quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 03:04 schreef golfer het volgende:
[..]
Hey lullo: je kent haar niet, weet niets van haar ziekte af en beoordeelt haar alleen maar op haar uiterlijk?
Ben je echt zo'n simpele domme user die mensen beoordeelt op hun uiterlijk en Internet?
Heb je je ooit wel eens verdiept in die ziekte die ze heeft?
Ik ben ook geen fan van Hilde als deelnemer van BB, maar vind jouw reakties dus echt erg 'over the hill' en zo vreselijk dom.
Wat dat betreft doe je jouw usernaam als LekkerSimpel dus alle eer aan.![]()
Gewoon pakken... doe ik ookquote:Op zaterdag 26 augustus 2006 03:05 schreef Coraatje het volgende:
moest toch vermeld worden of egbert er nog eentje zou pakken...hij gooit nu in de groep zal ik er nog eentje pakken... maar krijgt geen respons
hij weet dat moniek hem een patsertje vind met slappe praatjes. volgens mij vinden ze tijn veel interresanter dan die plofkopquote:Op zaterdag 26 augustus 2006 03:08 schreef Zeehond het volgende:
Etienne zei dat hij vanaf het begin wist wie hij ging nomineren. Monique reageerde vragend en Entienne zei iets als "nee, ik heb een top drie". Hij praat er nu weer omheen.
hoe weet je dat dan?quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 03:12 schreef LekkerSimpel het volgende:
Even tussendoor, er is volgens mij nog geen nominatie geweest he?
Maandag live, en vooraankondiging van RED-PHONE. Dus denk dat dat er allemaal mee te maken heeft...
Ik denk dat Etienne direct de allochtoon (Semih) wilde nomineren. Dat kan hij natuurlijk niet direct en open zeggen, hij zoekt er dus redenen bij en zegt dat hij een top drie heeft (die verder bestaat uit Rik (eeks, een homo) en Janine (arghh, een zwarte)).quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 03:10 schreef toxikon het volgende:
[..]
hij weet dat moniek hem een patsertje vind met slappe praatjes. volgens mij vinden ze tijn veel interresanter dan die plofkop
Dat zeiden ze op Talpa. Dat dit weekend de RED-Phone over zou gaan, en ze benieuwd zijn wie die oppakt....quote:
Ze zegt wel.... "Ik hoop dat ze nooit zullen worden als ik..."quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 03:15 schreef LekkerSimpel het volgende:
Hilde: "Omdat ik mijn kinderen beschaafd opvoed...."
Je zou maar zo opgevoed zijn....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |