Ik heb niet zelf gebaard dan hequote:Op dinsdag 22 augustus 2006 16:11 schreef Echo99 het volgende:
Floris. 3226 gram. Twee weken overtijd.
Mwah het gaat er meer om dat er mensen zijn die zeggen dat het heel abnormaal is dat een "gewoon" kind met 6 pond geboren wordt, ik denk dat dat eigenlijk wel meevalt.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 16:09 schreef bixister het volgende:
allereerst: ik vind het wel een erg omslachtige manier om 'geruststellende' gegevens te verzamelen Troel, er zijn toch wel gemiddelde gegevens over geboortegewicht enzo te vinden ergens? maar vooruit, hierbij onze data:
piet: 3800g, geboren na 41w,4dagen zwangerschap.
anna: 3350, geboren na 42w,6dagen zwangerschap.
(die duur zegt dus ook niet alles, anna was echt aan 't interen op haar eigen reserves).
Juist wel. Op het moment dat er hier dus ook aardig wat 6 ponders geboren worden, is het dus helemaal niet zo bijzonder om een 6ponder te baren.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 16:23 schreef Belana het volgende:
maar al deze mensen hebben toch geen Weight Loss Surgery gehad? dus dat zegt toch niks voor jou?
Dat vind ik dus ook, maar daar zijn de meningen dus over verdeeldquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 16:48 schreef Belana het volgende:
6 pond is overigens helemaal niet te laag hoor
Mwah, toch waren er in OUD volgens mij aardig wat kindjes die op de 6 pond zaten hoor.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 17:28 schreef owlet het volgende:
Ik denk dat je met de cijfers die mensen hier geven echt niets op schiet![]()
ja, maar dan? wat schiet je er zélf mee op?quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 17:31 schreef Troel het volgende:
[..]
Mwah, toch waren er in OUD volgens mij aardig wat kindjes die op de 6 pond zaten hoor.
Met beetje google kom ik dit overal tegen. Dus of er nou veel of weinig baby's al dan niet op Fok! van 6 pond worden geboren, wat maakt het uit? Als jij later een kindje krijgt van rond de 6 pond is daar dus helemaal niks mis meequote:Een normaal gewicht voor een na een normale zwangerschapsduur geboren baby is tussen de 2500 en de 4500 gram. Een gemiddelde Nederlandse baby weegt ongeveer 3500 gram.
Het maakt dus wel degelijk uit, omdat ik dus graag een statement wil maken met gegevens waar ik wat mee kan, in plaats van gegevens van google waar ik niets mee kan.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 17:42 schreef texelonia het volgende:
[..]
Met beetje google kom ik dit overal tegen. Dus of er nou veel of weinig baby's al dan niet op Fok! van 6 pond worden geboren, wat maakt het uit? Als jij later een kindje krijgt van rond de 6 pond is daar dus helemaal niks mis mee
Degenen die je probeert te overtuigen vinden Fok! een betrouwbaardere bron dan je arts en medische onderzoeken enzow?quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 17:47 schreef Troel het volgende:
Het maakt dus wel degelijk uit, omdat ik dus graag een statement wil maken met gegevens waar ik wat mee kan, in plaats van gegevens van google waar ik niets mee kan.
't Is gewoon moeilijk uit te leggen ofzo.
Ja, een grote dikke pummel!quote:
Dylan had een kaartje aan zijn bedje hangen met daarop de naam, geboortedatum, gewicht, verloskundige en aanwezige verpleegster. Zo wist ik het ook, want na de bevalling ging het aan me voorbij.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 19:43 schreef m@x het volgende:
Kai is precies op de uitgerekende datum geboren en hij was ruim 8 pond (precies weet ik het niet, is me nooit verteld)
Da's zeg maar een halve Tobias vergeleken met die van mijquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 19:29 schreef Saffier het volgende:
Nog een Tobias2040 gram 47 cm en 5,5 week te vroeg.
Ik ben enig kind en ik was zelf zeven pond. Maarja, zo'n WLS is niet erfelijk natuurlijkquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:07 schreef Meaghan het volgende:
Oh ja, geboortegewicht is meestal erfelijk bepaald. Troel, dat zou dan ook nog van belang kunnen zijn, wat jouw geboortegewicht en dat van eventuele broers/zussen was.
Stel dat in jouw familie een hoog geboortegewicht erfelijk bepaald is, dan zou jouw kind al een behoorlijk voordeel (kunnen) hebben op een kind van iemand die ook een WLS heeft ondergaan maar geen erfelijk bepaald hoog geboortegewicht kent in haar familie. Kortom, een WLS is niet alles bepalend voor het uiteindelijke gewicht van de baby. Oh en mijn zus was beduidend lichter dan mijn broers en ik die na haar kwamen en alle drie boven de 9 pond wogen. Dus dat jij 7 pond woog hoeft ook nog niet zoveel te zeggen.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:38 schreef Troel het volgende:
[..]
Ik ben enig kind en ik was zelf zeven pond. Maarja, zo'n WLS is niet erfelijk natuurlijk
Geboortegenootje Glenn is nu 13 Kilo en 90 cm geloof ik.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:47 schreef Sjeen het volgende:
Isa woog 3460 gram en was ongeveer 47cm, geboren met 364 weken.
Nu is ze 25 maanden, 11,7 kilo en 85,5 cm![]()
Hoe komt dat E.T. weet je dat? Ik dacht eigenlijk altijd dat dat soort zwangerschappen c.q. kindjes verder gewoon 'normaal' waren na de innesteling...quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 22:38 schreef E.T. het volgende:
Met 38 weken en 5 dagen zwangerschap woog Saskia 2525 gram. (maar die is niet helemaal eerlijjk.. ICSI-kindjes zijn gemiddeld lichter dan 'normale' kindjes)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |