Een eigen doelpunt ja zelf bijna geen kansen gecreeerd.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 23:49 schreef Ritchie het volgende:
en jawel... weer een gewonnen uitwedstrijd, 0-1 van rkc o/
wedstrijd weer niet gezien zeker..quote:Op zondag 22 oktober 2006 13:26 schreef edje34 het volgende:
[..]
Een eigen doelpunt ja zelf bijna geen kansen gecreeerd.
Als ik jou jeugdfoto zie krijg ik wel weer de neiging ja.quote:Op zondag 22 oktober 2006 13:57 schreef vloeistofje het volgende:
Ach, Edje34 heb ik nog eens een flinke ban aangesmeerd. Het is sneu om te zien dat echt helemaal niemand 'm mag en dat dan ook de reden is van zijn kansloze leven in real life. Blow je nog tijdens werktijd, Edje?
Die boot vertrekt pas 6 dec en moet nog aankomen hoor.quote:Op zondag 22 oktober 2006 14:03 schreef Ritchie het volgende:
Ik heb gisteren de boot uitgezwaaid hoor
Moeilijk hè? De Nederlandse taal? Probeer deze strijd maar niet aan te gaan, Edje, want je verliest het dik. Je bent er simpelweg te dom voor.quote:Op zondag 22 oktober 2006 14:04 schreef edje34 het volgende:
[..]
Als ik jou jeugdfoto zie krijg ik wel weer de neiging ja.
Pannekoek
Ja zeker daarom werk ik zeker bij de ING,dat jij fabriekswerk doe daar kan ik niks aan doen.quote:Op zondag 22 oktober 2006 14:19 schreef vloeistofje het volgende:
[..]
Moeilijk hè? De Nederlandse taal? Probeer deze strijd maar niet aan te gaan, Edje, want je verliest het dik. Je bent er simpelweg te dom voor.
Anders neem je nog gewoon een lijntje he,doe je dagelijks hoor ik.quote:Op zondag 22 oktober 2006 13:54 schreef vloeistofje het volgende:
Zo, met twee grote mokken koffie en een supervet ontbijt achter de kiezen, zal ik de dag denk ik wel weer door kunnen komen... Ritchie, gisteren niet mee met de boot?
Nu snap ik waarom vd Velden een alcoholverbod wil invoeren.quote:Op zondag 22 oktober 2006 15:45 schreef Ritchie het volgende:
Gaaf filmpje van gisteren:
http://video.google.nl/videoplay?docid=-7544559966615522223&hl=nl
Reken er maar op dat Leo een schorsing krijgt het is NAC weer he.quote:Op zondag 22 oktober 2006 16:59 schreef methodmich het volgende:
Leonardo gezellig bezig met Koenders. Als daar maar geen onderzoekje naar gestart wordt.
Donderdag ga ik weer eens bij NAC kijken. Hopen op een mooie pot tegen de FC Utrecht.
Een verbod op jou zou een stuk meer oplossen.quote:Op zondag 22 oktober 2006 16:25 schreef edje34 het volgende:
[..]
Nu snap ik waarom vd Velden een alcoholverbod wil invoeren.
Spuit 11 komt ook weer eens te voorschijn.quote:Op zondag 22 oktober 2006 18:31 schreef Niox het volgende:
[..]
Een verbod op jou zou een stuk meer oplossen.
Kom je komende donderdag tijdens de wedstrijd hier weer posten, hoe slecht/ dan wel goed het gaat?quote:Op zondag 22 oktober 2006 18:43 schreef edje34 het volgende:
[..]
Spuit 11 komt ook weer eens te voorschijn.
Look who's talking.quote:Op zondag 22 oktober 2006 19:29 schreef edje34 het volgende:
Dan laat je merken nooit echt van je club gehouden te hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |