maar schatje mijn moeder de lieverd, zeg ik schatje dat schatje van mijn ouders, ik hou van blanke mannen lieverd, tja schatjequote:Op woensdag 23 augustus 2006 02:14 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
dat snap ik helemaal schatje, mijn ouders lieverd
Like father like son, vage threesom kan dat worden,quote:Op woensdag 23 augustus 2006 02:14 schreef LoveProfusion het volgende:
[..]
Net zat zijn pa er nog achter aan....![]()
Ze is volgens mij zo mager omdat ze verschrikkelijk hyper is. Ik heb haar nog geen seconde rustig gezien. Alles aan haar beweegt voortdurend, meestal in combinatie met dr mond. En het zou me niks verbazen dat ze nogal veel drugs gebruikt.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 02:12 schreef avonne het volgende:
Janine is een hysterisch wijf, true.
Maar gezien haar lichaam zou het mij niet verwonderen als ze een relatief kleine maag heeft en gewend is meerdere keren per dag kleine beetjes te eten.
Dus dat ze gewoon niet alles in 3 maaltijden in haar maag kan proppen.
Vandaar dus dat ze vaak klaagt over honger (tussen de maaltijden door) maar tijdens de maaltijd haar deel niet kwijt kan.
Lijkt me eigenlijk zo logisch, maar dan zou ze het toch zelf ook moeten weten.
Wat een dom pik-achterna-lopend pubertje is het toch.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 02:13 schreef ThaSandman het volgende:
Die Etienne zit die Milica te aaien. Zou hij al weten dat ze net met zijn pa heeft gedouched.
Het is ook zijn werk.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 02:18 schreef LoveProfusion het volgende:
Wel goed van Egbert..ook al is het een sneaky asshole
Zou hij dan zijn eigen zoon nomineren.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 02:18 schreef ted142 het volgende:
Pa dankt alleen maar, " waar om heb ik dat ***jong nu weer hier naar toe meegenomen.
Blijf met je poten van mijn wijf af"
Die E10 toch,..
quote:
Op zoute met dat jongquote:Op woensdag 23 augustus 2006 02:19 schreef ThaSandman het volgende:
[..]
Zou hij dan zijn eigen zoon nomineren.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |