Toffe broekquote:Op donderdag 7 september 2006 12:07 schreef Basje_B het volgende:
[..]
Gelukkig maar. Wist niet eens van de wax. Scheelt weer.
Hoe stom moet dat zijn in spijkerbroek met die grote schoenen eronder. Net als die hele beginners bij de indoor banen.
Ik heb zo'n waterdichte spijkerbroek/skibroek. Binnebroek eruit en trek die aan. Lekker breed aan onderkant.
[afbeelding]
Lachen he Fysio. Hoe lang duurt die opleiding?
Vooral de eerste keer is altijd eng. Maar serieus, het is ff door de vreemde appel heen bijten (of was dat spreekwoord anders?quote:Op donderdag 7 september 2006 10:31 schreef ForumGek het volgende:
Ik dat inderdaad niet gedaan, ik sta wel ingeschreven bij www.snowcompany.nl dat is een soort uitzendbureau voor nederlanders die een seizoen in de sneeuw willen werken, maar daar hebben ze tot nu toe alleen nog maar vacatures voor (kinder)skileraren. Dat is dus ook niet wat ik zoek.
Je kunt wel scholen aanschrijven maar dan weet je nooit waar je terrecht komt, en ik denk dat dat simpelweg angst is van mijn kant. Omdat ik dan het diepe in wordt gegooid, en dat probeer ik dus te vermijden (als in: vind ik maar eng, en doe ik dus liever niet).
Dan heeft je chef het niet begrepen want bij LTR is het juist zo dat ze de binding achter 0 zetten.quote:Op donderdag 7 september 2006 11:08 schreef Rnej het volgende:
die leraren bij de sw volgen de instructies van de baas op
de baas wil graag dat bordje "burton learn to ride center" houden ....
tis nu niet meer 30/15 maar 24/12 ofzo ...
Een anwarter leraar kan niet eens lesgeven aan gevorderde boarders.quote:btw.. wat is er niet geweldig aan de leraren? .. ze hebben grotendeels anwarter.. ok, tis geen topdiploma maar daar is toch niets mis mee?
no shit sherlockquote:
quote:Op donderdag 7 september 2006 15:14 schreef Komakie het volgende:
vanavond weet ik waarschijnlijk wat de Ipodjackets moeten gaan kosten
nope.quote:Op donderdag 7 september 2006 15:49 schreef Kentaro het volgende:
[..]
al dat gepimp hier met dure spullen, je hebt zeker geen vriendin
![]()
Je krijgt vast wel eens een leuk rijk meisje in je klas die wat bijlessen nodig heeftquote:Op donderdag 7 september 2006 15:54 schreef Komakie het volgende:
[..]
nope.
en aangezien ik voorlopig wil blijven pimpen blijft dat ook zo.
of ik moet het zoals jij doen want ik heb begrepen dat jou vriendin financieel onafhankelijk is
Mocht die meeting van ons ooit doorgaan dan gaat ze aan de hoogste bieder weg. Die reisjes moeten tenslotte ergens van betaald worden.quote:Op donderdag 7 september 2006 15:54 schreef XL het volgende:
Hoe is het eigenlijk met je zusKentaro?
Vond ze Komakie of Rnej leuker?
altijd.quote:Op donderdag 7 september 2006 15:58 schreef Kentaro het volgende:
[..]
Je krijgt vast wel eens een leuk rijk meisje in je klas die wat bijlessen nodig heeftMijn vriendin is niet echt financieel onafhankelijk hoor, ze werkt voor de overheid. Om wat preciezer te zijn ze is adviseur van Zalm
![]()
Ik gok dat je zus niet rijk genoeg isquote:Op donderdag 7 september 2006 16:00 schreef Kentaro het volgende:
[..]
Mocht die meeting van ons ooit doorgaan dan gaat ze aan de hoogste bieder weg. Die reisjes moeten tenslotte ergens van betaald worden.
De overheid betaald ook goed, alleen je moet wel tegen het sfeertje kunnen. Organisaties die niet als doel hebben winst te maken zijn over het algemeen alleen maar bezig met onderlinge politiek en aanverwante machtsspelletjes.quote:Op donderdag 7 september 2006 16:06 schreef Komakie het volgende:
[..]
altijd.
rijke meisjes genoeg in het heerlijk decadente Gerlos
maar voor de overheid is toch niet zo slecht? ik ben halve ambtenaar en om nou te zeggen dat ik een slecht salaris heb...
[..]
maar ze kan wel aardig boarden toch, dat is niet in geld uit te drukkenquote:Ik gok dat je zus niet rijk genoeg is
naar aanleiding van het hele rijke meisjes verhaal
Waarom denk je dat ik hier alleen maar werk omdat het toch tijdelijk is?quote:Op donderdag 7 september 2006 16:12 schreef Kentaro het volgende:
[..]
De overheid betaald ook goed, alleen je moet wel tegen het sfeertje kunnen. Organisaties die niet als doel hebben winst te maken zijn over het algemeen alleen maar bezig met onderlinge politiek en aanverwante machtsspelletjes.
[..]
Daar heb je 100% gelijk in.quote:maar ze kan wel aardig boarden toch, dat is niet in geld uit te drukken
we hebben zo'n zeil hangen van burton .... van LTR en daar staan stances op voor beginners en gevorderden enzo....quote:Op donderdag 7 september 2006 12:58 schreef Komakie het volgende:
Dan heeft je chef het niet begrepen want bij LTR is het juist zo dat ze de binding achter 0 zetten.
Ik vind het niet goed dat mensen geijk duck laten staan (ik zou trouwens niet zover duck gaan staa. is niet echt goed voor je knieën) maar minimaal 0 achter. Meestal iets van 15 voor.quote:Op donderdag 7 september 2006 16:57 schreef Rnej het volgende:
[..]
we hebben zo'n zeil hangen van burton .... van LTR en daar staan stances op voor beginners en gevorderden enzo....
en das toch echt 24/12 voor beginners...![]()
hey, ik ben het er ook niet mee eens (duh, ik sta 18/-15 zoals eerder genoemd)
maar ach
Het ging niet om de leerlingen in SW maar om jou opmerking dat je met leraren van SW om ging die verstand hebben van lesgeven.quote:en nja, dan kan je wel een pleidooi houden over lesgeven aan gevorderden en dat anwarter mensen dat niet kunnen, maarja, dat hoeven ze ook niet te doen bij de SW :p
die dus...quote:ik ging natuurlijk ook om met mensen van de SW, dus iedereen had daadwerkelijk techniek en verstand van lesgeven... dus ik leerde ook echt bij
quote:Op donderdag 7 september 2006 17:07 schreef Kentaro het volgende:
Stances is wel een leuk onderwerp. Hoe staan de locals hier?
Rene 18 / -15
Wouter 18 / -12
Thomas 15 / -6
Lars 12 / -12
in die context...quote:Op donderdag 7 september 2006 17:11 schreef Komakie het volgende:
[..]
Ik vind het niet goed dat mensen geijk duck laten staan (ik zou trouwens niet zover duck gaan staa. is niet echt goed voor je knieën) maar minimaal 0 achter. Meestal iets van 15 voor.
[..]
Het ging niet om de leerlingen in SW maar om jou opmerking dat je met leraren van SW om ging die verstand hebben van lesgeven.
[..]
die dus...
Ik wil trouwens niet zeggen dat je kan boarden maar de context van de discussie was dat je ook met goeie boarders kunt om gaan om goed te leren boarden en dat je veel om gaat met anwarter leraren en daar veel van leert aan gevorderden technieken. Daar reageerde ik alleen op,
op zich is duck staan niet fout, alleen zijn er veel mensen die volgens mij te ver duck staan.quote:Op donderdag 7 september 2006 22:48 schreef Rnej het volgende:
[..]
in die context...
nja de mensen die met me mee waren waren geen snowworld leraren
enne, die stance... dat is een eindeloze discussie of het nou wel of niet goed voor je knieeën is...
een duidelijke bron is er niet, maar een natuurlijke houding IS duckstance...
(ken een gozer die 30/-30 staat.. .en dat is overduidelijk slecht ja.. maar als je vrij wijd staat is 18/-15 echt niet zo beroerd)
mwoh, ik sta niet te ver duck iig... ik sta van mezelf al ongelooflijk met mijn voetjes naar buiten ...quote:Op vrijdag 8 september 2006 00:03 schreef Komakie het volgende:
[..]
op zich is duck staan niet fout, alleen zijn er veel mensen die volgens mij te ver duck staan.
het ligt trouwens ook een beetje aan de stand van de voeten als je normaal staat.
Verder ben ik alleen maar een voorstander van een beetje duck staan. Waarom denk je dat ik mijn leerlingen minimaal 0 achter laat staan. ik ben van mening dat je op die mani
Ik controlleerde trouwens net ff.
ik sta 12 / -6
klein foutje van me![]()
btw, net de nieuwe CD van Iron Maiden gekocht. Heerlijke muziek om op te boarden
Welk topic is datquote:
Ik heb afgelopen winter veel geprobeerd met verschillende standen, maar wanneer ik ze verder uit elkaar zette kreeg ik last van mijn knietjes. Dus heb ik gekeken naar mijn natuurlijke stand (Die is dus niet zo heel erg open) en heb daar mijn bindingsen op aangepast. En ik moet zeggen dat het zo prima bevalt, zowel regular als switch.quote:Op donderdag 7 september 2006 17:39 schreef Basje_B het volgende:
Stances is wel een leuk onderwerp. Hoe staan de locals hier?
Rene 18 / -15
Wouter 18 / -12
Thomas 15 / -6
Lars 12 / -12
Basje B. 15/ -15
Matthijs 9 / -9
Ik heb het al gevonden.quote:
Het is meer "met steez" denk ikquote:Op vrijdag 8 september 2006 10:13 schreef ForumGek het volgende:
[..]
Ik heb afgelopen winter veel geprobeerd met verschillende standen, maar wanneer ik ze verder uit elkaar zette kreeg ik last van mijn knietjes. Dus heb ik gekeken naar mijn natuurlijke stand (Die is dus niet zo heel erg open) en heb daar mijn bindingsen op aangepast. En ik moet zeggen dat het zo prima bevalt, zowel regular als switch.
Een andere vraag, waarom het het "andersom" rijden bij snowboarden fake, en niet switch. Want je staat in principe net als met skateboarden gewoon hetzelfde, alleen met je andere been voor. Wanneer je andersom zou staan en met je benen op de nose (je staat gewoon maar gaat de verkeerde kant op) noem je het bij skateboarden fake.
Ik heb eigenlijk nooit geweten of het nou switch of fake is, iig lijkt mij switch correcter, klinkt ook doper !
Yo daarnet dikke switch 270 to ass plant gesticked man, echt steez !![]()
ah oke, zal volgende keer steez in de juiste context gebruikenquote:Op vrijdag 8 september 2006 10:35 schreef Komakie het volgende:
[..]
Het is meer "met steez" denk ik
steez betekent zoiets als "stijl" geloof ik.
Ik heb ook wel eens boarders switch horen zeggen. Volgens mij komt het gewoon omdat ze uit verschillende werelden komen en dus ook andere termen gebruiken.
Wat ook nog kan is dat het bij snowboarden faky heet omdat de 2 kanten van een snowboard verschillend zijn (meestal) en bij een skateboard zijn ze precies hetzelfde.
Ik noem maar een paar dwarsstraten
quote:Op vrijdag 8 september 2006 10:44 schreef ForumGek het volgende:
[..]
ah oke, zal volgende keer steez in de juiste context gebruiken
MAar daar zit wel wat in ja, je staat altijd iets meer op de achterkant van je board, nooit geheel in het midden. Dus wanneer je om zou draaien, zou je net zoals met skateboarden fake staan (Als in, de tail waar je daarnet op stond de goede richting op, sta je nu nog steeds alleen dan de verkeerde richting) je hebt immers niet je bindings omgedraaid !![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |