH staanquote:Op vrijdag 8 september 2006 14:37 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Pinkpop? Dan wel als headliner dit keer, en dat ze twee uur mogen spelen.
Ik toen eigenlijk puur voor Pearl Jam. Dat Muse (toen nog in de tent!quote:Op vrijdag 8 september 2006 14:52 schreef purplerose het volgende:
[..]
Dat dan idd weer wel anders zie ik ze liever volgend jaar in HMH staan
In 2000 ben ik juist voor Pearl jam EN Live naar pinkpop gegaan
oja, Korn was er ook! Daar kwam ik ook voor, al had ik die al een aantal keer gezien!quote:Op vrijdag 8 september 2006 15:04 schreef Toffe_Ellende het volgende:
ik zou in 2000 eerst niet eens gaan. Was nog niet zo'n grote Pearl Jam-fan, hoewel ik ze al jaren kende en volgde, maar ik ben uiteindelijk wel voor de status van de band gegaan, meen ik. Plus dat Live en Korn kwamen...
Koffie, suiker, vet, drank ookquote:
zei je drank?quote:Op vrijdag 8 september 2006 15:21 schreef purplerose het volgende:
[..]
Koffie, suiker, vet, drank ookmkay?
Korn was ook erg goed jaquote:Op vrijdag 8 september 2006 15:20 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
oja, Korn was er ook! Daar kwam ik ook voor, al had ik die al een aantal keer gezien!![]()
I did didn't Iquote:
*opent antwerpenmapje*quote:Op vrijdag 8 september 2006 15:23 schreef Five_Horizons het volgende:
Daar was weer een nieuwe!
Overigens: de foto's die bij de bootleg zitten, vind ik niet echt indrukwekkend.....
Je zei drank... geen goldstrikequote:Op vrijdag 8 september 2006 15:24 schreef purplerose het volgende:
[..]
I did didn't I![]()
*herinnert dat ze nog laagje goldstrike in de kast heeft staan*
Ik had het over Arnhemquote:
Er is verschil tussen drank en goldstrikequote:Op vrijdag 8 september 2006 15:25 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Je zei drank... geen goldstrike![]()
Die waren ook niet echt bijzonder neequote:
Ik had toch een aanbod gedaanquote:
Ja, Goldstrike houd ik niet binnenquote:Op vrijdag 8 september 2006 15:27 schreef purplerose het volgende:
[..]
Er is verschil tussen drank en goldstrike![]()
quote:Op vrijdag 8 september 2006 15:29 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Ik had toch een aanbod gedaan![]()
hoeveel, wat, waar, hoe, hoe laat (ben pas om 17.30 weer thuis)quote:Op donderdag 7 september 2006 18:19 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Je mag aan mij het bedrag overmaken, dan kun je hem zelf downloaden![]()
Nou, ik zou zeggen: maak een account aan daar en mail me de gegevens. Dan zorg ik ervoor dat je kunt downloaden.quote:Op vrijdag 8 september 2006 15:32 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
[..]
hoeveel, wat, waar, hoe, hoe laat (ben pas om 17.30 weer thuis)![]()
ok, ik kom hier straks op terug. alvast bedankt!quote:Op vrijdag 8 september 2006 15:33 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Nou, ik zou zeggen: maak een account aan daar en mail me de gegevens. Dan zorg ik ervoor dat je kunt downloaden.
Whehehehehequote:Op vrijdag 8 september 2006 15:31 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Ja, Goldstrike houd ik niet binnen![]()
quote:Eerlijk gezegd was ik toen een beetje geschrokken, ik verwachtte een woeste Eddie en kreeg een erg introverte (gok toen depri) Eddie te zien waarvan het leek dat ze allemaal een riedeltje stonden af te spelen. Nu heb ik pasgeleden de beelden ervan gezien en dus ook zn gezicht en hoe ze er allemaal bijstonden, het was ansich geen slechte set maar ze miste de passie en enthousiasme en Eddie genoot wel maar heel erg van binnen waardoor het leek of die er helemaal geen zin in had.
Heb ik ook gehoord, ik hoorde zelfs dat ze de zaterdag af zouden sluiten, maar dat lijkt me weinig betrouwbaar zo ver van tevoren.quote:Op vrijdag 8 september 2006 14:28 schreef purplerose het volgende:
rafseltje: ik hoor steeds van meer kanten dat ze volgend jaar pinkpop doen
Maar hang me er niet aan op zeg maar, het staat nog niet op de site ofzo
Jep i know, ikzelf ben ook geen onbekende met depressies, misschien dat ik daarom zo met hem meevoel als ik zie dat het slecht met hem gaat. Ik zag ook dat ie wel genoot, maar door zn depressie was ie gewoon erg introvert. It takes one to know one i guessquote:Op vrijdag 8 september 2006 21:37 schreef cobain94 het volgende:
[..]
Eddie is nu eenmaal een beetje manic depressed...Het ene uur schijnt de zon ..Het andere uur?.....Everything is black.. Maar dat siert hem ook enigzins..Goed voor zijn muziek.
Nee psies dus gewoon stilletjes hopen dat ze volgend jaar weer komen, al heb ik ze dan liever in de HMH dan op pinkpop, dan heb je teveel mensen die hun van alive kennen en daarom es gaan kijken, daar hadden we al last van in de gelredomequote:Op zaterdag 9 september 2006 01:24 schreef ralfseltje het volgende:
[..]
Heb ik ook gehoord, ik hoorde zelfs dat ze de zaterdag af zouden sluiten, maar dat lijkt me weinig betrouwbaar zo ver van tevoren.
Heb je hem ondertussen al? Anders weet ik wel een manierquote:Op donderdag 7 september 2006 11:34 schreef kimmie261 het volgende:
snik ik wil ook..maar ik heb geen cc
![]()
![]()
Dat was voor mij de eerste keer dat ik ze live zag(op de buis) dus had geen vergelijkingsmateriaal. Maar weet nog wel dat ik het GEWELDIG gaaf vond, kippenvel en op een zeker moment tranen op de ogenquote:Op vrijdag 8 september 2006 15:17 schreef purplerose het volgende:
Eerlijk gezegd was ik toen een beetje geschrokken, ik verwachtte een woeste Eddie en kreeg een erg introverte (gok toen depri) Eddie te zien waarvan het leek dat ze allemaal een riedeltje stonden af te spelen.Nu heb ik pasgeleden de beelden ervan gezien en dus ook zn gezicht en hoe ze er allemaal bijstonden, het was ansich geen slechte set maar ze miste de passie en enthousiasme en Eddie genoot wel maar heel erg van binnen waardoor het leek of die er helemaal geen zin in had.
![]()
Maargoed, was wel zo geschrokken dat ik ze paar jaar links heb laten liggen alvorens ik het weer ging luisteren, maar ontzetten blij dat ik het gedaan hebNrs die ik toen op de een of andere manier niet mooi zitten nu veelal in me top 10 lijst
Die heb ik al een maandje op me pc staanquote:Op zaterdag 9 september 2006 23:41 schreef kimmie261 het volgende:
okeeee....dan ben ik natuurlijk altijd nieuwschierig!!!![]()
maar hebben jullie toevallig ook naar VH1 gekeken vanavond??
daar was een uur lang pearl jam,als storytellers,dus bij elk nummer ging edje uitleggen wat het nummer betekende,was echt heel gaaf![]()
![]()
Hij is al tijdje online te vinden als je op de juiste plekjes zoektquote:Op zondag 10 september 2006 00:28 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Dat is dit he? http://www.vh1.com/shows/dyn/storytellers/106641/episode.jhtml
Hopelijk zetten het ook online
Erm, op emule is best veel beeldmateriaal te vinden, en ik check de verschillende torrentsites en een vriend van me checkt ook via nieuwsgroepen voor mequote:Op zondag 10 september 2006 15:23 schreef kimmie261 het volgende:
jeetje,ik loop volgens mij echt achter,waar is dat te vinden dan op internet??
ik wist dat alive over hemzelf ging,en vond het wel grappig dat ie zei,dat het over een jongen ging,die hij best wel goed kon,hij is het nl zelf...
dat is hetzelfde als dat het nummer eigenlijk verteld dat zijn moder verliefd op hem was geworden,en dat het stukje "the look,the look" niet the look in het eyes was,maar tussen haar benen....
maar gone is echt te mooi!!zo gaaf gespelt...
Geef me dan even iets van contactgegevensquote:Op zaterdag 9 september 2006 23:41 schreef kimmie261 het volgende:
okeeee....dan ben ik natuurlijk altijd nieuwschierig!!!![]()
maar hebben jullie toevallig ook naar VH1 gekeken vanavond??
daar was een uur lang pearl jam,als storytellers,dus bij elk nummer ging edje uitleggen wat het nummer betekende,was echt heel gaaf![]()
![]()
En dit zijn mp3tjes? Of is het beeldmateriaal?quote:Op maandag 11 september 2006 18:31 schreef mrSPLIFFY het volgende:
mensen check volkomenkut.com even........
Beter dan Arnhem als je het mij vraagt. Het loont zich echt bij deze band om meerdere concerten in een tour te zien, anders dan bijv. U2. De helft is compleet anders dan in Nederlandquote:SET LIST
--------------------------------------------------------------------------------
2006-09-13 Bern Switzerland Bern Arena
Set 1 Go, Animal, World Wide Suicide, Severed Hand, Hail Hail, Dissident, Breakerfall, Even Flow, Glorified G, Elderly Woman Behind The Counter In A Small Town, Sleight Of Hand, Jeremy, Marker In The Sand, Better Man, Army Reserve, Satan's Bed, You Are
Encore 1 Garden, Low Light, Do The Evolution, Alive
Encore 2 Last Exit, Why Go, Rockin' In The Free World, Yellow Ledbetter(Little Wing)
Ja joh maak me nog ff verder jaloers!quote:Op donderdag 14 september 2006 17:54 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Gisteren naar Bern geweest. En daar speelden ze deze songs:
[..]
Beter dan Arnhem als je het mij vraagt. Het loont zich echt bij deze band om meerdere concerten in een tour te zien, anders dan bijv. U2. De helft is compleet anders dan in Nederland![]()
True, ben ook al driftig aan het F5-enquote:Op donderdag 14 september 2006 18:47 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Nee, maar die op Pearljam.com zijn toch beter...
goddomme.. hier hebben ze alleen de Duitse.. en daar is Depeche Mode op. Ook geweldig natuurlijk maar toch.quote:Op donderdag 14 september 2006 22:24 schreef LoveBoatCaptain het volgende:
nu op mtv
Was leukquote:Op donderdag 14 september 2006 22:24 schreef LoveBoatCaptain het volgende:
nu op mtv
Pssssssst, voeg me es toe op msnquote:Op zondag 17 september 2006 17:24 schreef koenimex het volgende:
Gister nog stukje Storytellers op VH1, helaas niet alles gezien. En ik baal nog steeds dat ik niet in Arnhem ben geweest, haha.
Okidokiquote:Op zondag 17 september 2006 17:55 schreef purplerose het volgende:
[..]
Pssssssst, voeg me es toe op msn
Hij is sowieso bij diverse bruna's te koop, daar heb ik hem ook vandaan.quote:Op maandag 18 september 2006 17:06 schreef Toffe_Ellende het volgende:
OW.. en dat blad krijg je overal?
Thx for the tip!quote:Op maandag 18 september 2006 17:02 schreef ralfseltje het volgende:
Ik neem aan dat iedereen wat dat er een prachtig artikel over Pearl Jam in Guitar Legends staat? 100 pagina's interviews, foto's etc....
quote:Op maandag 18 september 2006 17:11 schreef ralfseltje het volgende:
[..]
Hij is sowieso bij diverse bruna's te koop, daar heb ik hem ook vandaan.
Nog een leuke link met heeeeeel veel bootlegs:
http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=213441
Er staat zelfs een bootleg van een optreden van een bandje genaamd Mookie BlaylockTofheid....
wel humor!quote:Go, Corduroy, Animal, Small Town, Life Wasted, World Wide Suicide, Comatose, Severed Hand, Marker In The Sand, Parachutes, Unemployable, Big Wave, Gone, Wasted Reprise, Army Reserve, Come Back, Inside Job, Do The Evolution, Rearviewmirror
1st encore: Jeremy, Lukin, Better Man, Black, Tremor Christ, Alive
2nd encore: Blood, Even Flow, Baba O'Riley (by The Who), Indifference
He sjit, ik lees dat hier net pas, dan krijg ik het ook niet meer te pakken, damn!quote:Op woensdag 4 oktober 2006 21:03 schreef Lu_Malu het volgende:
"snik" guitarlegends heeft nu een nieuwe uitgave! en ik heb de oude niet kunnen bemachtigen, dat ding was volgens mij nergens in Maastricht te koop,.... iemand een idee hoe ik toch die uitgave kan krijgen?
![]()
![]()
thx ga eens ff proberen, heb nog wat vette foto's van eddie enzo!quote:Op woensdag 4 oktober 2006 22:26 schreef purplerose het volgende:
met de [[url=]afbeelding[/url]] tags dus erm...
[[url=urlvanhetplaatje]afbeelding[/url]]
Oe! Die gaan heel mooi staan in het Eddie topicquote:Op woensdag 4 oktober 2006 22:29 schreef Elmo76 het volgende:
[..]
thx ga eens ff proberen, heb nog wat vette foto's van eddie enzo!![]()
Kwijl nog maar niet te vroeg purplerose!quote:Op woensdag 4 oktober 2006 22:30 schreef purplerose het volgende:
[..]
Oe! Die gaan heel mooi staan in het Eddie topic
Voeg me maar ff op msn toe ofzoquote:Op donderdag 5 oktober 2006 15:44 schreef Lu_Malu het volgende:
tjah ik ben niet zo heel goed in het vinden van de juiste sites om dingen te downloaden, heb je misschien een interessante link voor me Purplerose, of iemand anders?
Erm, ok, dit is je top 3 van pj cd's?quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 11:44 schreef Schuldige_Omstander het volgende:
Ten Vs Pearljam
Geen reactie, hm dus het blijft een mysterie.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 13:00 schreef purplerose het volgende:
[..]
Erm, ok, dit is je top 3 van pj cd's?
TERUG (ten)quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 17:28 schreef Elmo76 het volgende:
[..]
Geen reactie, hm dus het blijft een mysterie.
Was wel benieuwd eigenlijk!
quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 17:36 schreef Schuldige_Omstander het volgende:
[..]
TERUG (ten)
VIND (VS)
POST (PearlJam)
niks mysterie, flauwheid waarvan de mussen van het dak donderen...![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |