abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_41583482
Wel allemaal voor aanstaande maandag op de NOS site een verslagje schrijven over "waar was u toen u het hoorde" hè!
Mijn foto's op Flickr!
[b]Op 15-09-2006 10:28 schreef Hans_Gielus[/b]
Namens Fryslân hoop ik dat je van een berg afkukelt _O-
pi_41583513
Waarom ik deze topic hier heb geopend ? ? ?

Dit onderwerp wordt toch nu bij de Nederlandse media onder de aandacht gebracht. ? ? ?

Hier gaat het toch over nieuws & achtergronden ? ? ?

De doc. op NED 2 heb ik gisteren ook gezien, wat een puinhoop daar in Afghanistan ! ! !
  donderdag 7 september 2006 @ 14:27:07 #128
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_41583594
Komt er nou nooit een einde aan die stroom conspiracy-mongolen? .
Ik ga naar huis.
pi_41583679
Aandacht besteden aan de onzinnige samenzweringstheorieën is in mijn ogen een belediging van de slachtoffers en familieleden van 9/11
pi_41583802
Sorry, nietzman, wordt eens wakker ! ! !

.....je leeft al in een conspiracy world

De politiek houd ons voor de gek ! ! !

..en GENERAL...........ik denk dat het grote deel van de familie leden, ook niet gelooft in het officiele verhaal ! ! !
pi_41583850
quote:
Op donderdag 7 september 2006 13:57 schreef Orwell het volgende:

dat doe ik niet..
ik blijf critisch
dat zouden journalisten ook moeten zijn..dat is hun taak
jij bent niet kritisch, jij slikt al die paranoia filmpjes als zoete koek
pi_41583856
Das logisch, die mensen hebben een enorm trauma en zijn daardoor psychisch instabiel. Net zoals de gemiddelde conspiracy aanhanger labiel is.
pi_41583874
quote:
Op donderdag 7 september 2006 14:16 schreef squealmaster het volgende:
Jullie kunnen nog uren door gaan over hoe die torens naar beneden zijn gekomen, maar het is toch niet nodig om over details te praten.
Hoe dan ook, 911 was an inside job......klaar ! ! !

Waarom ik daar zo van overtuigd ben ? ? ?

Nou, ik pak altijd het Pentagon als voorbeeld
Daar is dus nooit en never een boeing 757 ingevlogen.

.....en waarom niet ? ? ?

......omdat ik nog nooit een opname heb gezien, dat dat bewijst....en die zijn er wel ! ! !
owja? en hoe weet jij dat?
pi_41583887
quote:
Op donderdag 7 september 2006 14:29 schreef _The_General_ het volgende:
Aandacht besteden aan de onzinnige samenzweringstheorieën is in mijn ogen een belediging van de slachtoffers en familieleden van 9/11
  donderdag 7 september 2006 @ 14:42:46 #135
15352 Nyrem
Wag the dog
pi_41584120
Zondag 10 September, de Zembla 9/11 documentaire op Ned. 3, 22:15.


9/11: Kees Schaap over de Zembla-docu

‘Toen ik de volgende ochtend op de redactie kwam om mijn collega’s te vertellen wat er waar is van het zogenaamde grote complot, werd ik uitgelachen. Ook door Zembla researcher Hans van Dijk. Hoewel hij het wel spannend genoeg vond om er samen in te duiken. Omwille van het avontuur, waarbij je niet op voorhand weet wat je conclusie zal zijn, en met het risico dat je jezelf onsterfelijk belachelijk maakt, maar bovenal omwille van het feit dat de gebeurtenissen rond 11 september eigenlijk nauwelijks echt zijn onderzocht. Op 11 september 2001 werd onze bondgenoot, de VS, aangevallen. En daarom voeren ook wij oorlog tegen het terrorisme. Daar hoort bewijsmateriaal bij. En als dat bewijsmateriaal niet deugt, of vragen oproept, dan dienen journalisten dat te onderzoeken. Klein probleem: al het bewijsmateriaal is verdwenen of geheim. De brokstokken van Ground Zero zijn afgevoerd. De wrakstukken van de vliegtuigen, zitten achter slot en grendel. Het DNA onderzoek van de slachtoffers is niet toegankelijk. De zwarte dozen en het videomateriaal van de crash in het Pentagon worden nog altijd achtergehouden. De gegevens van het vooronderzoek naar Mohammed Atta, dat al ruim voor 11 september 2001 liep, zijn allang vernietigd. En zo gaat het maar door. Maar waar begin je? Wat gá je dan onderzoeken?’



’In de speelfilm “the matrix” komt een scene voor waarbij de hoofdpersoon Neo de keuze krijgt om een blauwe pil te slikken of een rode.

De blauwe pil zal hem brengen in een wereld van gelukzalige illusies. Daar is rust. Daarentegen onthult de rode pil de waarheid. Die is gruwelijk en iedereen die hem kent zal geen rust meer kennen maar het kwaad willen bestrijden.Als u denkt dat Al qaeda de VS volledig verraste door op 11 september 2001 gekaapte vliegtuigen in de twin towers en het pentagon te boren dan heeft u de blauwe pil geslikt. Als u de rode nam dan weet u dat 11 september een complot is van de neo-conservatieven uit de regering van Bush. Deze hebben op zijn minst de aanslagen willens en weten laten gebeuren omdat die aanleiding vormen voor de oorlogen die ze toch al wilden voeren. Als u echter wat beter bent ingevoerd dan weet u dat de twin towers met explosieven zijn neergehaald, dat er geen vliegtuig het pentagon is ingevlogen maar een kruisraket en dat Bin laden eigenlijk een CIA agent is.

Althans, dat is de mening van enkele miljoenen aanhangers van de 9/11 truth movement, in Nederland aangeduid met de term complotdenkers. Net zoals bij the Matrix, speelt de wereld van de complotdenkers zich vrijwel volledig af buiten de “gewone” wereld. Wie op Google 9/11 invult, komt ze allemaal tegen. In de voor ons gewone wereld, bestaan ze niet. In die wereld worden ze ook niet serieus genomen. Wat ze ook ondernemen aan petities en emailbombardementen gericht aan politici en journalisten, ze worden gezien als een stel idioten of als een sekte die hardnekkig wil geloven in een complot. Ook bij Zembla krijgen we al maandenlang emails. Deze gaan gepaard met tientallen urls, die verwijzen naar sites die, met artikelen, foto’s en filmpjes, hun gelijk aantonen. Ook wij hebben die aanvankelijk meewarig weggeklikt. Totdat ik, op een verloren zondagavond in april, daadwerkelijk ben gaan lezen wat er allemaal wordt beweerd op die sites. Dit is in één woord verbijsterend. Het is een onophoudelijke reeks feiten, onderzoeken, artikelen, getuigenverklaringen, foto’s en materiaal die maar tot één conclusie leidt: 11 september was een inside job.

Natuurlijk, je bent journalist, dus je gaat ervan uit dat iets pas waar is als het controleerbaar is, of als je het zelf hebt geverifieerd. Maar als er ook maar 5 procent waar zou zijn van alles wat ik heb gelezen en gezien, dan nog was er iets ernstig mis met het verhaal over 11 september. Geloof het of geloof het niet, ik heb de rode pil geslikt.

Toen ik de volgende ochtend op de redactie kwam om mijn collega’s te vertellen wat er waar is van het zogenaamde grote complot, werd ik uitgelachen. Ook door Zembla researcher Hans van Dijk. Hoewel hij het wel spannend genoeg vond om er samen in te duiken. Omwille van het avontuur, waarbij je niet op voorhand weet wat je conclusie zal zijn, en met het risico dat je jezelf onsterfelijk belachelijk maakt, maar bovenal omwille van het feit dat de gebeurtenissen rond 11 september eigenlijk nauwelijks echt zijn onderzocht. Op 11 september 2001 werd onze bondgenoot, de VS, aangevallen. En daarom voeren ook wij oorlog tegen het terrorisme. Daar hoort bewijsmateriaal bij. En als dat bewijsmateriaal niet deugt, of vragen oproept, dan dienen journalisten dat te onderzoeken. Klein probleem: al het bewijsmateriaal is verdwenen of geheim. De brokstokken van Ground Zero zijn afgevoerd. De wrakstukken van de vliegtuigen, zitten achter slot en grendel. Het DNA onderzoek van de slachtoffers is niet toegankelijk. De zwarte dozen en het videomateriaal van de crash in het Pentagon worden nog altijd achtergehouden. De gegevens van het vooronderzoek naar Mohammed Atta, dat al ruim voor 11 september 2001 liep, zijn allang vernietigd. En zo gaat het maar door. Maar waar begin je? Wat gá je dan onderzoeken?

We besloten om dan maar te verifiëren of het klopt wat de complotdenkers beweren. Is Bin Laden werkelijk bezocht door de CIA, vlak voor 11 september? Klopt het, dat er geen Arabische namen op de passagierslijsten voorkwamen? Is het waar, dat geheime diensten voor 11 september massaal hebben gespeculeerd op de val van aandelen American Airlines en United Airlines? Hoe groot was eigenlijk de voorkennis van de geheime diensten? Dit alleen al heeft geleid tot verbluffende antwoorden. Vervolgens zijn wij op bezoek geweest bij explosieven experts. We zijn in flight simulators gedoken met luchtvaartexperts, en kwamen zo uit bij de TU Delft. Daar zat Koen Vermeeren, docent vliegtuigbouwkunde en hoofd van het Studium Generale van de TU. Vermeeren was de eerste die wij tegenkwamen die dacht zoals wij. Namelijk: het is je taak om het gewoon te onderzoeken, niet meer. Samen met hem hebben wij het idee bedacht om twee groepen studenten gedurende de zomer een aantal verwonderlijke zaken van 11 september technisch te laten onderzoeken. Momenteel zijn ze hiermee bezig en in de uitzending van Zembla komen zij met hun resultaten. Vermeeren en wij zijn regelmatig uitgelachen in de afgelopen maanden, meestal achter onze rug om, soms heel direct.

Het is ook een belachelijk idee, dat de regering haar eigen burgers zou offeren voor een geo-politiek doel. Dat vinden wij Nederlanders tenminste. Daar denken Amerikanen heel anders over. 42 Procent van de Amerikanen wil dat 11 september opnieuw wordt onderzocht, want zij geloven niet langer in het officiële onderzoek naar 9/11. ‘

Kees Schaap
Zembla
pi_41584147
quote:
Op donderdag 7 september 2006 14:16 schreef squealmaster het volgende:
Jullie kunnen nog uren door gaan over hoe die torens naar beneden zijn gekomen, maar het is toch niet nodig om over details te praten.
Hoe dan ook, 911 was an inside job......klaar ! ! !

Waarom ik daar zo van overtuigd ben ? ? ?

Nou, ik pak altijd het Pentagon als voorbeeld
Daar is dus nooit en never een boeing 757 ingevlogen.

.....en waarom niet ? ? ?

......omdat ik nog nooit een opname heb gezien, dat dat bewijst....en die zijn er wel ! ! !
Deze bijvoorbeeld bedoel je? Nu ja, het is inderdaad geen Hollywoodproduktie.
If my answers frighten you then you should cease asking scary questions.
  donderdag 7 september 2006 @ 14:44:30 #137
15352 Nyrem
Wag the dog
pi_41584183
quote:
Op donderdag 7 september 2006 14:34 schreef _The_General_ het volgende:
Das logisch, die mensen hebben een enorm trauma en zijn daardoor psychisch instabiel. Net zoals de gemiddelde conspiracy aanhanger labiel is.
Lol, de hele wereld is doorspekt van complotten. Zeker als het gaat om grote en diverse belangen.
Je weet toch wel wat complot betekent he?
pi_41584288
Uiteraard in Zembla
  donderdag 7 september 2006 @ 14:48:40 #139
15352 Nyrem
Wag the dog
pi_41584301
quote:
Op donderdag 7 september 2006 14:48 schreef J_CDA het volgende:
Uiteraard in Zembla
heerlijke onderbouwing
Als je zo door het leven gaat, is alles wel heel simpel in je eigen wereldje he?
  Moderator donderdag 7 september 2006 @ 14:51:46 #140
18653 crew  D.
pi_41584387
quote:
Op donderdag 7 september 2006 14:00 schreef squealmaster het volgende:
De aanslagen in Amerika van 911
9/11, 911 is het alarmnummer
pi_41584484
tvp
Everything Is About Sex Except Sex. Sex Is About Power
pi_41584702
quote:
Op donderdag 7 september 2006 14:44 schreef Nyrem het volgende:

[..]

Lol, de hele wereld is doorspekt van complotten. Zeker als het gaat om grote en diverse belangen.
Je weet toch wel wat complot betekent he?
Ja, wat betekent het eigenlijk? Denk jij dat iemand kan voorspellen wat er zal gebeuren als uitkomt dat de Amerikaanse regering haar eigen bevolking opofferde voor de war on terrorism?

Zal het witte huis een zwartgeblakerd huis worden? best mogelijk
Bush' hoofd op een stok? best mogelijk
Amerika teruggeworpen in een crisis zoals in de jaren 30? Niet uitgesloten.
China daardoor de nieuwe wereldmacht? wie weet.

het is zo'n absurd scenario, met zoveel variabalen dat niemand zich daar iets bij kan voorstellen...
Mijn foto's op Flickr!
[b]Op 15-09-2006 10:28 schreef Hans_Gielus[/b]
Namens Fryslân hoop ik dat je van een berg afkukelt _O-
pi_41584735
Het is toch belachelijk dat er nu pas mensen zijn die zich in de complottheorieen gaan verdiepen.

Na het uitkomen van 911 Fahrenheit, ging er bij mij al een lampje branden.

Een van de eerste 911 conspiracy doc. was "in plane site", die vlak na Fahrenheit uitkwam.

Na het zien van die doc. was het voormij helemaal duidelijk.

..maar het probleem hier in Nederland is, dat hier iedereen met Hollandse nuchterheid naar zo'n doc. kijkt en dat moet je niet doen, je kijkt zo'n doc. met intuitie, iets wat veel mensen in deze materiele wereld kwijt zijn geraakt.

Hollywood heeft ons jaren lang met films bestookt over conspiracy theorien, zoals "the matrix", "total recall" en ga zo maar door, daardoor zijn wij alleen maar van mening, dat dat alleen in de film gebeurt ! ! !

........maar het leven is een grootte conspiracy als je naar het "geheel" kijkt en niet alleen naar je eigen leventje ! ! !

Dit geld ook hier in Nederland, want je kunt toch ook vraagtekens zetten bij sommige gebeurtenissen hier in ons eigen land ? ? ?

De politiek regeld dat allemaal voor ons, maar dan in eigen belang ! ! !
pi_41584854
Ik vind het goed dat het gebeurd. Het zaakje riekt en moet opnieuw onderzocht worden, en als je denkt dat de regering Bush eerlijk is, dan ben je zelf instabiel.
pi_41585117
quote:
Op donderdag 7 september 2006 14:35 schreef Schaapsel het volgende:

[..]

owja? en hoe weet jij dat?
Als je zo als ik al bijna 5 jaar met dit onderwerp bezig bent, dan weet je dat er filmmateriaal is van bewakingscamera's die gericht waren op het pentagon en die de FBI meteen in beslag heeft genommen "for national security"

Zo stond er een camera gericht op het pentagon, die bij een tankstation stond opgesteld. De FBI stond daar binnen enkele minuten voor de deur om de tape op te eisen.
..en ook dat Hotel, ik geloof dat het het Charington hotel heette, stonden de bewakingscamera's gericht op het Pentagon en ook die zijn meteen in beslag genomen.

Bron ? ? ? .........ik heb het ooit eens ergens op internet gelezen, maar ik houd me niet zo bezich met bronnen, omdat je ook die niet kunt vertrouwen, maar als de de regering Bush met zo'n slechte HOLLYWOOD produktie wilt laten zien dat er een boeing 757 in het pentagon is gevlogen, is er meer aan de hand dan het blote oog kan zien ! ! ! ! !

[ Bericht 14% gewijzigd door squealmaster op 07-09-2006 15:19:57 ]
pi_41585423
quote:
Op donderdag 7 september 2006 15:06 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Ik vind het goed dat het gebeurd. Het zaakje riekt en moet opnieuw onderzocht worden, en als je denkt dat de regering Bush eerlijk is, dan ben je zelf instabiel.
Dat hadden ze al veel eerder moeten doen, dan was de schade die BUSH&CO. hebben aangericht in de wereld, niet zo groot geweest.

Hoe later dat de waarheid naar buiten komt, des de groter de gevolgen zullen zijn ! ! ! ! !
pi_41585491
quote:
Op donderdag 7 september 2006 15:03 schreef squealmaster het volgende:
Het is toch belachelijk dat er nu pas mensen zijn die zich in de complottheorieen gaan verdiepen.

Na het uitkomen van 911 Fahrenheit, ging er bij mij al een lampje branden.

Een van de eerste 911 conspiracy doc. was "in plane site", die vlak na Fahrenheit uitkwam.

Na het zien van die doc. was het voormij helemaal duidelijk.

..maar het probleem hier in Nederland is, dat hier iedereen met Hollandse nuchterheid naar zo'n doc. kijkt en dat moet je niet doen, je kijkt zo'n doc. met intuitie, iets wat veel mensen in deze materiele wereld kwijt zijn geraakt.

Hollywood heeft ons jaren lang met films bestookt over conspiracy theorien, zoals "the matrix", "total recall" en ga zo maar door, daardoor zijn wij alleen maar van mening, dat dat alleen in de film gebeurt ! ! !

........maar het leven is een grootte conspiracy als je naar het "geheel" kijkt en niet alleen naar je eigen leventje ! ! !

Dit geld ook hier in Nederland, want je kunt toch ook vraagtekens zetten bij sommige gebeurtenissen hier in ons eigen land ? ? ?

De politiek regeld dat allemaal voor ons, maar dan in eigen belang ! ! !
Als ik dit zo lees vraag ik mij af wat jij allemaal rookt?

Hoe kan zo een groot complot nou verzwegen worden??? Vele duizenden mensen moeten er vanaf weten en niemand klapt uit de school
pi_41585579
Het kapen van 4 vliegtuigen
Het met explosieven opblazen van de twin towers
Het kopen/verkopen van gebouwen rondom de towers
Het afschieten van een raket op het pentagon

Daar moeten dan 10.000 + mensen bij betrokken zijn. Geloof je het zelf
pi_41585756
quote:
Op donderdag 7 september 2006 15:26 schreef J_CDA het volgende:

[..]

Als ik dit zo lees vraag ik mij af wat jij allemaal rookt?

Hoe kan zo een groot complot nou verzwegen worden??? Vele duizenden mensen moeten er vanaf weten en niemand klapt uit de school
Op de vraag wat ik allemaal rook, kan ik je zeggen dat ik me beperk tot een gewone JOINT met biologisch gekweekte WIET, dus zonder chemische toevoegingen. Dus dat is PUUR NATUUR.

Op de vraag waarom er niemand mee naar buiten komt, moet ik je helaas teleur stellen, want die pogingen zijn er al meerdere malen geweest door onder andere Acteur Charlie Sheen, die vraagtekens zette bij het officiele verhaal. Hij is geloof ik op CNN of FOX geweest om zijn verhaal te doen, maar aangezien de Amerikaanse MAINSTREAMMEDIA gecontroleerd wordt door de BUSH regering. Dus de presentator die hem interviewde, zette hem voor GEK ! ! !
pi_41585844
quote:
Op donderdag 7 september 2006 15:36 schreef squealmaster het volgende:

[..]

Op de vraag wat ik allemaal rook, kan ik je zeggen dat ik me beperk tot een gewone JOINT met biologisch gekweekte WIET, dus zonder chemische toevoegingen. Dus dat is PUUR NATUUR.

Op de vraag waarom er niemand mee naar buiten komt, moet ik je helaas teleur stellen, want die pogingen zijn er al meerdere malen geweest door onder andere Acteur Charlie Sheen, die vraagtekens zette bij het officiele verhaal. Hij is geloof ik op CNN of FOX geweest om zijn verhaal te doen, maar aangezien de Amerikaanse MAINSTREAMMEDIA gecontroleerd wordt door de BUSH regering. Dus de presentator die hem interviewde, zette hem voor GEK ! ! !
Sorry maar dit is zo een stompzinnige bewering dat ik hier niet op in ga. De media wordt gecontroleerd door Bush

Succes verder met je wiet.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')