Helemaal goed, "Het paard van Marken"quote:Op zondag 3 september 2006 14:26 schreef nodisch18 het volgende:
Marken
Keent?quote:Op zondag 3 september 2006 14:46 schreef nodisch18 het volgende:
maar hoe heet het dorpje gehucht dat in die meander van de maas ligt?
Daar is het mij namelijk om te doen
quote:
Das helemaal juist.quote:Op zondag 3 september 2006 14:56 schreef Gerako het volgende:
Yangtzehaven
quote:Op zondag 3 september 2006 15:02 schreef HenkieSpankie het volgende:
Broekvelden
ook wel Reeuwijkse Plassen
Ja was vrij makkelijk he?quote:Op zondag 3 september 2006 15:10 schreef Gerako het volgende:
Enkhuizen
Goed!quote:Op zondag 3 september 2006 15:17 schreef wimbo het volgende:
Kasteel in aanbouw in Almere.
edit:
Ligt langs de A6.
In aanbouw klopt niet helemaal, want de bouw ligt al een paar jaar stil.
Beetje duurder aan het uitvallen.
Nu nog waar ie staat.quote:Op zondag 3 september 2006 15:49 schreef Merovingian het volgende:
Dommelsch
quote:Op zondag 3 september 2006 15:49 schreef Merovingian het volgende:
Dommelsch
100% sjuust!quote:Op zondag 3 september 2006 15:51 schreef Merovingian het volgende:
Dommelen natuurlijk
he, een beetje rustig jij, winnen ga je toch niet meerquote:
Het enige aanknopingspunt wat ik kan bedenken is die dijk, dat is zo`n zelfde dijk als de Westfriesche Ringdijk.quote:Op zondag 3 september 2006 17:25 schreef AntonDingeman het volgende:
het kan elk dorp zijn
Goed!quote:Op zondag 3 september 2006 18:35 schreef Brembo het volgende:
Maaastricht Aachen Airport, langs de A2.
Moet ik toch geen nieuwe zoeken hequote:Op zondag 3 september 2006 18:40 schreef wimbo het volgende:
Jee, we zijn opnieuw begonnen
Gefeliciteerd Gerako
Ja, tis nu jou beurt.quote:Op zondag 3 september 2006 18:42 schreef Brembo het volgende:
[..]
Moet ik toch geen nieuwe zoeken he.
Woeiquote:Op zondag 3 september 2006 21:59 schreef Price het volgende:
Recreatiegebied Rhederlaag (op 10 km. van Arnhem)
Ben je daar wel eens geweest?quote:Op zondag 3 september 2006 22:22 schreef AntonDingeman het volgende:
Camping de Wittezomer in Assen.
quote:Op zondag 3 september 2006 22:47 schreef HenkieSpankie het volgende:
HALLO??? Is het goed of niet?
Als je langs een snelweg rijdt, kun je deze prachtige afgraving zien liggen. Op het eilandje in het midden staat een electriciteitsmast.quote:
Ja, dat is goed. Ik had met opzet niet de A12 meegenomen op de foto.quote:Op zondag 3 september 2006 23:02 schreef AntonDingeman het volgende:
Maarn.
Zoals je ziet: ja.quote:Op zondag 3 september 2006 23:09 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Heb je een nieuwe opgave AntonDingeman?
quote:Op zondag 3 september 2006 23:11 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Verkeerspark, Assen
(volgens mij was die laatst al langsgeweest)
Okidokie.quote:Op maandag 4 september 2006 11:56 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Ik wacht nog even met een hint totdat er een paar meer antwoorden zijn gegeven (of er meer blijk is van anderen dat een hint nodig is)
Zo wordt het inderdaad genoemd. Maar waar is het te vinden?quote:Op maandag 4 september 2006 12:17 schreef AntonDingeman het volgende:
wilde gok "konijneneiland"
Volgens mij wel. Er zijn genoeg mensen die met atlassen/kaarten in de weer zijn, half Nederland met ask.com afspeuren etc. Volgens mij mag googlen gewoon.quote:Op maandag 4 september 2006 12:28 schreef AntonDingeman het volgende:
Mag ik googlen?
quote:
Ik rijd wel eens over de oude weg van Leeuwarden naar Groningen en ik herkende opeens de brug over het kanaal met de omgeving.quote:Op maandag 4 september 2006 13:50 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Hoe heb je het gevonden als ik vragen mag?
Helemaal juist. Hij was ook best wel herkenbaar.quote:Op maandag 4 september 2006 13:53 schreef TARAraboemdijee het volgende:
De Pyramide van Austerlitz
Je straf voor het plaatsen van een tvp.quote:Op maandag 4 september 2006 13:54 schreef Harmen1984 het volgende:
Hoer!
Deze kan ik wel goedkeuren. monument Herrineringscentrum Kamp Westerbrok en Radiosterrenwacht te Hooghalenquote:Op maandag 4 september 2006 14:11 schreef Rockfire het volgende:
[afbeelding]
Het herdenkingsmonument bij kamp westerbork
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |