Zeer vroeg idd, al zullen Marcel en Co. nog wel een klein uurtje gaan doppenquote:Op dinsdag 5 september 2006 22:19 schreef Peter6000 het volgende:
Nou, dat wordt een vroegertje, vanavond![]()
Nee, de rust is behoorlijk wedergekeerdquote:Op dinsdag 5 september 2006 22:27 schreef arneaux het volgende:
Nog iets gemist?
Das behoorlijk matig dan. Gooi er nu maar een échte weekopdracht in BB.quote:Op dinsdag 5 september 2006 22:28 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Nee, de rust is behoorlijk wedergekeerd
Welke les kreeg ze?quote:Morgen gaat Hilde opzoek naar nieuwe bondgenoten.
Zij krijgt direct een lesje van Semih. Een mooie les….
Peter, kom toch eens een keer met iets origineels, in plaats van het altijd opnemen voor de underdog en populaire mensen naar beneden halen!quote:Op dinsdag 5 september 2006 22:32 schreef Peter6000 het volgende:
Micheline, kom nou eens met iets origineels, ipv met het beamen wat Tijn zegt, of met iets waarvan je weet dat je bijval krijgt.
1 keer maar![]()
Ze stopte twee vingers in Semih's mond, terwijl hij dacht dat het haar tong zou zijn.quote:Op dinsdag 5 september 2006 22:32 schreef Peter6000 het volgende:
Micheline, kom nou eens met iets origineels, ipv met het beamen wat Tijn zegt, of met iets waarvan je weet dat je bijval krijgt.
1 keer maar![]()
Hij moet inderdaad even spuienquote:Op dinsdag 5 september 2006 22:34 schreef Peter6000 het volgende:
Tijn roddelt er flink op los, nu over Hilde
Maar dat is niet erg, want het is Tijn hè....quote:Op dinsdag 5 september 2006 22:34 schreef Peter6000 het volgende:
Tijn roddelt er flink op los, nu over Hilde
Zoals al eerder gezegd, er wordt in beide groepen evenveel geroddeld.quote:Op dinsdag 5 september 2006 22:38 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Maar dat is niet erg, want het is Tijn hè....
Het boeit van niemand niet want alle 15 roddelen en dat is vrij menselijk als je 2 weken in een huis zit opgesloten. En je zit op elkaars lip. Het maakt me ook niet uit of die kampers roddelen of die andere groep, ik vind het een logisch ietsquote:Op dinsdag 5 september 2006 22:38 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Maar dat is niet erg, want het is Tijn hè....
Don't tell me what i can and can't do!quote:Op dinsdag 5 september 2006 22:42 schreef Ifa het volgende:
[[url=http://www.geekimages.com/pics/20060901/MWSnap0096.jpg]afbeelding][/URL]
Weet ik wel... en natuurlijk is roddelen in die situatie vrij normaal. Maar anderen zijn opeens wél achterbaks en hypocriet als ze roddelen over de andere groep. Daar zit het 'kleine' verschilquote:Op dinsdag 5 september 2006 22:40 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Zoals al eerder gezegd, er wordt in beide groepen evenveel geroddeld.
Ik voel mezelf alleen bij het clubje van Tijn meer thuis dan bij de andere club, dát is het verschil.
Als ik in dat huis zou zitten zou ik net zo hard meeroddelen hoor, je moet nu eenmaal even spuien af en toe. Nu doe ik dat 's avonds tegen m'n man, zij hebben alleen elkaar.
Gisteren veegde ze anders de vloer aan met de hollandse jongens.quote:Op dinsdag 5 september 2006 22:39 schreef Peter6000 het volgende:
Egbert: als ik morgen zou moeten stemmen, zou ik op Marcel stemmen.
Micheline: ik ook
Marcia: ik ook, SLAPPE HAP
Marcia die iemand SLAPPE HAP noemt![]()
![]()
![]()
Zelfs voegt ze echt niets toe in huis, een stil meisje. Normaal heb ik wel symphatie voor zo iemand trouwens, zeker omdat ik weet dat ze de moederrol gedeeltelijk heeft overgenomen, na de hersenbloeding van haar moeder.
Maar in Marcia`s geval, kost symphatie opbrengen mij moeite.
quote:Op dinsdag 5 september 2006 22:41 schreef n1ek het volgende:
[..]
Het boeit van niemand niet want alle 15 roddelen en dat is vrij menselijk als je 2 weken in een huis zit opgesloten. En je zit op elkaars lip. Het maakt me ook niet uit of die kampers roddelen of die andere groep, ik vind het een logisch iets
quote:Op dinsdag 5 september 2006 21:45 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ben het met je eens dat het volkomen logisch is, ze hebben weinig anders.
Alleen in de COS wordt het vaak uitsluitend "de kampers" verweten dat ze roddelen, en niet het andere groepje die het dus even hard doet.
Ze WIST dat ze bijval zou krijgen.quote:Op dinsdag 5 september 2006 22:44 schreef Ifa het volgende:
[..]
Gisteren veegde ze anders de vloer aan met de hollandse jongens.
ach overal wordt idd geroddeld niet alleen in het huis... het maakt het leuk om naar te kijken!quote:Op dinsdag 5 september 2006 22:41 schreef n1ek het volgende:
[..]
Het boeit van niemand niet want alle 15 roddelen en dat is vrij menselijk als je 2 weken in een huis zit opgesloten. En je zit op elkaars lip. Het maakt me ook niet uit of die kampers roddelen of die andere groep, ik vind het een logisch iets
Whehehe Marcel en Etienne kunnen het wel vergeten.quote:Op dinsdag 5 september 2006 22:40 schreef pullup het volgende:
Marcel zijn connecties met de 'media' worden belachelijk gemaakt.
En ook zijn kinderachtige houding met betrekking tot de sanctie. Men reageert in die kamer wel ongeveer zoals er hier op Fok over gedacht werd gisteren.
Ik vond gisteren Etienne vrij sterk tegen Rik. Rik zei dat hij moest uitkijken wat hij zei over Big Brother en Etienne had duidelijk geen zin om dat te veranderen en deed dat ook niet. Het is een klootzak, maar daar heb ik wel waardering voor.quote:Op dinsdag 5 september 2006 22:46 schreef Peter6000 het volgende:
Rik vond ik wel sterk, die later nog een goed persoonlijk gesprek met Etiënne had, om het nog eens uit te leggen, en dat deed hij echt op een goede manier.
Micheline deed net redelijk tof/ normaal tegen het "vijandige groepje" dat ze 10 minuten eerder nog had zitten afkraken.quote:Op dinsdag 5 september 2006 22:47 schreef arneaux het volgende:
Dat komt omdat de kampers schijnheilig aardig tegen de anderen doen. De 'goede' groep roddelt wel over kampers maar gaat dus niet tof toen bij de anderen.
Hij heeft vandaag in de DBK zn excuses aangeboden (voor gister) aan BB. Dat vind ik dan wel een beetje apartquote:Op dinsdag 5 september 2006 22:49 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik vond gisteren Etienne vrij sterk tegen Rik. Rik zei dat hij moest uitkijken wat hij zei over Big Brother en Etienne had duidelijk geen zin om dat te veranderen en deed dat ook niet. Het is een klootzak, maar daar heb ik wel waardering voor.
Dan mis jij Tijn steeds, die ook met de andere groep gezellig gaat kletsen? En zo zijn er ook wel meer.quote:Op dinsdag 5 september 2006 22:47 schreef arneaux het volgende:
Dat komt omdat de kampers schijnheilig aardig tegen de anderen doen. De 'goede' groep roddelt wel over kampers maar gaat dus niet tof toen bij de anderen.
Dat is dan wel weer jammer ja.quote:Op dinsdag 5 september 2006 22:51 schreef n1ek het volgende:
[..]
Hij heeft vandaag in de DBK zn excuses aangeboden (voor gister) aan BB. Dat vind ik dan wel een beetje apartmaja
Etiënne was gewoon zat.quote:Op dinsdag 5 september 2006 22:49 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik vond gisteren Etienne vrij sterk tegen Rik. Rik zei dat hij moest uitkijken wat hij zei over Big Brother en Etienne had duidelijk geen zin om dat te veranderen en deed dat ook niet. Het is een klootzak, maar daar heb ik wel waardering voor.
Als ze zou willen, maar dat wil ze niet. Je kunt ook Rik zien als alles en iedereen maar sussen. Intellectueel gezien is Marcia meer op confrontatie gericht, doet het alleen niet. (durven, persoonlijkheid?) Zelf zei ze eens dat ze niet veel van zichzelf kon laten zien omdat anderen te dominant waren. Kun je van vinden wat je wilt, maar ik vind haar in haar minimalisme even spannend als vorig jaar Natalie die ook amper wat liet zien.quote:Op dinsdag 5 september 2006 22:46 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ze WIST dat ze bijval zou krijgen.
Ik vond haar lafjes.
Rik vond ik wel sterk, die later nog een goed persoonlijk gesprek met Etiënne had, om het nog eens uit te leggen, en dat deed hij echt op een goede manier.
Marcia acht ik daar niet toe in staat.
Ja, wie dan nog meer? Bij Tijn heb ik niet het idee dat hij gemaakt gezellig zit te doen, hij kletst immers als sinds het begin van BB met iedereen.quote:Op dinsdag 5 september 2006 22:51 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dan mis jij Tijn steeds, die ook met de andere groep gezellig gaat kletsen? En zo zijn er ook wel meer.
Ik zeg ook niet dat de goede groep roomser dan de paus is, het gaat mij er alleen om dat heel de kampersgroep vele malen hypocrieter/schijnheiliger.quote:Op dinsdag 5 september 2006 22:50 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Micheline deed net redelijk tof/ normaal tegen het "vijandige groepje" dat ze 10 minuten eerder nog had zitten afkraken.
Of beter gezegd, Tijn kraakte het af, en Micheline deed mee.
Om er daarna weer snel op te gaan zitten....quote:Op dinsdag 5 september 2006 22:52 schreef Ifa het volgende:
Zoals gisteren dus waar ze sterk argumenteert en kalm blijft. Voor iedereen die haar als muurbloempje ziet, kwam ze toch even van die muur af.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |