Da's al jaren zo hoor. Veel mensen stoppen niet voor mensen die kennelijk willen oversteken op een zebrapad.quote:Op zondag 27 augustus 2006 22:42 schreef Martijn_77 het volgende:
Idd zwaar triest als je zelfs op het zebrapad niet meer veilig bent
Ooooh, dáárom ben ik gezakt!quote:Op maandag 28 augustus 2006 00:12 schreef __________ het volgende:
Behalve dat de titel niet klopt gaat dit nergens over. Of ze 95 zijn of 12 mag je NIET door mensen heen rijden op een zebrapad.
Die ouwe geilaard neukte dus met zn 30ste een BrEeZaHh-sletje van 14. Mits het zn vrouw was natuurlijk.quote:Op zondag 27 augustus 2006 22:37 schreef newsman het volgende:
Een 95-jarige man en een vrouw van 79 die op een zebrapad in Rotterdam zijn aangereden, zijn overleden. Een 23-jarige automobiliste zit vast op verdenking van dood door schuld.
bron:Nos.nl
-------------------------------------------------
Zwaar triest natuurlijk.![]()
My thoughts exactly.quote:Op maandag 28 augustus 2006 00:35 schreef vosss het volgende:
[..]
Die ouwe geilaard neukte dus met zn 30ste een BrEeZaHh-sletje van 14. Mits het zn vrouw was natuurlijk.
Ik zeg hulde voor die man!
Waar lees jij dat het om een echtpaar of een stel ging?quote:Op maandag 28 augustus 2006 00:35 schreef vosss het volgende:
[..]
Die ouwe geilaard neukte dus met zn 30ste een BrEeZaHh-sletje van 14. Mits het zn vrouw was natuurlijk.
Ik zeg hulde voor die man!
Om maar even in het midden te laten wanneer ze elkaar ontmoet hebben (alhoewel ik bij broer en zus wel een voorzichtige schatting wil maken).quote:Op maandag 28 augustus 2006 00:39 schreef PrintScreen het volgende:
[..]
Waar lees jij dat het om een echtpaar of een stel ging?
Misschien waren ze wel broer en zus?
quote:Op maandag 28 augustus 2006 00:46 schreef Litpho het volgende:
[..]
Om maar even in het midden te laten wanneer ze elkaar ontmoet hebben (alhoewel ik bij broer en zus wel een voorzichtige schatting wil maken).
Jij ben compleet gestoord...quote:Op maandag 28 augustus 2006 00:25 schreef Schorpioen het volgende:
Nou zeg, 79 en 95 jaar. Als die mensen spontaan dood vallen bij het koffierek van de albert hein dan maalt toch ook niemand erom. Vroeg of laat gebeurt het toch, en zij waren al vrij laat. Ze hadden er waarschijnlijk toch geen zin meer in, het was hun tijd. Zij hebben tenminste nog een stoer verhaal om mee op te scheppen tegen de andere zieltjes in de hemel. Dat kan je van heel veel bejaarden niet zeggen, die zien vast groen en geel van jaloezie daarboven. Dus eigenlijk mogen ze die zondagsrijder wel dankbaar zijn!
Dat was Capelle a/d IJssel... dus close, maar geen Rotterdam!quote:Op maandag 28 augustus 2006 01:06 schreef Napalm het volgende:
Alweer Rotterdam? ! Vorig jaar hadden ze toch ook al iemand die dwars door een vol zebrapad voor een kerk reed?
Precies..! Blijft hoe dan ook erg..! Hoor ik zowiezo vaker.. als iemand sterft van.. Ach. hij had wel een mooie leeftijd? ja dus?? Hoe oud iemand ook is, missen zul je ze toch hoor!quote:Op maandag 28 augustus 2006 01:20 schreef jorienvdherik het volgende:
altijd dat gekut dat het zo erg is als er kinderen dood gaan, lekker boeie de leeftijd, net zo erg dit
het feit dat er niet eens meer serieus mag worden gedaan over een naar ongeval?quote:Op maandag 28 augustus 2006 01:31 schreef Refragmental het volgende:
Dit topic zit wel erg vol met aanstellers die niet eens tegen een grapje kunnen
Haal die paal uit je reet een wees eens niet zo serieus... stelletje aanstellers!!!
Eensch.quote:Op zondag 27 augustus 2006 22:47 schreef doemaardrie het volgende:
Het klinkt misschien hard maar beter die 2 dan 2 kids van 11 en 6
Nou je moet wel weten wanneer je een grap maakt he..! ik kan goed tegen grappen, maar dan wel aub bij de goeie topics..! een grapje bij dit onderwerp is echt niet toepasselijkquote:Op maandag 28 augustus 2006 01:31 schreef Refragmental het volgende:
Dit topic zit wel erg vol met aanstellers die niet eens tegen een grapje kunnen
Haal die paal uit je reet een wees eens niet zo serieus... stelletje aanstellers!!!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |