Vorig jaar deed-ie het gewoon eht niet slecht. Maar sinds de FA cup finale speelt-ie nou niet echt lekker...quote:Op zondag 10 september 2006 18:49 schreef Ricky_ het volgende:
Die Reina is toch wel overschat, Dudek moet terug in het doel bij LFC.
wat doet die knakker in dat vak danquote:Op zondag 10 september 2006 17:18 schreef Erasmusch het volgende:
Kutridgewell
ff kijken of ie het doet
[afbeelding]
Heb er nog helemaal niets van gezien maar wat ik links en rechts lees was het wederom niet slecht alleen de kansen afmaken...quote:Op zaterdag 9 september 2006 17:51 schreef popolon het volgende:
Wel veel druk van Arsenal maar niet gevaarlijk, dat wordt 1 uit 3.
Plaats nummer 17 is idd opvallend voor Arsenal, dat zijn we niet gewent.quote:
Ja de officiele comments van Wenger zeggen dat idd. Klinkt om eerlijk te zijn als excuses. Boro en Villa hadden makkelijk verslagen moeten worden.quote:Op zondag 10 september 2006 20:59 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Heb er nog helemaal niets van gezien maar wat ik links en rechts lees was het wederom niet slecht alleen de kansen afmaken...
Bij jou doet ie het dus welquote:Op zondag 10 september 2006 20:05 schreef Dos37 het volgende:
[..]
wat doet die knakker in dat vak dan![]()
Reina is nog steeds een topkeeper alleen maakt hij in dit begin van de competitie erge fouten.. Hij heeft nog wel wat krediet opgebouwd na alle keren dat hij de 0 hield vorig jaar en de Fa - cup voor LFC won door belangrijke saves. ( ok, ik moest er wel zelf een verlenging uitslepen maar dat vergeten we ffquote:Op zondag 10 september 2006 21:19 schreef DeVinger het volgende:
Zeg Stevengerrard, zei jij laatst niet dat Reine een topkeeper was
quote:Op zondag 10 september 2006 21:47 schreef Erasmusch het volgende:
Klopt het trouwens dat Heinze Welsh spreekt? Schijnt uit eoa Welshe kolonie in Patagonia te komen. Net als Batistuta?
Hij heeft overigens een Duitse vader en een Italiaanse moeder.quote:Somewhat bizarrely, Heinze is able to speak Welsh. He hails from Patagonia, an area where many Welsh people settled in the 19th century and as such the language is spoken to some degree.
Hoe fout wil je ze hebbenquote:Op maandag 11 september 2006 09:50 schreef zjroentje het volgende:
[..]
[..]
Hij heeft overigens een Duitse vader en een Italiaanse moeder.
Sowieso het naar de hoek drijven is geen overtreding, daarbij was Robin van Persie niet meer in scoringspositie toen hij minimaal werd aangeraakt en ter aarde stortte. De voorzitter van de UEFA-scheidsrechterscomissie is zeker een Engelsman? Want zowel Arsenal als Manchester United kregen wel érg makkelijk een strafschop gisteren.quote:Op donderdag 14 september 2006 10:46 schreef One_conundrum het volgende:
Het was géén Schwalbe. Hij werd door de keeper naar een hoek gedreven en tijdens die actie raakte de keeper hem overduidelijk en ging hij naar het gras.
Hij had het recht om te gaan liggen.
Wahaha conspieracy theory! je lijkt mourinho wel.quote:Op donderdag 14 september 2006 10:49 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Sowieso het naar de hoek drijven is geen overtreding, daarbij was Robin van Persie niet meer in scoringspositie toen hij minimaal werd aangeraakt en ter aarde stortte. De voorzitter van de UEFA/scheidsrechterscomissie is zeker een Engelsman? Want zowel Arsenal als Manchester United kregen wel érg makkelijk een strafschop gisteren.
quote:"I need to get back into coaching.: Arsenal? Liverpool? Manchester? They're all big clubs, and any of those would be good." Eriksson, who earned an estimated £25m during his five-year reign in charge of England, added:"It's the only thing in life I can do well."
Wat?! daar was Van nistelrooy juist een meester in, en was het spel ook op afgesteld, die ballen in het strafschop gebied krijgen en scoren!quote:Op donderdag 14 september 2006 19:40 schreef Dos37 het volgende:
Ik heb Saha gisteren al meer goed zien doen als RvN in de meeste wedstrijden. Hij is tenminste aanspeelbaar buiten de 16
Saha is tot nu toe een prima bank en selectiespeler gebleken, maar geen basisspits. Wie weet bewijst hij dit seizoen het tegendeel.quote:Op donderdag 14 september 2006 23:21 schreef Erasmusch het volgende:
saha is echt kut
Tottenham Hotspur heeft ook goed ingekocht, alleen komt het er nog niet helemaal uit.quote:Op donderdag 14 september 2006 19:24 schreef Grimm het volgende:
Kopen op zich wel slim in.
net zoals everton.
Ik denk dat chelsea, pompey en everton slim hebben ingekocht.
ManU heeft de plank volledig misgeslagen met het verkopen van nistelrooy en het te laat zijn voor sienna en hargreaves.
Arsenal heeft 't ook slim gedaan met gallas en baptista
Als je die wedstrijd tegen Celtic ziet dan denk ik dat Saha Ruud nog een keer zo doet vergetenquote:Op donderdag 14 september 2006 23:29 schreef DeVinger het volgende:
[..]
Saha is tot nu toe een prima bank en selectiespeler gebleken, maar geen basisspits. Wie weet bewijst hij dit seizoen het tegendeel.
Jawel, maar ik Saha en Rooney zijn dezelfde types. Smith komt tekort voor de echte top en Solskjaer is ook geen goaltjesdief. Ruud van Nistelrooij was natuurlijk wel iemand die zeg maar 1 uit 2 liep, die heeft zelden langere periodes niet gescoord. Dat moet je eigenlijk wel hebben bij een topclub vind ik, maargoed wie weet breken Saha en Rooney nu eens door als goalgetters. Maargoed, Ferguson wou ook niet voor niets een goalgetter (trezequet) erbij halenquote:Op vrijdag 15 september 2006 10:44 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
[..]
Als je die wedstrijd tegen Celtic ziet dan denk ik dat Saha Ruud nog een keer zo doet vergeten. Ik vind het een goede spits.
Dat klinkt inderdaad heel erg onaantrekkelijk. In mijn ogen de saaiste clubs in de PL. Vooral aan Bolton heb ik een grafhekel.quote:Op zaterdag 16 september 2006 14:40 schreef Grimm het volgende:
Bolton tegen middlesborough, hoe saai zal die wedstrijd worden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |