quote:Op vrijdag 1 september 2006 10:05 schreef Litpho het volgende:
[..]
Mooie ronde lijnen in plaats van zo'n hoekig jaren 80 speedmodel dus.
Whahaha, denk het ook. Nog vrijgezelle punk/metal chicks hier? Of zussen, nichten, kennissen?quote:Op vrijdag 1 september 2006 07:58 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Voorkeur voor type vrouwen is wellicht direct gerelateerd aan het type gitaren dat je mooi vind..![]()
Ah bedankt.quote:Op vrijdag 1 september 2006 14:46 schreef Litpho het volgende:
[..]
Asio4all zijn een stel third-party ASIO drivers die vaak beter zijn (voor muzieksoftware) dan de bijgeleverde drivers voor multipurpose soundcards (bijv. Soundblaster) en zelfs sommige muziekspecifieke audiocards. Het enige wat het doet, maar dat doet het dan ook gebruikelijkerwijs goed, is je latency (vertraging) omlaag brengen.
o dus je zoekt ook vrijgezelle metalnichten?quote:Op zaterdag 2 september 2006 10:47 schreef Desensitized het volgende:
[..]
Whahaha, denk het ook. Nog vrijgezelle punk/metal chicks hier? Of zussen, nichten, kennissen?![]()
quote:Op zaterdag 2 september 2006 12:36 schreef --H-I-M-- het volgende:
[..]
o dus je zoekt ook vrijgezelle metalnichten?
Op fok??quote:Op zaterdag 2 september 2006 10:47 schreef Desensitized het volgende:
[..]
Whahaha, denk het ook. Nog vrijgezelle punk/metal chicks hier? Of zussen, nichten, kennissen?![]()
Waar gaat het heen met deze reeksquote:Op zaterdag 2 september 2006 12:45 schreef Desensitized het volgende:
Ja, ook metalnichten. Als jij een leuke nicht hebt, vrijgezel en metal
Voor een gitarist heb je goede muzieksmaak.quote:Op zaterdag 2 september 2006 17:56 schreef Thomzzzzz het volgende:
*knip*
Niks mis met myspace...quote:Op zaterdag 2 september 2006 12:42 schreef guitarist.nl het volgende:
[..]
Op fok??
Ik denk dat je meer kans maakt op Myspace
Hufter!quote:Op zondag 3 september 2006 11:47 schreef Jorikjet het volgende:
ik heb gisteren een gitaar kapot geslagen! \m/
Nare man!quote:Op zondag 3 september 2006 11:47 schreef Jorikjet het volgende:
ik heb gisteren een gitaar kapot geslagen! \m/
En dan nog, daar moet je respect voor tonen...quote:Op zondag 3 september 2006 13:16 schreef Jorikjet het volgende:
het was een krom getrokken blokker gitaar zonder halspen gemaakt van brandhout![]()
En waar is het filmpje/foto'squote:Op zondag 3 september 2006 11:47 schreef Jorikjet het volgende:
ik heb gisteren een gitaar kapot geslagen! \m/
quote:Op zondag 3 september 2006 14:01 schreef Jorikjet het volgende:
als je naar doetinchem gaat bij het station kun je misschien nog wat brokstukken vinden
ja, dat is wel zonde! maar je kunt zien dat het een stevige gitaar is... bij die van blokker zit niet eens zo'n randje (dat geblokte/ribbelte) aan de rand om het blad vast te houdenquote:
quote:Op zondag 3 september 2006 15:02 schreef Desensitized het volgende:
Je wil het niet weten![]()
Eigenlijk wel, anders vraag je niet.
Ga buiten zitten, met veel bier!
Men neme ene zeer goedkope tweedehands Blokker gitaar, geef hem aan je drummer, en zeg: "speel eens een liedje". Hij gaat staan, trekt één been op en gaat op dat andere been springend in de rondte half bezopen I Saw The Light spelen, wat resulteerde in een heerlijke valpartij op de tegels [2 weken niet drummen] en dus een gat in de body. Diezelfde avond heeft hij nog dienst gedaan als aanmaakhout.
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |