Haha, ik moet alleen nog ff het laatste halfuur, dat hebbik niet helemaal meegemaaktquote:Op dinsdag 12 september 2006 19:30 schreef Qunix het volgende:
Ik luister nu midnr van afgelopen nacht
Die mix is vetverhaal van EJ is lache.
Ja, ik moet zeggen dat overdag dat hele gezang wel beter klinktquote:Op dinsdag 12 september 2006 19:34 schreef Qunix het volgende:
Ze gaan nu zingen bij mij
en die pianist is goed
Hahahaquote:Op dinsdag 12 september 2006 19:40 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Ja, ik moet zeggen dat overdag dat hele gezang wel beter klinkt
Preciesquote:
- Laat maarquote:Op woensdag 13 september 2006 01:08 schreef HenkieVdV het volgende:
Volgens mij is die Anita écht lelijk.
Mijn ideequote:Op woensdag 13 september 2006 01:30 schreef Zuignapje het volgende:
onze wietskse heeft binnenkort weer gewoon een ander bekend vriendje om haar verder te helpen
Je gelooft het toch zelf niet?quote:Op woensdag 13 september 2006 01:30 schreef Zuignapje het volgende:
onze wietskse heeft binnenkort weer gewoon een ander bekend vriendje om haar verder te helpen
Het komt wel weer goed denk ik.quote:Op woensdag 13 september 2006 01:49 schreef Cantona_No.7 het volgende:
[..]
Oh je denkt dat het nog aan is?
Dat doe ik tegenwoordig ook, al is het wel moeilijk om soms niet te gaan lachenquote:Op woensdag 13 september 2006 20:43 schreef oor het volgende: die luister ik al 2 weken in de bus als ik naar mijn werk toe ga
inderdaadquote:Op woensdag 13 september 2006 21:58 schreef Piles het volgende:
[..]
Dat doe ik tegenwoordig ook, al is het wel moeilijk om soms niet te gaan lachen![]()
Ja, kunstquote:
Dan val ik altijd in slaap en wordt pas rond 4 uur weer wakker door de muziekquote:Op donderdag 14 september 2006 01:11 schreef HenkieVdV het volgende:
Ja laffe boel hier dus.
Zometeen lekker in bed luisteren, veel chiller.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |