Matras omdraaien is denk ik net zo veel werk hoorquote:Op donderdag 7 september 2006 22:25 schreef Black_Squirrel het volgende:
dus toch nog een gedoe om zo'n bed slaapklaar te krijgenWaarom was een gewoon matras ook alweer niet goed genoeg?
Je moet dus om de 3 en 6 maanden iets in dat waterbed doen anders komen der algen.... Nou geef mij maar een matras, eens in het jaar ff omdraaien en verder geen gedoe.
Ach vond het geen gedoe hoor, deed het met alle plezierquote:Op donderdag 7 september 2006 22:25 schreef Black_Squirrel het volgende:
dus toch nog een gedoe om zo'n bed slaapklaar te krijgenWaarom was een gewoon matras ook alweer niet goed genoeg?
Je moet dus om de 3 en 6 maanden iets in dat waterbed doen anders komen der algen.... Nou geef mij maar een matras, eens in het jaar ff omdraaien en verder geen gedoe.
Ik heb jarenlang een waterbed gehad maar ik sliep inderdaad niet lekker op vakantiequote:Op donderdag 24 augustus 2006 13:15 schreef Black_Squirrel het volgende:
Is het trouwens niet een heel gedoe om zoiets te instaleren in je kamer? Een matras is dan makkelijker.
Ik heb wel eens bij vrienden in zo'n waterbed gelegen en vond het toch wel een beetje apartVolgens mij moet je er echt een tijd aan wennen en dan vind je gewone matrassen natuurlijk verschikkelijk kut slapen
![]()
Ik zit er aan te denken mijn waterbed weg te doen! Heb je eventueel interesse in een tweedehands bed?quote:Op maandag 27 juli 2009 14:32 schreef raymondderonde het volgende:
Hallo ik ben op zoek naar een waterbed! Mijn ex had er altijd een en die sliep heerlijk. Nu ben ik dus opzoek naar een nieuw waterbed ik weet hoe ze slapen! Alleen waar moet ik hem kopen? Er zit zoveel prijsverschil in die dingen ik kan door de bomen het bos niet meer zien. In de winkel zijn die bedden erg duur en op internet heb ik wel enkele goede adresjes gevonden. Wie kan me verder helpen?
Heb de volgende bedrijven gevonden die volgens mij een goed bed kunnen leveren en betaalbaar.
www.viverawaterbedden.nl
www.eurowaterbed.nl
www.aquadreams.nl
Heb Vivera Waterbedden al gesproken kreeg er een goed advies en wil van het weekend eigenlijk bij Eurowaterbed gaan kijken. Ook bij Aquadreams want die zitten bij mij in de buurt. Wie heeft meer ervaring met een van deze bedrijven???
Wederom de vraag, beviel ie niet?quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |