Ik houd wel van een beetje heet.quote:
de zon wordt niet zo heet gegeten als ze wordt opgediendquote:Op maandag 4 september 2006 14:32 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ik houd wel van een beetje heet.
Kun je hier zienquote:Op maandag 4 september 2006 14:32 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ik houd wel van een beetje heet.
zo jij hebt jezelf weer weten los te rukken van de slaapkamermuur van een eindhovens appartementquote:
Een paarse kamer met een tweepersoonsbedquote:Op maandag 4 september 2006 16:21 schreef Stroekie het volgende:
[..]
zo jij hebt jezelf weer weten los te rukken van de slaapkamermuur van een eindhovens appartement![]()
Oh ik dat dat hij jou daar had opgehangen, doch het was slechts een copiequote:Op maandag 4 september 2006 16:24 schreef BB_Koning het volgende:
[..]
Een paarse kamer met een tweepersoonsbed![]()
Voor de goede orde: nee, ik heb de kamer (nog) niet bezocht![]()
![]()
![]()
Het origineel is altijd beterquote:Op maandag 4 september 2006 16:29 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Oh ik dat dat hij jou daar had opgehangen, doch het was slechts een copie![]()
![]()
jij bent leverbaar in een gelimiteerde, genummerde oplagequote:
Daar hield Fortuyn toch van: kleine Marokkaantjes in tuigjes ophangen en dan.........quote:
Dat vroeg ik nietquote:Op maandag 4 september 2006 16:59 schreef BB_Koning het volgende:
Daar hield Fortuyn toch van: kleine Marokkaantjes in tuigjes ophangen en dan.........![]()
Dus je wilt weten of ik opgehangen wil worden, al dan niet in een tuigjequote:
Whatever, kutkindquote:Op maandag 4 september 2006 19:14 schreef TehRockstar het volgende:
Wenkbrauw, niet wenkbrouw.
ow jij bent ook een van dat soort mensenquote:Op maandag 4 september 2006 16:18 schreef TehRockstar het volgende:
Ik bedoel dikke mensen die, bijvoorbeeld, chips of koekjes eten.
Eet dan iets gezonds. Je bent al dik genoeg.quote:Op maandag 4 september 2006 19:20 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
ow jij bent ook een van dat soort mensen
die je ziet kijken
als ik een hamburger eet wordt ik altijd aangekeken met van die blikken
ja zo blijf je wel dik
HALLO IK MOET OOK ETEN JA
Doe jij dat wel dan?quote:Op maandag 4 september 2006 19:07 schreef Vlarp het volgende:
Goh.. Ang3l??? Epileer jij je wenkbrouwen niet eens?
(Hoi allemaal!)
is dik zijn erg dan?quote:Op maandag 4 september 2006 19:28 schreef TehRockstar het volgende:
[..]
Eet dan iets gezonds. Je bent al dik genoeg.
Ik heb in mijn hele leven maar één keer een hamburger gegeten en leef nog steeds, dus je kunt ook best zonder.quote:Op maandag 4 september 2006 19:20 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
ow jij bent ook een van dat soort mensen
die je ziet kijken
als ik een hamburger eet wordt ik altijd aangekeken met van die blikken
ja zo blijf je wel dik
HALLO IK MOET OOK ETEN JA
alsof ik alleen maar hamburgers eetquote:Op maandag 4 september 2006 19:47 schreef Great_Expectations het volgende:
[..]
Ik heb in mijn hele leven maar één keer een hamburger gegeten en leef nog steeds, dus je kunt ook best zonder..
Als het je gezondheid bedreigt: Ja. Anders is het eerder een kwestie van wel of niet appelleren aan je estetisch gevoel.quote:Op maandag 4 september 2006 19:29 schreef TheaterMaMa het volgende:
is dik zijn erg dan?
Dat vatten we dan maar op als "ja".quote:Op maandag 4 september 2006 17:30 schreef BB_Koning het volgende:
Dus je wilt weten of ik opgehangen wil worden, al dan niet in een tuigje![]()
No comment![]()
![]()
Of een psychologische afwijking. Of een tragere stofwisseling. Of een hormonale afwijking. Of...quote:
Ten eerste ben ik niet graatmager en ten tweede: mama was eerst slank. Nu is ze een biggetje.quote:Op maandag 4 september 2006 19:55 schreef NathaN het volgende:
[..]
Of een psychologische afwijking. Of een tragere stofwisseling. Of een hormonale afwijking. Of...
Niet jouw beperkte associaties voor algemeen geldend aannemen. We gaan er hier ook niet klakkeloos van uit dat jij anorexia hebt, omdat je zo graatmager bent...
Ten eerste heet dat chargering en is bovendien de beoordeling hoe mager iemand is altijd een relatieve (tenzij we het gaan meten).quote:Op maandag 4 september 2006 19:58 schreef TehRockstar het volgende:
Ten eerste ben ik niet graatmager en ten tweede: mama was eerst slank. Nu is ze een biggetje.
Komt er ooit nog 'ns wat anders van jou dan dit?quote:Op maandag 4 september 2006 20:20 schreef TehRockstar het volgende:
Dikke mensen zijn kut. Punt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |