Dit stukje is al zo ontzettend vaak op herhaling geweest.. HenkJan zal de rechten zelf wel verkopenquote:Op zondag 3 september 2006 20:39 schreef tong80 het volgende:
[..]
Inderdaad die kneus krijgt nu nog meer zendtijd
Toen had je ook nog geen webcam sex helaasquote:Op zondag 3 september 2006 20:59 schreef Aoristus het volgende:
wat een slechte webcams had je toen zeg
Niet gaan geilen op hem hequote:Op zondag 3 september 2006 21:03 schreef Ringo het volgende:
Hee! Ik vind 'm veel leuker dan ik had gedacht!
Geen Heidegger vandaag.quote:Op zondag 3 september 2006 21:04 schreef Claudia_x het volgende:
Ik ben aan het afhaken.
Televisie is oppervlakte.quote:Op zondag 3 september 2006 21:07 schreef Aoristus het volgende:
hij is wel vrij oppervlakkig. Misschien krijgen we de populaire evenknie van zomergasten volgend jaar bij Talpa, starring HenkJan Smits
HenkJan is booming, the rising star in Holland, maar hij moet wel ophouden met dat engelse gelul, dat vindt hij zelf gelukkig ookquote:Op zondag 3 september 2006 21:08 schreef Claudia_x het volgende:
Joris kan het wéér niet, zelfs niet met Henkjan Smits, zelfs niet met de freakin' maanlanding. En Henkjan die zich afzet tegen het stramien van het onderwijs doet me ook niets.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |