Nee, iedereen begint weer bij 0 maar de ranglijst blijft bestaan.quote:Op donderdag 7 september 2006 14:48 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
[..]
Volgend topic iedereen op 0 toch?? Dus geen ranglijst?
Punten, in dit topic behaald, tellen wel op de 'eeuwige ranglijst' nog mee, maar kunnen toch nooit de beginranglijst vormen vanaf deel 251?quote:Op donderdag 7 september 2006 14:50 schreef MaJo het volgende:
[..]
Nee, iedereen begint weer bij 0 maar de ranglijst blijft bestaan.
Een ranglijst waar iedereen op 0 staat?quote:Op donderdag 7 september 2006 14:50 schreef MaJo het volgende:
[..]
Nee, iedereen begint weer bij 0 maar de ranglijst blijft bestaan.
Ja dat klopt, maar vanaf topic 251 verdien je gewoon weer punten.quote:Op donderdag 7 september 2006 14:51 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
[..]
Punten, in dit topic behaald, tellen wel op de 'eeuwige ranglijst' nog mee, maar kunnen toch nooit de beginranglijst vormen vanaf deel 251?
Waarom snapt iedereen het nietquote:Op donderdag 7 september 2006 14:51 schreef Neleos het volgende:
[..]
Een ranglijst waar iedereen op 0 staat?
Die oude score zou dan toch ergens anders bewaard worden? Dat werkt alleen maar verwarrend. Bovendien kunnen en er dan beter wat scherpe plaatjes in de OP.quote:Op donderdag 7 september 2006 14:53 schreef MaJo het volgende:
[..]
Waarom snapt iedereen het nietVanaf topic 251 begint iedereen weer bij 0 en kan gewoon weer punten halen. Je moet het zien alsof dat het eerste topic zou zijn. Ondertussen blijft de oude score staan en die wordt aan het eind van het jaar opgeteld. Dit wordt gedaan zodat nieuwe spelers niet het gevoel hebben dat ze nooit ergens bovenaan kunnen belanden. Duidelijk?
ben ik nu mee bezigquote:Op donderdag 7 september 2006 14:56 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
[..]
Die oude score zou dan toch ergens anders bewaard worden? Dat werkt alleen maar verwarrend. Bovendien kunnen en er dan beter wat scherpe plaatjes in de OP.![]()
De oude score wordt ook ergens anders bewaard. We beginnen dus met een hele korte lijst (alleen mensen die in topic 250 punten halen)quote:Op donderdag 7 september 2006 14:56 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
[..]
Die oude score zou dan toch ergens anders bewaard worden? Dat werkt alleen maar verwarrend. Bovendien kunnen en er dan beter wat scherpe plaatjes in de OP.![]()
Maar.. mij gaat het allemaal niet meer aan. Ik laat de opvoeding van de puber over aan de moeder.
Dus de nieuwe telling begint vanaf topic 250? Logischer zou naar mijn mening zijn dat het begint vanaf topic 251, toch?quote:Op donderdag 7 september 2006 14:57 schreef MaJo het volgende:
[..]
De oude score wordt ook ergens anders bewaard. We beginnen dus met een hele korte lijst (alleen mensen die in topic 250 punten halen)
het is toch veel logischer na 250 topics? 1 t/m 250, 251 t/m 500 enzquote:Op donderdag 7 september 2006 14:58 schreef MaJo het volgende:
Ik bedenk net dat we vanaf 250 op 0 zouden gaan, dus de oude score zijn de punten tot topic 249 (die dus in de OP staan schaap). In topic 251 zet ik alleen de punten van 250 neer, dan beginnen we dus opnieuw.
mee eens, had ik ook al eerder gepost. Iedereen op 0 dus in topic 251.quote:Op donderdag 7 september 2006 15:00 schreef peaceman het volgende:
[..]
Dus de nieuwe telling begint vanaf topic 250? Logischer zou naar mijn mening zijn dat het begint vanaf topic 251, toch?![]()
Ja eigenlijk wel maar omdat de score altijd een topic achter loopt ben ik een beetje in de war nuquote:Op donderdag 7 september 2006 15:00 schreef Supersheep het volgende:
[..]
het is toch veel logischer na 250 topics? 1 t/m 250, 251 t/m 500 enz
De t was al geweest en de reden was de aanslag op heydrichquote:Op donderdag 7 september 2006 15:01 schreef Oxyligen het volgende:
Litice? Hebben ze de Britten onderdak verleend?
juist, nu klopt iequote:Op donderdag 7 september 2006 15:02 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ja eigenlijk wel maar omdat de score altijd een topic achter loopt ben ik een beetje in de war nuJa dus toch vanaf topic 251 nieuwe punten (en die staat dan in topic 252). Zo, we zijn er uit
woohoo!quote:Op donderdag 7 september 2006 15:02 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Slowchat is de bom! Al slowchattend gaan we ten onder..
Inderdaad, tot nu toe zijn er 4 spelers die punten hebben gehaald in dit topicquote:Op donderdag 7 september 2006 15:01 schreef Homdeck het volgende:
[..]
mee eens, had ik ook al eerder gepost. Iedereen op 0 dus in topic 251.
Dit is iig een topic waarin weinig punten gehaald zullen worden![]()
Inderdaad ja, glad we settled thatquote:Op donderdag 7 september 2006 15:03 schreef Supersheep het volgende:
[..]
juist, nu klopt ie
Dit is gewoon het laatste topic waarin punten voor de huidige ranglijst behaald kunnen worden. In topic 251 staat dus de 'eindstand'.
[..]
woohoo!![]()
Waarvan 1 ten onrechtequote:Op donderdag 7 september 2006 15:04 schreef MaJo het volgende:
[..]
Inderdaad, tot nu toe zijn er 4 spelers die punten hebben gehaald in dit topic
Die heb ik niet meegeteldquote:
Niet echt neequote:Op donderdag 7 september 2006 15:11 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
niet lief!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |