Hij werkt in een jeugdinrichting, dus hij zal wel weten hoe hij dat aan moet pakkenquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 21:40 schreef LekkerSimpel het volgende:
Ik denk dat Marcia wil nuecken met Jeroen en dat Egbert dan kompleet door het lint gaat.
Ik denk het wel, ze hebben namelijk precies dezelfde oren, met een raar deukje onderin.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 21:48 schreef Tinkepink het volgende:
Gek genoeg heb ik het idee dat zij niet echt zijn dochter is.
Je bent zus van Egbert ofzo?quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 23:47 schreef Treesjuh het volgende:
Mijn schoonzus (moeder van Marcia) groeit vol trots bij dit soort berichten
![]()
De mijne ook, zeker nu die zo zwart wordt gemaakt in de uitzendingen.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 22:18 schreef MischaDeGrote het volgende:
mijn persoonlijke favoriet op dit moment.
hmmz, ik kijk niet op de tv.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 22:22 schreef mazaru het volgende:
[..]
De mijne ook, zeker nu die zo zwart wordt gemaakt in de uitzendingen.
quote:Op donderdag 24 augustus 2006 11:44 schreef _vivace_ het volgende:
Het is een gluiperd, heel vals! Hij is zooooooo met zijn zelfvoorspelde overwinning bezig, maar heeft niet door dat zijn irritante perfectionisme hem niet ver gaat brengen. Gisteren bij het zwembad kwam duidelijk zijn ware aard naar boven!
Oh ja.. een boertje erbij.. kucje UCH UCH..! en een peukkie.. en telkens als hij van zijn peuk getrokken heeft blaast hij uit en hoor je PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF let op !!!quote:Op maandag 28 augustus 2006 05:05 schreef Kassandraatjuh het volgende:
Poeh poeh egbert neemt zich nog even een toetje haha..! Bij iedere hap.. klonk zijn adem alsof het zei HAM .. en hij schraapte zijn bakkie uit bij het leven.. wat een irri geluid hahaha.. verder is egbert wel ok hoor.. maar dit was irri :;)
Jouw posts zijn pas vermoeiend.quote:Op maandag 28 augustus 2006 05:06 schreef Kassandraatjuh het volgende:
[..]
Oh ja.. een boertje erbij.. kucje UCH UCH..! en een peukkie.. en telkens als hij van zijn peuk getrokken heeft blaast hij uit en hoor je PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF let op !!!
Heb ik jou wat gevraagd ofzo??quote:Op maandag 28 augustus 2006 10:12 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Jouw posts zijn pas vermoeiend.
Het zou eens tijd worden, ik gunde het Koos ook al zoquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 21:20 schreef Sadar het volgende:
Sympathiekste bewoner en wat mij betreft (potentieel) winnaar.
Wel een beetje een anti-climax als iemand van 40+ wint. Maar dat maakt het juist leuk.
Ik sta lijnrecht tegenover jequote:Op dinsdag 29 augustus 2006 21:20 schreef Sadar het volgende:
Sympathiekste bewoner en wat mij betreft (potentieel) winnaar.
Wel een beetje een anti-climax als iemand van 40+ wint. Maar dat maakt het juist leuk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |