quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 14:32 schreef Italo het volgende:
73,8% inkt![]()
Als ik maandag niets te doen heb klad ik wel ff mee
hoe maak je zoiets eigenlijK? ik heb zelf al zitten pielen met een macro recorder en zo, maar dat werkte niet echt zoals ik wilde.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 14:01 schreef C10H14N2 het volgende:
Omdat we dat drawball-tools versie 2 niet kunnen vinden heb ik zelf wat inelkaar gezet.![]()
Visual basic. En dan gewoon google -> Move mouse "visual basic" -".net"quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 14:40 schreef Byte_Me het volgende:
[..]
hoe maak je zoiets eigenlijK? ik heb zelf al zitten pielen met een macro recorder en zo, maar dat werkte niet echt zoals ik wilde.
Mja dat kostb dus weer inkt, laten we nou maar gewoon met zijn allen fok gaan maken in plaats van lame andere logos verneuken.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 14:57 schreef Skorpija het volgende:
Nice tool...
Wat me ook wel leuk lijkt is bij VIP overal nintendo schrijven en bij nintendo vip...
Gaan hun onderling vechten hebben we alle ruimte
Kan niet want de letters worden groter dan 1 heel rondje helemaal ingezoomed.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 15:07 schreef Skorpija het volgende:
btw. kan je die tool ook zo maken dat hij de letters F O en K automatisch schrijft vanaf een beginpunt.
Op die manier kan 1 persoon een omranding van 1 lijn maken voor 1 letter. Dan heb je met 3 personen de omranding gemaakt van FOK en kan de rest daar mee werken...
Nee, omdat de letters meerdere schermen groot zijn zal dat niet lukken. Ik kan wel iets erin zetten voor die k, dat de schuine strepen altijd precies even schuin lopen(90 graden ofzo). Wordt het ook al wat netter van.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 15:07 schreef Skorpija het volgende:
btw. kan je die tool ook zo maken dat hij de letters F O en K automatisch schrijft vanaf een beginpunt.
Op die manier kan 1 persoon een omranding van 1 lijn maken voor 1 letter. Dan heb je met 3 personen de omranding gemaakt van FOK en kan de rest daar mee werken...
quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 14:01 schreef C10H14N2 het volgende:
[knip]
volgens mij moeten we voordat we gaan tekenen wel een paar merkpunten markeren, anders wordt het een zooitje.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 15:48 schreef Ltd. het volgende:
iedereen weet waar we maandag fok gaan verven?
ik zal even de foto met de locatie er bij zetten
Wat voor merkpunten? Voor de letters?quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 15:51 schreef Byte_Me het volgende:
[..]
volgens mij moeten we voordat we gaan tekenen wel een paar merkpunten markeren, anders wordt het een zooitje.
Voor de blokken die in de letters zitten lijkt mij.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 15:53 schreef Ltd. het volgende:
[..]
Wat voor merkpunten? Voor de letters?
Nee, dat kan wel, maar dat blijft niet staanquote:Op zaterdag 26 augustus 2006 15:48 schreef Byte_Me het volgende:
het schijnt zo te zijn dat je bij 0% inkt klan blijven tekenen zolang je de muisknop niet loslaat. kan dit zelf niet testen omdat ik juist inkt aan het sparen ben (zit al op 250%).
valt dit ook in dat tooltje te verwerken? dat ie gewoon een heel veld inkleurt zonder de muisknop los te laten? indien nodig kan ik het wel testen, maar dan moet ik zo'n 40% inkt opofferen.
Wie wil dat doen?quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 15:56 schreef Blame het volgende:
[..]
Voor de blokken die in de letters zitten lijkt mij.
Gewoon kleine hoekje zoals |- en -| om aan te geven waar de lijnen moeten komen.
Dit kan makkelijk in de middag al gedaan worden, want dat valt toch niet op
ja, had ik ook al aan gedacht. Als je een andere locatie weet mag je het altijd zeggen.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 15:57 schreef Bot13 het volgende:
[..]
Nee, dat kan wel, maar dat blijft niet staan![]()
Hey enne voor hierboven: prima locatie, maar bedenk je wel dat je dat écht onder vuur ligt. Óók onder het maken van de letters, niet echt praktisch.
Kijk, natuurlijk is het niet super als je op een randje gaat zitten werken, maar randjes zijn ook prima te zien, en je zit tenminste niet zo in het midden "tussen alle partijen"![]()
Jép, goed planquote:Op zaterdag 26 augustus 2006 15:56 schreef Blame het volgende:
[..]
Voor de blokken die in de letters zitten lijkt mij.
Gewoon kleine hoekje zoals |- en -| om aan te geven waar de lijnen moeten komen.
Dit kan makkelijk in de middag al gedaan worden, want dat valt toch niet op
Die aziaten zijn met véél meer en waarschijnlijk ook veel beter georganiseerd. Een nutteloze strijd dus.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 16:05 schreef gronk het volgende:
Ik zou 'm over die irritante VIP heen plakken. Laat die lui maar ergens anders naartoe optiefen.
Ik weet niet precies hoe ik beschermde plekken kan herkennen; maar zo op het oog staat er boven dat 'UG' en die wit-groen-rode vlag niks bijzonders.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 15:58 schreef Ltd. het volgende:
[..]
ja, had ik ook al aan gedacht. Als je een andere locatie weet mag je het altijd zeggen.
'0.2% verf'quote:
De plek die je voorstelde is volgens mij het beste. Ik stel voor dat we die nemen. Zal even de afbeelding aanpassen en er op aanduiden wat beschermd is.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 16:10 schreef Bot13 het volgende:
[..]
Ik weet niet precies hoe ik beschermde plekken kan herkennen; maar zo op het oog staat er boven dat 'UG' en die wit-groen-rode vlag niks bijzonders.
En het is best handig, want even die G weggummen en er staat Fok! U![]()
![]()
Plaatje:
[afbeelding]
Zoiets kun je natuurlijk prima testen door de hoekjes af te bakenen. Als ze uitgegumd worden dan weet je of 't nog 'verdedigd' wordt.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 17:07 schreef Byte_Me het volgende:
ik vind het erg naief om daar te gaan tekenen. denk je dat de mensen van die vlag die niet gaan verdedigen? of de mensen die met UG bezig zijn?de vorige plek, naast het midden, beviel me veel beter. daar stond niets bijzonders en was niemand bezig met iets groots.
quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 17:07 schreef Byte_Me het volgende:
ik vind het erg naief om daar te gaan tekenen. denk je dat de mensen van die vlag die niet gaan verdedigen? of de mensen die met UG bezig zijn?de vorige plek, naast het midden, beviel me veel beter. daar stond niets bijzonders en was niemand bezig met iets groots.
Maakt mij ook niet uit, op ons Fok! logo zal er vast ook wel wat gekladderd worden.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 17:18 schreef Ltd. het volgende:
[..]
maakt mij helemaalt niet uit hoor
wat vindt de rest?
Het verneuken van het Fok logo had ik niet echt in de planning staan, maar ik begin wel die neiging te krijgen. Ik snap best dat jullie inkt aan het sparen zijn voor een logo, maar andere mensen van Fok zijn zoooo ontzettend kinderachtig bezig door steeds Henk te bekladdenquote:Op zaterdag 26 augustus 2006 13:24 schreef TwyLight het volgende:
Hoe zielig is dát, kut tweakertjes
*Ons naapen, en ook een logo op drawball maken
*Ook nog is ons logo willen verneuken
Je weet wel, dat grote smiley achtige ding, een soort vanquote:Op zaterdag 26 augustus 2006 19:09 schreef gronk het volgende:
Wie de fuck is henk?
D'r is nog niks gebeurt en d'r gaan nu al mensen zitten janken.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 19:21 schreef jna het volgende:
Fijn...
een paar kleuters verpesten alles
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |