Ze zijn er hard mee bezig, denk binnen nu en 2 weken zeker wel. Ze willen het liefst in 1x zoveel mogelijk bugs oplossen.quote:Op maandag 4 september 2006 18:54 schreef Zijpie het volgende:
voor wanneer staat de patch gepland?
Normale prijs van een nieuwe X360 spel is 60euro en niet 65! 65euro is alleen bij winkels zoals Dixons, Bart Smit etc...quote:Op maandag 4 september 2006 19:29 schreef devv05 het volgende:
Konden ze niet vinden zegt ie toch. En tja, je had 'm natuurlijk ook bij Dixons kunnen kopen. Die 65 euro is de normale prijs (Eplaza/Bart Smit is zelfs nog duurder), alleen MM is gewoon goedkoop.
quote:Op maandag 4 september 2006 19:29 schreef MMaRsu het volgende:
Oh wacht, jullie konden ze niet vinden. Dat suckt
![]()
![]()
![]()
FRS, Dixons, Intertoys, E-Plaza, Bart Smit hanteren altijd die prijzen. Natuurlijk moet je zelf weten of je het ervoor wilt neerleggen, maar anders moet je ook niet zeuren. Je kunt niet altijd voor een dubbeltje op de eerste rij zitten. (tip: bij FRS krijg je 10% korting met ANWB-pas, dan zit je alsnog op 58 euro voor het spel)quote:Op maandag 4 september 2006 19:34 schreef NX het volgende:
[..]
Normale prijs van een nieuwe X360 spel is 60euro en niet 65! 65euro is alleen bij winkels zoals Dixons, Bart Smit etc...
Waarom zou ik 10euro meer betalen en dan ook nog eens de normale versie meekrijgen...
Zels bij een GameShop (niet dat ze SR op voorraad hadden...) hier die beweert de goedkoopste te zijn, kost het spel 62,50 euro! Ik heb ze maar verteld dat het wel erg hypocriet is om met zoiets reclame te maken, cassiere (een man...) keek erg raar op![]()
//EDIT
Nedgame hanteert ook de normale prijzen, toen Prey uitkwam kostte het spel 60euro maar zij verkochten het voor 55euro, een dag later was het spel in de meeste gameshops te koop voor 55euro (behalve BM, MM, DIXONS, etc...)
Je hebt gelijk...quote:Op maandag 4 september 2006 19:39 schreef devv05 het volgende:
[..]
FRS, Dixons, Intertoys, E-Plaza, Bart Smit hanteren altijd die prijzen. Natuurlijk moet je zelf weten of je het ervoor wilt neerleggen, maar anders moet je ook niet zeuren. Je kunt niet altijd voor een dubbeltje op de eerste rij zitten. (tip: bij FRS krijg je 10% korting met ANWB-pas, dan zit je alsnog op 58 euro voor het spel)
Geen extra kleren meer dus.quote:Op maandag 4 september 2006 18:55 schreef devv05 het volgende:
[..]
Ze zijn er hard mee bezig, denk binnen nu en 2 weken zeker wel. Ze willen het liefst in 1x zoveel mogelijk bugs oplossen.
De komende maanden zul je zowieso keuzes moeten maken, of je moet er een extra baan bijnemen om alles te kunnen kopen.quote:Op maandag 4 september 2006 20:36 schreef Sharkdoggie het volgende:
Het zal me niets verbazen als dit de snelst verkochte Xbox 360 game tot nu is en dit ook tenkoste gaat van DR.
moet je het eerst op je xbox zetten geloof ikquote:Op maandag 4 september 2006 22:00 schreef child_of_the_matrix het volgende:
Kun je ook je eigen muziek afspelen dan?
Ik zou wel graag onder het genot van een beetje 2pac de stad een beetje ''verkennen''...
Je kan 't ook van je PC streamen.quote:Op maandag 4 september 2006 22:17 schreef Zijpie het volgende:
[..]
moet je het eerst op je xbox zetten geloof ik
Heb daar wel me twijvels over.quote:Op maandag 4 september 2006 20:36 schreef Sharkdoggie het volgende:
Het zal me niets verbazen als dit de snelst verkochte Xbox 360 game tot nu is en dit ook tenkoste gaat van DR.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 4 september 2006 23:29 schreef bluebit het volgende:
de insurance fraud missies zijn allemaal goed te doen, levert ook fijne dingen op :SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Kep ze ook alle 3 gehaald.
I do the cha-cha like a sissy girl. There's nothing wrong with that F1 car, except that it's on fire!
Murray Walker| There's Miss Universe, Miss World and Miss Communication.
Ik heb er geen twijfels overquote:Op maandag 4 september 2006 23:11 schreef gijsje79 het volgende:
[..]
Heb daar wel me twijvels over.
GRAW, Table tennis en Oblivion werd ook goed verkocht.
GRAW en Oblivion zijn topgames, maar SR trekt misschien toch een veel bredere / grotere publiek. Ik twijfel niet aan of de games goed worden verkocht. Maar de eerste 2 games zijn niet makkelijk in te komen of beter gezegd niet laagdrempelig genoeg voor de massa als bijvoorbeeld een GTA achtige game. The next big thing wordt gewoon Gears of War wat een gekte a la Halo los zal maken, dan heeft DR gewoon geen handig release moment tussen twee grote kaskrakers. Verkopen zal DR wel, maar het zal wel last ondervinden van de andere toppers.quote:Op maandag 4 september 2006 23:11 schreef gijsje79 het volgende:
[..]
Heb daar wel me twijvels over.
GRAW, Table tennis en Oblivion werd ook goed verkocht.
Niets moet alles mag.quote:Op dinsdag 5 september 2006 00:38 schreef Frasier het volgende:
Ik begin er nu toch wel ziek van te worden dat je telkens die kut-filmpjes weer moet kijken.
?quote:Op dinsdag 5 september 2006 00:38 schreef Frasier het volgende:
Ik begin er nu toch wel ziek van te worden dat je telkens die kut-filmpjes weer moet kijken.
Echt waar? Voor me gevoel had ik elke knop op de controller al ingedrukt. De Y dus nietquote:Op dinsdag 5 september 2006 00:54 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
?
Filmpjes skippen doe je met Y hoor
quote:Op dinsdag 5 september 2006 01:21 schreef MMaRsu het volgende:
Oh sorry ik ben een beetje de hitman aan het uitgangen, in een prachtig zwart pak met wit overhemd + rode das sta ik op een hoek op mijn target te wachten terwijl ik naar klassieke muziek luister.
Ohh you gotta love this game.
Ik heb hier meestal nog wel problemen mee, maar net zoals met die chop shop is het best vreemd. Dan is er geen auto te bekennen die je op je HUD aangegeven hebt, maar dan in 1 keer als je "iets" gedaan hebt, dan komen er elke hoek wel 3 tevoorschijn, heeeeeel vreemd, en wil wel weten hoe dit nu precies zit, want er zitten autos bij die zijn haast onmogelijk te vinden.quote:Op dinsdag 5 september 2006 01:25 schreef MMaRsu het volgende:
Moet je ff de guide zoeken op gamespot forum
Staat in welk gebied ze het meest spawnen, dus het is niet zo dat je helemaal niet meer hoeft te zoeken.
er zit zo'n schans voor, als je daar hard genoeg overheen vliegt val je recht in de kegels, ik geef toe, is niet makkelijk met die politie en pers om je heen, maar het is te doen.quote:Op dinsdag 5 september 2006 08:29 schreef bluebit het volgende:
ik heb behoorlijk wat weerstand voor die missie van de vice kings waarbij je filmmateriaal moet krijgen terwijl je in zo'n geel shirt rondrent.
ik ben er nog niet achter wat ik nou met die kegels moet doen, moet ik die omrijden of zo??
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
quote:Op dinsdag 5 september 2006 09:17 schreef jogy het volgende:
Ik ben gisteren, terwijl ik van plan was vroeg te gaan pitten, zo ongeveer 15 keer gestorven door een the ( Los ) carnales stronghold missie en toen was het 2 uur toen ik het uiteindelijk had gehaald.
Die missie vond ik juist wel meevallen, de laatste missie van de vice kingsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.damn die is moeilijk!
[ Bericht 3% gewijzigd door jogy op 05-09-2006 13:57:41 ]Wie de kut nie scheert is het likkuh nie weerd
Al is je kontje nog zo schraal, ik neuk je hard anaal.
GamerTag
ik heb gelezen dat als je het echte einde hebt gehad dat je dan wel verder kan spelenquote:Op dinsdag 5 september 2006 10:28 schreef Scriptkiddie het volgende:
Ik moet alleen nog de laatste 3 Stronghold missies doen inclusief de eindmissie van de Carnales en dan stort ik mij op de overgebleven activities. Voor de meeste missies moet je gewoon zorgen dat je genoeg (goede) wapens hebt en dat je, je homies (wat een kut woord is het toch!) meeneemt. Dan zijn die missies allemaal zo moeilijk niet.
Ik heb op het Internet gelezen dat het spel geen “Free Roam” optie bied na het uitspelen van de game. Je moet dus zorgen dat je saved voordat je aan de laatste missie begint dus het uitspelen op 100% schijnt ook niet mogelijk te zijn. Dit vind ik toch wel een flinke tegenvaller! Een spel als deze MOET juist een free roam optie hebben na het voltooien van alles.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |