Bij mij begint de morgen ergens zo rond half acht. Alles wat daarvoor zit is nog 'nacht', en dus 'gisteren'. (Of in dit geval 'vandaag'.)quote:Op maandag 28 augustus 2006 01:34 schreef Isabeau het volgende:
Nee? Wat jammer nou, broer
Wat is jouw ritme dan?
Maar dat deed de TS van het Phileine-topic ook...quote:Op maandag 28 augustus 2006 02:19 schreef wyccie het volgende:
Een nieuw topic is ook wat overdreven.
En voor elke vraag een nieuw topic openenquote:Op maandag 28 augustus 2006 02:22 schreef wyccie het volgende:
Hehe, dat is een leuk idee. Stiekem quizvragen stellen in TTK alsof het echte vragen zijn. En ondertussen hier de scores bijhouden.
quote:
quote:Op maandag 28 augustus 2006 01:23 schreef KingKullWarriorKing het volgende:
Alsof mensen die "in dat andere forum" phileine zegt sorry gelezen/gezien hebben
Een beetje gelijk had hij dus wel.quote:Op maandag 28 augustus 2006 02:14 schreef wyccie het volgende:
Ik heb trouwens wel die vraag beantwoord zonder het boek of de film gezien te hebben.![]()
Ik zit al hard te denken over een nieuw topic.quote:Op maandag 28 augustus 2006 02:23 schreef Isabeau het volgende:
En voor elke vraag een nieuw topic openen
Maar het geeft ook wel aan dat mensen nog stééds bij TTK aan een soort elite forum denken van mensen die alleen maar op een zeer hoog en onbegrijpelijk niveau over literatuur kunnen filosoferenquote:
En het probleem is...?quote:Op maandag 28 augustus 2006 02:30 schreef Isabeau het volgende:
Maar het geeft ook wel aan dat mensen nog stééds bij TTK aan een soort elite forum denken van mensen die alleen maar op een zeer hoog en onbegrijpelijk niveau over literatuur kunnen filosoferen![]()
Die weet ik nietquote:Op maandag 28 augustus 2006 02:36 schreef Isabeau het volgende:
Deze is moeilijk: Voetstappen in Kroller Muller
Denk ik
quote:Op maandag 28 augustus 2006 02:38 schreef broer het volgende:
"Heathcliff, it's me, wyccie. Come home. I'm so cold!"
Ik ook niet. Zo gaat het spelletje wel heel snel voorbij. Aangezien wij de enige drie spelers zijn.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |